Strona 36 z 476
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    a dostajesz od niego dla siebie zdjecie z usg? ja dostaje na kazdej wizycie i tam obok wymiaru jest data

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A ja dzisiaj byłam niespodziewanie na wizycie. Pojechałam odebrać wyniki z krwi i się dowiedziałam, że Pan doktor nie ma pacjentek i mnie przyjął. Myślałam, że tylko wpisze wyniki w kartę ciąży a on zrobił mi też usg i wszystko jest super dobrze i serduszko i Maluszek rośnie tak jak powinien Jestem chodzącym szczęściem.
    Ja mam problemy z cukrem. Mam glukozę na czczo 70,4 a norma wg tego laboratorium jest 70 - 99... w ciągu dnia też czuję ze mam spadki cukru.. Mam jeść więcej i narazie nie panikować...

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Kasiu kurczę nawet nie wiesz jak się cieszę , że jest dobrze !!! Oszczędzaj się i będzie dobrze
    Misia ale miałaś szczęście u mojego ginekologa jest zawsze 2 godzinne opóźnienie bo ma takie branie u pacjentek hehehe więc zazdroszczę .
    Z dnia na dzień czuję się coraz słabiej ale 2 dni temu zaczęłam już 3 miesiąc , kurczę jak ten czas leci ! :P

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ania_88 my od 3 lat się urządzamy. Wprowadziliśmy się do swojego mieszkania- stan developerski- i wszystko od zera w nim robimy. Musimy odświeżyć ściany i urządzić mały pokój, bo jest w nim tylko szafa. Czyli cały czas wydatki...
    Laaaura mi się wydaje, że wizyta w 11 tyg to trochę późno, praktycznie cały pierwszy trymestr jesteś zdana sama na siebie.
    Kasia_88 czułam, że wszystko będzie dobrze! Bardzo się cieszę!
    Madzia_Q89 fajnie, że widziałaś pęcherzyk.
    Misia 1221 gratuluję serduszka!
    Zuza daj znać, co u Ciebie.

Jak się dziś czujecie Majóweczki?
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 19-09-16 o 20:51 Powód: lit.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Właśnie nie dał mi zdjęcia. W sumie to mogłam poprosić na następnej wizycie na pewno poproszę u mnie o dziwo wszystkie wizyty teraz były szybciutko bez czekania
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Ja też zazwyczaj czekam, ale on skończył już pracę i miał przerwę między jedną przychodnią a drugą i jeszcze nie wyszedł Takie miałam szczęście

Ruda Ja wiem co przechodzisz. My się remontujemy od listopada... Został nam tylko mały pokoik. Mieliśmy mieszkanie co prawda nie w stanie developerskim ale do kapitalnego remontu - łącznie ze zrywaniem tynków i instalacjami... Tylko gazu nie dotykaliśmy... Uff.. Najgorsze to, że remontował nam brat, który pracował u siebie do 17 i przyjeżdżał do nas wieczorami. Oczywiście moj Mąż też z nim robił, ale zimą jakbym młotem udarowym waliła sąsiadom po ścianach jak już ciemno na dworze to by mnie zjedli... Ale najgorsze już za Nami Teraz pomału Maly pokój i spokój na jakiś czas

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    My też robiliśmy wszystko sami, dlatego to się tyle ciągnie. No i poszła masa pieniędzy, budżet też nas mocno hamuje. Wszystkie sanitariaty, meble, sprzęt kuchenny. Dużo jeszcze trzeba kupić. ale najbardziej pilne jest wyposażenie do małego pokoju, reszta może poczekać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Laura, ja mieszkam w Stanach i tutaj robia usg tylko 2-3 razy. W 8-9 tyg, potem na przeziernosc karkowa w ok 12-14 i 20 tyg plowkowe. I tyle az do porodu, o ile wszystko jest w porzadku. W poprzedniej ciazy mialam mala macice i mi od 37 tyg do konca robili usg co tydzien. Dziwi mnie za to, ze cytologii i badania nie robia (tzn tutaj robia tylko na pierwszej wizycie i potem w 37 tc)

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ruda1988 - no mi tez sie tak wydawalo wlasnie tym bardziej jak czytam forum i widze ze wiekszosc z Was ma wizyty juz za sobazawsze jakos lzej na sercu wiedziec ze wszystko jest dobrze. Polozna powiedziala przez telefon ze jak cos bedzie sie dzialo niepokojacego to mam oczywiscie dzwonic. Zastanawiam sie jednak nad wizyta prywatna u ginekologa tyle ze bede mogla ja miec po wakacjach czyli za 3 tygodnie, a to bedzie raptem 2 tygodnie przed moja wizyta u poloznej...
    Czy jak mialabym usg 2 razy w ciagu 2 tygodni to na kruszynke nie bedzie mialo to zlego wplywu?

Himcia- no to widze ze u Ciebie z USG jest podobnie jak tutaj. Tyle ze wlasnie cytologii tu nie wykonuja wogole tzn tylko jesli dzieje sie cos bardzo zlego (btw cytologie wykonuje lekarz rodzinny ) i dlatego mysle ze conajmniej 2 razy (1 i 3 trymestr) bede musiala isc prywatnie do polskiego ginekologa przyjmujacego tutaj na miejscu.

Dziewczyny a tak przy okazji czy ktoras z Was latala albo bedzie leciec gdzies w 1 trymestrze? U mnie i lekarz ogolny i polozna powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazan ale z ciekawosci zajrzalam do internetu i opinie sa rozne
    Ostatnio edytowane przez Laaaura ; 19-09-16 o 20:37

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe i obecne Majówki 2017!
    Również chciałabym dołączyć do Waszego grona
    Miałam dzisiaj wizytę u gina - 7 tydzień ciąży, bijące serducho, więc założona karta ciąży.
    Jestem już Mamą prawie 1,5 rocznego Synka.

W poprzedniej ciąży na początku miałam krwawienia, ale z tego co dowiedziałam się w szpitalu
    - czasami jest to normalne, bo albo oczyszcza się macica, albo zarodek się zagnieżdża.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów