Strona 365 z 476
Pokaż wyniki od 3,641 do 3,650 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A ciekawe jak sytuacja u DanCi, też pisała ostatnio, że ma nieregularne skurcze i czeka na rozwój sytuacji.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia, trzymajcie się jeszcze w dwupaku!!! Powodzenia życzę i pisz na bieżąco co u Ciebie!
    A właśnie, ciekawe jak Dancia..?

Dawno mnie tu nie bylo, chyba nawet nie nadrobie tych zaleglych postow. Ale do meritum, ja juz rozpakowana od 5.04, takze dziewczyny sa juz ze mna i jestesmy w domu. Postanowily wyjsc wczesniej niz planowanr cc, akurat w skonczonym 36 tc wiec jeszcze zalapaly sie jako wczesniaki. Dobrze, ze jak sie zaczela akcja to bylam w szpitalu, bo naprawde szybko sie rozkrecilo. Tego 5.04. W poludnie srasznie mi bylo niedobrxe, brak apetytu, skurcze oraz te krzyzowe. Na ktg oczywiscie ladne skurcze pokazywalo, na badaniu lekarskim okazalo sie, ze mam 4 cm rozwarcia. Wiec decyzja o cc z lekką obsuwą bo wmusilam w siebie zupe z racji cukrzycy, zeby mi glukoza za bardzo nie spadla. Bole przeokropne, wiec naprawde podziwiam te, ktore rodzily silami natury. U nas juz wszystko ok, dziewczyny po 50 cm i 2400 wagi, 9 pkt w skali apgar:-)

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Effciak gratulacje!!!!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Effciak gratuluję! Niech dziewczynki rosną zdrowo! A jak Ty się czujesz?

Effciak gratuluje!! Super ze już w domku razem i wszystko ok.
    teraz kolejne kurczaczkie będą sie wykluwać!

Ja od 1:30 do 8 nie spałam potem czuwałam do 10 bo nie moglam oczu utrzymac otwartych. A teraz po świątecznym obiadku zasypiam! Kamil odsypia noc bo jak łaziłam to nie dawałam mu spać.
    Kołacze mi serducho i bezdech ciągle mnie łapie. Do tego mam cały czas nogi opuchniete i dusznosci

Madzia trzymaj nogi razem i nie wypuszczaj Malutkiej!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    effciak gratuluję! Pierwsza majówka rozpakowana!

Ja teraz chodzę na odsłuchy tętna, wieczorem ktg i zobaczymy, tak bardzo nie chciałabym żeby nie było już skurczów. Brzuch niby mniej twardnieje ale cały czas się zdarza. Kroplówka zeszła i na razie tyle.

Mam nadzieję, że chociaż jeszcze dwa tygodnie wytrzyma, chociaż do początku maja. Mój mąż dostał ataku odpowiedzialności i złożył dziś łóżeczko Czekam teraz na niego, zakazał mi rodzić bez siebie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cisnienie mam kipskie 120 na 83 i puls 116 :/ dla mnie to już kosmos! Bo max mialam 110 na 60!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ludzie, co ja napisałam nie chciałabym żeby były skurcze w KTG

Cytat Zamieszczone przez Ruda1988 Zobacz posta
    Effciak gratuluję! Niech dziewczynki rosną zdrowo! A jak Ty się czujesz?
    Ja juz dobrze, niestety od lekow do cc dostalam jakiegos zatrucia zoladkowego i gdyby nie maz ktory nocowal w szpitalu nie dalabym rady nawet do toalety biegac co chwile, nie mowiac o opiece nad dziewczynkami. I pamietajcie, te ktore po raz pierwszy macie cc, zaraz po tym jak wam kaza wstac, trzeba duzo chodzic! Ja prakycznie nastepnego dnia po cc nie bralam nic przeciwbolowego, po prostu rozchodzilam. Polozna po 12 godzinach od cc, po prostu kazala mi wstac i pomogla sie umyc, nie bylo zadnego zmiluj, czy ociągania. Brzuszka juz prawie nie mam, szwy sciagniete, takze ze mna juz wszystko ok. Juz nawet waga jest przed ciazowa :-) zycze wam powodzenia!!! I trzymam kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów