Strona 359 z 476
Pokaż wyniki od 3,581 do 3,590 z 4757

Majówki 2017

Cześć Dziewczyny Wczoraj byliśmy na wizycie. Nasza laleczka Nataleczka to już duża dziewczynka - 2900g w 36 tc Dodatkowo bardzo mądra i dzielna, odwróciła się glowkowo i będziemy próbować SN pomimo dwuroznej macicy. Maluszek zdrowy, rozwinięty na 38 tydzień, nic tylko rodzic Szyjka jeszcze trzyma, 2.5cm., odstawione wszystkie leki
    A mi pobierał wymaz na gbs.
    Kolejna wizyta 25 kwietnia, ale już dostałam skierowanie do szpitala jakby "coś"
    Pozdrawiam ☺

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja też już po wizycie i hmm stwierdzam że lekarze chyba nie mają najlepszego tygodnia sądząc po tym co piszecie i jakie mam odczucia po mojej wizycie.

Nasz Pucuś waży sobie 3118g ! I co dzisiaj robiła? Otóż lizała sobie łożysko Natomiast co do mojej szyjki to hmm, niby na fotelu mówiła mi że jest utrzymana i prawidłowej długości, a w wyniku z badania wpisała że jest rozwarcie... i jestem zła, bo gdyby mi to powiedziała w gabinecie to bym się zaraz dopytała, a tak to nie miałam szansy , aczkolwiek postanowiłam że napiszę do niej i się dopytam, bo spędza mi to sen z powiek. Kolejna wizyta 26 kwietnia i mamy ustalić termin CC. A no i mam pobrany wymaz na GBS, chociaż nie wiem czy przy cięciu też jest to konieczne.

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Hej hej Ja już po wizycie mój mały szkrab waży 3000g. Lekarz nie wyjął mi pessara. Mówił że za 2 tyg wyjmiemy, chyba że się zacznie akcja to w szpitalu wyjmą Jeden plus bo jest zastępcą ordynatora u nas w szpitalu Mówił że woli żeby mały jeszcze podrósł, bo nie wiadomo czy by nie zaczeła się akcja porodowa po wyjęciu. Wynik GBS ujemnu uff na szczęscie Wyniki w normie. Ale mam syndrom białego fartucha bo na wizytach mam podwyższone ciśnienie :/ Mam już lekkie skórcze przepowiadające, mam nadzieje że w Święta nie pojade na porodówke Następna wizyta 26.04 więc Madzia możesz dopisać

O mnie
    Ja na szczęście nie mam rozwarcia, ufff ;D odpisała mi moja ginekolog, że się pomyliła, że nie ma żadnego rozwarcia. Aż mi ulżyło, od razu lepszy humor na razie wszystko oprócz Acardu mam brać jak do tej pory

Kino w 35 tygodniu ciąży -nie polecam! 2,5 h w fotelu zabija! Plecy mnie bolą;( a nogi..... To nie nogi to 2 serdele ! Wielkie serdele !

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny cały czas Was czytam, ale ostatnio nie było czasu żeby spokojnie posiedzieć na dupce, a co dopiero odpisać na forum...Ale powoli wariactwo sie kończy, dzisiaj skończyliśmy remont, jutro kończe porządki i od piątku można zacząć przygotowania do Świąt. Zaczęłam nawet prać rzeczy dla Małej - zostało wstawić jedną pralkę i wszystko jeszcze wyprasować, ale już bliżej niż dalej. Torby do szpitala może zdąże spakować przed Wielkanocą, ale rodzić wcześniej niż po świętach się nie wybieram

DanCia1 Jeżeli chodzi o krew pępowinową to tak jak dziewczyny - nie jestem do końca przekonana. W pierwszej ciąży troszkę poczytałam, ale ostatecznie się nie zdecydowaliśmy, teraz też nie zamierzamy.

Super dziewczyny, że wszystkie wizyty udane. Dzieciaczki rosną i nabierają sił, a my jeszcze troszkę i będziemy już je tulić

Madzia_Q89 Jeżeli chodzi o libido, to mi do tej pory bardzo się waha - raz bardzo wysokie, innym razem zerowe. Teraz chwilowa przerwa, bo chcę wytrwać do skończonego 38 tygodnia, ale później nie zamierzam "pościć"

Gosia65322 Dopiero teraz dojrzałam jak dużo mamy ze sobą wspólnego - data ślubu ta sama (22.08.2015), mamy nawet Synków starszych z tego samego rocznika (tylko mój z marca, a Twój z maja, ale to niewielka różnica). A w związku z faktem posiadania Syna dwuletniego praktycznie to masz jakieś obawy jak zareaguje na rodzeństwo?Przygotowujecie Go jakoś na zmiany, które mają niedługo nastąpić? Ja na tym punkcie mam trochę obaw - niby Staś fajnie reaguje na brzuch, wybrał sobie imię dla siostry - Asia, ale co innego może się dziać jak już realnie ta siostra się pojawi na świecie. Przygotowałam też książeczkę dla Starszaka w prezencie od siostry jak przyjedzie do szpitala

Karo90 Jeżeli chodzi o "genetyczność" w przechodzeniu ciąży to mój ginekolog twierdzi, że nie ma to żadnego pokrycia. Ale z historii koleżanek dużo właśnie przechodzi ciąże bardzo podobnie jak ich matki. Moja Mama miała w każdej ciąży zatrucie ciążowe, ja miałam podejrzenie, ale np. drugie dziecko urodziła martwe w 9 miesiącu ciąży, więc wiadomo, że ja sama wypieram możliwość genetyki w tej sprawie ;/
    Ostatnio edytowane przez agucha89 ; 12-04-17 o 21:41

O mnie
    Nawet nie macie pojęcia jak się uspokoiłam jak się dowiedziałam że nie ma żadnego rozwarcia. Gdybym do niej nie napisała to całe święta spędziłabym w strachu i niepewności, uff

Obudziłam się dzisiaj o 5.30, masakra... w dodatku leje, wieje i zimno. Ktoś dzisiaj ma wizytkę?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ja mam po południu wizytę. Witam się!
    Madzia my nie pościmy przez całą ciążę, a libido u mnie nie najgorsze
    Anabella a jaki film? Warto było się męczyć w fotelu?

Piękna i Bestia.... NIE WARTO

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
    Nie ważne że koty po podłodze ciągną się przy każdym ruchu i że kurzu w tyle że można sałate wysadzać...albo i ziemniaki Ale za to jest co jeść!!!
    Ostatnio edytowane przez Ewcia_N ; 13-04-17 o 09:35

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów