Strona 37 z 476
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Laaaura moja kuzynka jest w ciąży, miała lecieć do Grecji, ale lekarz jej odradził (ze względu na zmianę ciśnienia).
    agucha89 Witaj

2. dzieckozakupy.pl
    Bylam znow w szpitalu usg nie zrobia bo wczesna ciaza pobrali krew jutro znow mam wrocic i porownaja bety

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witaj Agucha ja mam krwawienia i po dzisiejszej wizycie jak na razie jest wszystko dobrze tez dziś widziałam i słyszałam serduszko

Zuza to trzymają Cię w tej niepewności. Daj znać jutro jak wyniki.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Laura, ja bym w pierwszym na pewno nie leciala nigdzie. W trzecim zalezy. Jak zaraz na poczatku to tak, ale po 32 tc to na pewno nie. W Stanach w prawdzie pozwalaja, ale jednak to duze obciazenie dla organizmu. My sie wybieramy w podroz, ale w drugim trymestrze wlasnie.
    Ostatnio edytowane przez himcia ; 20-09-16 o 15:16

O mnie
    Zuza i jak tam?
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki .

Jak miło,że Majówek nam przybywa!
    Wszystkie witam bardzo serdecznie :-)

U mnie weekend zaczął się dosyć kiepsko.
    W drodze nad morze mieliśmy kolizje na obwodnicy Trójmiasta. Samochód, który jechał za nami nie zachował odpowiedniej odległości i wjechał nam w tył...
    Uderzenie było bardzo silne, ale dzięki Bogu nikomu nic się nie stało. Policja nie miała wątpliwości co do wskazania sprawcy. Auto nadawało się do jazdy więc postanowiliśmy nie rezygnować z zaplanowanego weekendu. Mówię Wam dziewczyny - ile stresu mnie to zdarzenie kosztowało to moje...

Pomijając to niefortunne zdarzenie, wypad nad morzem był bardzo udany. Pogoda dopisała, hotelik ok, naprawdę miło i aktywnie spędzony czas.
    Niestety co piękne szybko się kończy .
    W pracy czeski film- w tym tygodniu oddelegowali mnie do innego działu, bo koleżanka się urlopuje, więc mam łeb jak sklep .
    W między czasie załatwiamy sprawę z samochodem, czekamy na rzeczoznawcę i auto zastępcze.

Jeśli chodzi o samopoczucie to - wszystko ok. Czuje się co prawda bardziej zmęczona, ale staram się jakoś specjalnie nie narzekać.
    Tylko piersi delikatnie dokuczają... . No dobra , nie delikatnie - mam wrażenie, że zaraz wybuchną .

Pozdrawiam cieplutko
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

O mnie
    Ania to mieliście przeżycie. Ale najważniejsze że nikomu nic się n ie stało ja na L4 wiec na szczęście jednego stresu mniej leżę u mamusi i odpoczywam żyć nie umierać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam Wszystkie Majowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1

Member
    Just84

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny według kalendarza jestem w 6 tygodniu ciąży przez ostatni tydzień miałam skurcze ale brałam no-spę i było lepiej dzisiaj czułam się rewelacyjnie ale od rana miałam plamienia na początku brązowawe a teraz krwiste. Jutro o 11 mam wizytę u ginekologa i nie wiem co robić czy to możliwe żeby kilka testów ciążowych się myliło

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Just84 Zobacz posta
    Dziewczyny według kalendarza jestem w 6 tygodniu ciąży przez ostatni tydzień miałam skurcze ale brałam no-spę i było lepiej dzisiaj czułam się rewelacyjnie ale od rana miałam plamienia na początku brązowawe a teraz krwiste. Jutro o 11 mam wizytę u ginekologa i nie wiem co robić czy to możliwe żeby kilka testów ciążowych się myliło
    A duże masz te krwawienia? Ja niby mislam spore ale wszystko jest ok. U Ciebie są dwie możliwości. Albo jesteś w ciszy ale masz np krwiaka i dlatego są krwawienia, albo byłaś w ciąży ale coś się stało i tą ciążę straciłas. Oczywiście tego Ci nie życzę. Przepraszam.ze tak dosadnie napisałam ale na tak wczesnym etapie może się wszystko zdazyc. Ja mam za sobą dwa poronienia i ciążę biochemiczna. Życzę Ci żeby jednak u Ciebie była ciąża żeby wszystko było ok. Daj znać po wizycie i trzymaj się

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów