Strona 361 z 476
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kurczę marteczkaa u Ciebie to rzeczywiście tylko tydzień !!!! Zazdroszczę
    ja też nie mam się w co ubrać i też tak myślę, że bez sensu coś kupować co mi się potem nie przyda...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    agucha89 nawet nie zwróciłam uwagi na to Pewnie że przygotowujemy Kube do tego że będzie "dzidzia" w domku. Boje się troche o to że będzie zazdrosny bo teraz jest jak Mąż się do mnie przytuli czy da buziaka, to zaraz mnie klepie i próbuje odciągnąć. Pokazuje mi na brzuch i woła dzidzi Ja własnie mu zamówiłam w smyku misia pieska który piszczy Bardzo się nim bawił ostatnio na zakupach w smyku więc prezent od braciszka już będzie Napewo na początku łatwo nie będzie. Jest strasznie za mną nie chce mnie nigdzie puścić, ale od samego początku z nim jestem w domu. Nie licząc 3 miesięcy pracy Nie wiem jak u Nas jest w szpitalu czy wpuszczą na oddział 2 latka Jeżeli nie to przyjedzie z Tatą jak będziemy wychodzili ze szpitala

Dziewczyny a macie jakąś liste rzeczy do szpitalnej torby ? Niby mam spakowaną ale dręczy mnie że czegoś zapomniałam do niej włożyć.

Mi jeszcze do wyprania zostały ręczniczki i nosidełko. Wózek już czeka, został nam po starszaku W sumie to wszystko mam po Kubie, za dużo nie musiałam kupować. Ale chcę teraz zaopatrzyć się w szumisia dla Kacperka.

A laktator kupujecie przed porodem czy dopiero po ? Ja już sie zaopatrzyłam w Medele swing, z tego względu że starszaka karmiłam cycem aż nie cały tydzień, strasznie mnie "gryzł" az krew mi leciała :/ a po tygodniu mm, więc tym razem wole być przygotowana na wszystko.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    DanCia, ja bym pewnie pojechala. Tez jestem zdania, ze jak jest male dziecko to nie nalezy zamykac sie w domu. Sami pojechalismy na miesiac do Japonii gdy starsza cora miala 2 miesiace. Wbrew pozorm latwiej podrozoje sie z mniejszym dzieckiem. Pamietaj tylko, ze nawet jesli pojedziecie z dzieckiem czy bez, to bedziesz musiala odciagac pokarm co ok 3 godziny. Dobra sukienka z latwym dojsciem i miejsce do odciagania to podstawa.

Ja wczoraj mialam wizyte i badanie. Szyjka zamknieta. Czekam na wynik gbs teraz.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny. Domyślałam się, że zdania będą podzielone. Jeśli jednak zdecydujemy się na ten wyjazd, to tylko i wyłącznie z Synkiem. Zobaczymy jak to będzie po porodzie.
    himcia też jestem tego zdania, żeby nie zamykać się w domu. Mam zamiar w miarę normalnie funkcjonować, jednak to pierwsze moje dziecko i zastanawiałam się nad opiniami innych mam
    Mam już wynik gbs i na szczęście ujemny.. uff.. )
    A wiecie co, mam od kilku dni wręcz ogromną chęć na piwo.. No nie wiem, co się ze mną dzieje. Całą ciążę nic, aż tu nagle taka zachcianka :P
    marteczkaa tylko tydzień ?? Nic tylko zaraz po świętach czekać, jak wszystkie zaczniemy się rozpakowywać..
    Ostatnio edytowane przez DanCia1 ; 13-04-17 o 17:43

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    DanCia1 Ja miałam bardzo podobną sytuację do Twojej - urodziłam pod koniec marca, a w połowie czerwca mieliśmy zaproszenie na ślub (ok. 80 km dalej). Bardzo długo myślałam co zrobić z Synem - czy zabierać ze sobą, czy zostawić u Babci. Ostatecznie tak dogadaliśmy się ze znajomymi, że mogliśmy do pokoju dobrać siostrę mojego Męża i ona wtedy siedziała z Małym, a my się bawiliśmy na dole. Jak była potrzeba to szłam na górę i karmiłam syna Na swoim weselu, które miałam 22 sierpnia też karmiłam Młodego cycuchem - więc nawet suknia ślubna nie była przeszkodą
    Ogólnie ja tak jak większość dziewczyn nie jestem zwolenniczką zamykania się z dzieckiem w domu - przede wszystkim dla swojego zdrowia psychicznego

A jeżeli chodzi o to badanie GBS to właśnie ostatnio zapytałam swojego ginekologa kiedy mi pobierze wymaz, to stwierdził, że już coraz rzadziej się to praktykuje, ale z tego co czytam praktycznie każda z Was ma to badanie wykonywane. Ehhhhh z tymi lekarzami, co jeden to lepszy. 19 kwietnia mam wizyte wiec sie dopytam....

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mojego męża jeszcze nie ma, będzie gdzieś koło 23 albo i później, powiedziałam mu, że to ostatni raz coś takiego....
    Moja Dziewczyna daje taki popis w brzuchu że szok, tylko pozycja na lewym boku ją uspokaja i daje trochę żyć mój pęcherz jest tak skopany, że chyba nawet po CC będę miała nietrzymanie moczu

Mnie nie chodziło o to, żeby zamykać się z dzieckiem w domu, też nie jestem zwolennikiem takiej sytuacji i uważam że w miarę możliwości po porodzie nawet trzeba wychodzić do ludzi dla swojego zdrowia psychicznego, chodziło mi raczej o to żeby bez potrzeby nie narażać malucha na niepotrzebne infekcje poza tym ile kobiet tyle opinii, a i tak każda z nas zadecyduje zgodnie ze swoimi przekonaniami

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    My mieliśmy mieć wesele kuzynki w tym roku ale coś tam niewypalilo z salą i będzie w przyszłym roku nie powiem bardzo mi to na rękę. Ale my mamy ponad 400km drogi i i tak sie martwie jak z rocznym dziecięciem damy rade. Ja bym się bała że się za bardzo na takim weselu zmęcze niż to warte. Taki hałas dla Maluszka... No nie wiem...
    U mnie GBS ujemny. Za nami straszna noc. Brzuch się spinal i nie dawał spać do 2.. a później ze zmęczenia padłam i przeszlo. .
    I ja Wam opowiem mój sen. Mój Mąż ma na rano do pracy wiec zrobiłam sobie łóżko u Małej w pokoju żeby go nie budzić moimi nocnymi wędrówkami. Nie pamiętam co mi się dokładnie śniło ale ze Zosia była już z Nami. Bardzo realistyczny musiał być sen bo się przebudzilam, zobaczyłam puste łóżeczko i myślałam że dostanę zawału serca. Rzuciłam sie do światła i stałam chyba z 3 minuty, gapilam sie i trzeslam bo nie wiedziałam co mam zrobić.. kto mi ukradł dziecko? Po chwili doszłam do siebie ale znowu nie umiałam zasnąć... noc okropna, mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej. Spokojnej nocy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam Witam! Wstawać szkoda dnia chyba że pichcicie cos na święta i dlatego taka cisza..
    U mnie huraganowa pogoda! Aż sie nic nie chce. Od wczoraj jestem nerwowa przez te pogodę! A do tego kot mi pozgryzał całą cebulke która juz tak cudnie puściła no wścieku mozna dostać! Pogryzl, połamał !!! Faceci w każdym gatunku są wredni;(

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie, faktycznie ci lekarze w tym tygodniu jacyś tacy niemrawi, ani mi nie zrobił USG na które tak czkałam, dowiedziałam się tylko, że szyjka prawie w zaniku i rozwarcie na nie całe 2 palce i do widzenia.. :| Natomiast później byłam na wizycie u lekarza, który będzie robił cc i ilość wód się nieco powiększyła, więc może dotrwamy jakoś do 20stego.. A jestem tak wykończona tymi wizytami, że szok. I wiem już co znaczy ból spojenia łonowego.. :/ W ogóle nie wiem jak Wy ale mam już siebie dość (domyślam się że mój mąż mnie też ) ciągle narzekam, czego ogólnie nie robię zazwyczaj, jestem taaaka gruba, wielkie stopy, nie mam się w co ubrać i mam wrażenie, ze wyglądam jak wieloryb... uff

U Nas też dziś huraganowo.. Anabella musiałaś czymś wkurzyć swojego Koteła!

On po prostu lubi skubac szczypiorek a w ogole w tym tygodniu faceci mnie nie sluchają. Ani Koteł ani syn ,a M to już w ogole:/ !!! A Kamil rękami chce chyba worek owodniowy przebić...skubie i skubie! Jakby nie wiedział ze to boli.!
    Marteczkaa ja też ciągle narzekam;( to boli ,to swędzi, to piecze! Ale faceci nie rozumieją naszych bolączek
    2 cm rozwarcia już masz!? Toż to szaleństwo zaraz po świętach pewnie zacznie się na dobre i już bedziesz ze swoim szkrabem

A my na razie cierpliwie poczekamy i pocierpimy;( ooo Kamil teraz kopie w prawy jajnik!! Oszalał czy co?!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów