Strona 362 z 476
Pokaż wyniki od 3,611 do 3,620 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    A ja się dowiedziałam, że po świętach muszę jeszcze raz jechać pobrać GBS bo dzwonili do mnie z laboratorium. Facet mówił, że lekarze wiedzieli że przed świętami mają nie pobierać bo nie wyrobią się w labo, a moja lekarka jak ta nieprzytomna... tyle tylko że mam być już umówiona i mają mi pobrać położne. Ja nie wiem z czego oni tam żyją...

Dziś byliśmy z moim na zakupach, bo jak na złość wszystkie kosmetyki postanowiły skończyć mi się przed świętami w ilościach hurtowych rzecz jasna, poza tym muszę zrobić Zajączki chrześniakom męża

Moja córeczka dość grzeczna dzisiaj, więcej śpi niż się rusza, pewnie wieczorem nadrobi

Wczoraj musiałam posmarować maścią kręgosłup, bo myślałam że nie wytrzymam, dziś jest o niebo lepiej

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Zastanawiam się jak będziemy funkcjonować za 2 tygodnie? ja już teraz się ruszam jak słoń i to z nadwagą! I do tego te zmiany pogody! Wykończyć się idzie! Myslałam że po Kamilu postaramy się o Emilke...ale zdecydowanie wolę poczekać na wnuczki niech się moje synowe męczą

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    I w końcu do Was brzydka pogoda dotarła, u nas non stop jest paskudnie - jakby Gdańsk z Londynem na miejsca się pozamieniali.

Robiłam dziś sałatkę jarzynową i w tym czasie Kamil rozłożył łóżeczko - jaka niespodzianka! Mieliśmy to robić po świętach, bo jeszcze materacyka nie mamy, ale chyba nie mógł się powstrzymać. Mnie jednak martwi, że to takie duże jest... Mamy 120x60, a tyle miejsca zajmuje....W moich wyobrażeniach wydawało mi się mniejsze i bez przemeblowania pokoju się nie obejdzie.A pokój i tak mały. W ogóle wczoraj wieczorem mój luby stwierdził, że wynosi telewizor i modemy z pokoju, bo to niezdrowe!!!
    Oszalał chyba, tłumaczę mu,że nie będę przecież oglądać jak mały będzie spał, zebyśmy sobie zostawili na wieczory, a ten uparcie, że będę wychodzić do dużego pokoju :P Tylko, że mój tata z nami jeszcze pomieszkuje i też czasami sobie chce coś obejrzeć. Będę musiała się przyzwyczaić - z jednej strony cieszy mnie, że tak podchodzi do sprawy, ale z drugiej jestem trochę zła, że oczekuje ode mnie, że od razu wszystko zmienię. I tak w moim życiu nastąpi taka rewolucja, że nie wiem jak sobie poradzę.

Ojku ojku połaziłam chwilę i tak paskudnie brzuch mnie boli i bóle krzyżowe dopadly;(
    I ciagle wszyscy zwracaja uwage na moj wielki brzuch i to z takim wspolczuciem. Znajomi, rodzice znajomych, kasjerki w sklepie! I hasła typu - to pewnie już....?! A jeszcze ma Pani siły? Itp.
    Nigdy nikomu tak nie powiedziałam!
    Czy na Was też ludzie tak reagują?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja też dziś trochę się poruszałam więcej, no i kręgosłup, nogi i spojenie bolą...zrobiłam ciasto,niby szybka robota, ale nie na 35 tydzień - leżę teraz i odpoczywam sobie na szczęście póki co brzuch nie robi się twardy.
    U mnie nikt raczej na brzuch nie zwraca uwagi, choć czasem aż by się prosiło, ostatnio stałam w kolejce na poczcie, taki młody typek przede mną i udawał że mnie nie widzi, tylko grzebał coś w telefonie, generalnie szkoda słów... ostatecznie i tak mało wychodzę z domu

Dziewczyny czy wy już szykujcie kąciki dla Maluszków? U mnie 35 tydzień i nie wiem czy to nie za wcześnie żeby składać łóżeczko czy może to już pora? Biję się z myślami. Jak u Was w tej kwestii?

Ja nawet nie mam lozeczka... Na poczatku będzie spac w wózku. Czyli ja nic nie szykuje.

Madzia alez oczywiscie że w kolejce to NIKT nas nie zauważa!! najsmieszniejsze jak stoje w kolejce gdzie kobiety w ciazy maja niby piewrszenstwo.... Hahaha... Wtedybto wszyscy nagle ślepną:/

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    O kolejkach i przepuszczaniu ciężarnych to można książkę napisać, najlepiej jest w autobusach; jak dojezdzalam do pracy, to mimo ogromnego brzucha też byłam niewidoczna (oczywiście wyjątki też się zdarzają ; a najlepsze to są "mohery", zwłaszcza w kolejkach do laboratorium i u lekarzy, kazda się gdzieś spieszy eh.... Takie zycie..... Odkąd usłyszałam od starszej Pani, która nie chciała mnie przepuścić do pobrania krwi (spieszylam się akurat do pracy), że mody jakies nowe wprowadzają, że jak ona była w ciąży to nikt nikogo nie przepuszczal, że to nie choroba itp itd ....to na nic już nie liczę......
    Madzia , ja kącika dla Hani jeszcze nie szykuję, i tak będzie spała w naszej sypialni; mąż tylko wczoraj złożył dla niej kołyskę, żeby wywietrzala; i bardzo dobrze, bo jakoś mocno czuć farbę, choć malowana niby atestowanymi i hipoalergicznymi farbami (Stoi teraz na balkonie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, ja we wtorek już tak Wg aplikacji to bedzie 25 dni do porodu i chcialabym się jakoś przyzwyczaić, nastawić Młody nie bedzie miał osobnego pokoju, wiec nie mam na co czekać.

Anabella, mi mówią za to że mam mały brzuch, a wydaje mi się duży! Ostatnio bylam u ginekologa i położna do mnie, który to tydzień, a jak jej odpowiedziałam, że 35 to spojrzala na mnie jak na wariatkę i powiedziala, że malutki jak na ten tydzień :P Za to najbliżsi twierdzą, że duży, wiec co człowiek to opinia.
    Mnie też ludzie pytają ile jeszcze, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Jeszcze nie przeszkadza, ale za 3/4 tygodnie jak będą pytać czemu jeszcze nie urodziłam to chyba furii dostanę :P

Kaaamiii, aż zaczynam załować że też nie zdecydowalam się na kołyskę, ale stwierdzilam, że chce miec przewijak na łózeczku żeby miejsce zaoszczędzić i też kołyski mi się takie dziewczęce wydają Teraz to już i tak za pozno

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kamowata, ja pewnie gdybym miała miejsce w sypialni na łóżeczko bez koniecznosci wyrzucania komody, to bym pewnie się na kołyskę nie zdecydowała właśnie ze względów praktycznych, tak jak piszesz m.in. chodzi o przewijak, który teraz raczej mi się nie przyda ( a też miałam taki na łóżeczko-super sprawa) ; teraz będę musiała się obyć bez....... choć nie powiem, kołyska wizualnie super

Wszystko mnie swędzi nie moge spać ja chce choć eaz w tej ciąży położyć głowę na poduszkę i usnąć bez problemów! Uch!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów