Strona 368 z 476
Pokaż wyniki od 3,671 do 3,680 z 4755

Majówki 2017

Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Kaaamiii, no z dwulatkiem to nie ma łatwo, może masz kogoś, kto by Wam pomógł (może babcia, która przy okazji postoi w kuchni) Lekarze już nie podają silniejszych leków, bo mogą bardziej zaszkodzić. A jeśli dzidziusiowi się tak bardzo spieszy to może jest już gotowy i chce ci oszczędzić tego ostatniego trudnego miesiąca

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ale się dzieje! Ciekawe, która z nas będzie następna
    Madzia, DanCia, kaaamiii i marteczkaa - trzymam za Was mocno kciuki, bo z tego co czytam to siedzicie jak na bombie.

Danusia - witam mamusie wesołej gromadki

U mnie spokojnie, maluch w brzuchu mocno sie wierci i wypina, ale nic poza tym. Pewnie już mu tam ciasno Już z nim gadam, że jak chce to moze wychodzić. Jutro KTG, ale wiem ze mi nic nie wykryje

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie wiem czy wyjdę jutro, nic lekarz na ten temat nie wspomniał. Po badaniu okazało się że Mała ustawia się już w kanale rodnym i że rozwarcie na opuszek. Jutro mam też mieć badanie na stężenie magnezu i lekarz pytał mi się czy dostawałam już Dexaven na płucka, więc nie wiem czy go nie dostanę dzisiaj. Mam leżeć i odpoczywać, na razie dostałam luteinę na noc. Zobaczymy KTG wieczorem. Coś się boję że możemy rozpakować się nieco wcześniej...

Madzia tylko sie nie zamartwiaj i nie stresuj, bo to zwieksza adrenaline i akcja sie zageszcza! Jestes pod opieką a i to juz 36 tydz. Wiec bobasek da rade w razie czego. Nie denerwuj się!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia trzymajcie się tam jeszcze w dwupaku! Ja jakoś nie dopuszczam myśli, że mogłabym już rodzić! Więc Hania niech się nie wyglupia tylko siedzi w brzuszku!
    Danusia, to fajną masz gromadkę! Przynajmniej starsze córki już Ci trochę pomogą przy dzidzi
    co do pomocy, to niestety babcie są daleko i pracują, ale mamy nianię, która przychodziła do córki jak chodziłam do pracy i teraz od czasu do czasu przyjchodzi pobawić się z nią, więc poproszę, żeby może przychodziła na dłużej..... jakieś rozwiązanie musimy znaleźć, fakt.

Pierwsze pampersy to 3-6 kg czy 2-5 kg kupujecie? Bo ja mam mega pake 3-6 ale.to chyba za duze jak sie bobas urodzi 3,5kg?

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella ja mam do szpitala 2-5 kg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Danusia38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Ja też kupiłam tą małą paczkę. W szpitalu pewnie zużyjemy tylko kilka sztuk ( i mokre chusteczki!). Muszę kupić jeszcze jakiś krem, którego użyję również na pękające brodawki. Mój mąż to się dopiero rozpędził, Buduje plac zabaw w ogrodzie, a łóżeczko nie pomalowane

Junior Member
    xevciax

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Czytam właśnie, że co niektóre z Was już siedzą jak na szpilkach i aż żałuję, że tak późno się tu zalogowałam! Ja mam termin na 31 maja spodziewam się Szymonka od Świąt brzuch mam spięty, położna kazała mi teraz jak najwięcej leżeć, żeby donosić chociaż do 38 tygodnia.. trzymam za Was wszystkie kciuki! jesteśmy dzielne babki!

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Effciak Wielkie, wielkie gratulacje!!! Dużo zdrówka dla dziewczynek, a dla Ciebie dużo sił Super, że tak szybko doszłaś do siebie i to po cesarskim cięciu. Teraz cieszcie się sobą, a Ty koniecznie rób mnóstwo zdjęć, bo czas tak szybko leci a dzieci tak szybko rosną

Madzia_Q89 Życzę, żebyś jednak jeszcze troszkę pobyła w dwupaku - chociaż wg mojego ginekologa teraz już nie ma co się stresować o to, że nasze Maluszki nie są gotowe do przyjścia na świat. Tak jak dziewczyny pisały - nie stresuj sie tak, bo wtedy to potęguje wszystkie dolegliwości. A jeżeli chodzi o skracanie i rozwieranie się szyjki to znam przypadek, gdzie dziewczyna chodziła ponad 4 tygodnie z prawie 4 cm rozwarciem i poród skończył się cc, bo nic dalej nie chciało się "ruszyć" ;/

Anabella To Twoje kiepskie ciśnienie bardzo blisko mojego "normalnego" ciśnienia :P. Ale fakt jest taki, że ta zmienna pogoda daje popalić ;/ A jeżeli chodzi o pampersy to ja w ogóle na odwrót kupiłam - w domu mam wielką paczkę 1 (2-5kg), a do szpitala mam małą paczuszkę 2 (3-6kg) właśnie, ale właśnie tak zabieram i wydaje mi się, że będzie ok

DanCia1 Ja też jeszcze w tej ciąży nie zaliczyłam IP i mam nadzieję, że do porodu już się to nie zmieni. Ale u Ciebie może i dobrze, że tak wyszło bo przynajmniej miałaś okazję sprawdzić szpital, w którym chciałaś rodzić. Tylko teraz pytanie czy masz jakąś inną alternatywę?

Danusia38 Witamy serdecznie na naszym majówkowym forum - fajnie, że masz już trójkę dzieci, zawsze to większe doświadczenie, którym można się podzielić

himcia Mi też marzy sie trójka dzieci A to trzecie dziecko to z jaką różnicą wieku byście chcieli/planowali?

Karo90 Ja nie wykupuję indywidualnej opieki położnej, tak jak przy pierwszym porodzie zdaje się na opiekę oferowaną przez nfz w publicznym szpitalu.

kaaamiii Spakuj torbę to razem z Mężem będziecie spokojniejsi. Trzymam kciuki, żeby udało się zorganizować opiekę nad dzieckiem tak, żebyś mogła sobie odpocząć odpowiednio w ciągu dnia. Mi też skraca się szyjka, też opiekuję się dwulatkiem, ale mój termin porodu jest zdecydowanie bliższy.

Maarteczkaa Powodzenia! Twój termin cc zbliża się wielkimi krokami - wszystko wskazuje na to, że będziesz naszą drugą majówkową Mamą rozpakowaną w kwietniu :P

xevciax Również witamy!

Ja mam jutro wizytę i w sumie pierwszy raz nie mogę się już doczekać - ciekawa jestem czy szyjka dalej sie skraca i co tam ciekawego się dzieje. KTG nie miałam jeszcze ani razu robionego, więc w sumie muszę się o to zapytać, ale najważniejsze pytanie do mojego lekarza to dokąd mam się kierować jak coś się zacznie dziać - czy bezpośrednio na oddział położniczy czy na ip

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów