Strona 369 z 476
Pokaż wyniki od 3,681 do 3,690 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    agucha, chcialabym miec mala roznice wieku, ale chyba nie dam rady trzeciego z roznica 1,5 roku. Chcialabym odpaczac min rok po ciazy teraz.

co do pieluch, w Stanach maja inne rozmiary, wiec nie doradze, ale pomyscie, ze bedziecie uzywac mniej wiecej 10 pieluch dziennie przez pierwsze tygodnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia jak tam po wczorajszym obchodzie? I koniecznie pisz co dzisiaj powiedzą.
    U mnie pogoda fatalnaaaaaa... Deszcz i zimno! Ręka lewa tak mi zdretwiała że ledwie mogłam ruszać-a przecież nawet na niej nie spałam :/

To ja zakupie mała paczkę 2-5 dada i pampers dla porównania. I pozniej pojdzie 3-6kg.
    Miłego dnia i udanych wizyt!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mnie wczoraj znowu brzuch się wieczorem napinał, dostałam znowu kroplówkę z magnezem na noc, ktg wieczorem już nie było, rano po kroplówce oczywiście skurczy brak. Tzn. Był jeden taki w okolicach 80 jak przekręciłam się na drugi bok, ale pewnie dlatego że mięśnie się napięły. Zobaczymy jak będzie po wizycie, może dziś wyjdę, ale boję się że w domu znowu mi się to powtórzy.
    Dziś wizyta będzie później, bo są z rana dwa CC.

Powiem Wam, że tak na logikę wiem, że lepiej jak Mała ma dosiedzieć w tym brzuchu tyle ile trzeba, ale z drugiej strony to jestem już zmęczona, bez przerwy w tej ciąży coś się dzieje i chciałabym mieć to już za sobą, chciałabym przytulić mojego Skarbeczka, wiedzieć że jest wszystko dobrze i żeby była już z nami.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Melduje sie i ja juz ze szpitala. Mialam byc przyjeta dzis ale wczoraj na ktg cos wyszlo nie tak, z usg praktycznie minimalna ilosc wod i zostawili mnie juz wczoraj, dostalam kroplowki i odpoczywam. Dzisiaj rano ktg wyszlo prawidlowo wiec tak jak bylo planowane jutro cesarka z samego rana, no chyba ze cos w ciagu dzisiejszego dnia sie rozwinie.. Powiem Wam ze po cichu liczylam ze juz dzis rano sie zobacze z moja Kruszynka.. no ale musze jeszcze poczekac

Madzia dawaj znac jak tam u Ciebie sie rozwija!

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej majóweczki. Dawno nic nie pisałam, alr regularnie czytałam forum. U mnie do niedawna w temacie ciąży było spokojnie, wręcz nudno dlatego na sam koniec musiało się coś przyplątać. Wlasnie czekam w kolejce do dermatologa bo prawdopodobnie na 99% mam półpaśca :/ jestem zalamana. Śni mi się po nocach, że młody urodzi się cały pokryty bąblami- masakra. Zobaczę co powie mi lekarka ale nie wiem czego się spodziewać...

Ja juz po wizycie. Jesli nic nie bedzie sie dzialo to 11 na oddzial mam sie zglosic... Ginekologicznie ok. W następnym tyg. Usg

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ja też po wizycie, tetno młodego trochę skakalo ale średnio było w granicach 170, czasem 190, a czasem 80 - trochę dużo. Pierwszy raz tak się wierzgał i dużo musialam klikać. Najpierw leżałam chwilke na plecach, a potem na boku i wtedy tadam - druga liczba w granicach 60, ale ciągiem Lekarka powiedziala, że ładny zapis wiec wszystko dobrze tylko kiedys naczytalam się że powyzej 40 to już skurcze, a mnie nic nie bolało. Zepsute czy stare te ich sprzęty :P

Nastepna wizyta już i KTG i USG 26 kwietnia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Makuszka nie martw się na zapas, może to coś innego. Poczekaj na diagnozę. Ja też miałam stracha, bo kolega w pracy miał ostatnio ospę, ale na szczęscie chyba mnie nie wzięło, chorowałam już na ospę, ale półpasiec podobno może zawsze się w tej sytuacji przyplątać.
    Jeśli chodzi o przepuszczanie w kolejce z brzuchem, to ja jestem przepuszczana regularnie. Chyba to wynika z tego, że mój brzuch ogromny taki
    Marteczka trzymamy kciuki. Daj znać koniecznie, jak się rozpakujesz

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Ja już po wizycie Mam mieszane uczucia... doktorek coś bez humoru, w USG wszystko w porządku, Adaś waży 2640 więc nie szykuje się jakiś gigant a w badaniu szyjka dłuuuuga i zamknięta :/ Okazuje się że nie zrobi mi cięcia 15 maja bo nie chce na siłę ,,wydzierać" dzieciątka, i ma rację. Ostatecznie jeśli poród sam się zacznie, to rodzimy naturalnie a w sumie cesarkę mogą zrobić w każdej chwili jak coś pójdzie nie tak... Teraz to już wszystko GÓRA zaplanuje, niech się dzieje co chce Byle Mały był zdrowy

Madzia Trzymaj się dzielnie!
    Marteczka Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę że już jutro przytulisz Kruszynę! Trzymam kciuki! :*

Kamowata bo skurcze na ktg które sie pokazują to na ogół sa bezbolesne... Dziwne ale prawdziwe...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów