Strona 358 z 476
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 proszę uzupełnij mnie ww tabelce. Termin porodu OM 04.05.2017, wg. USG 03.05.2017, poród SN, Płeć - Chłopiec, Imię - Kacper, Rodzeństwo Kubuś 02.05.2015r, termin wizyty- 12.04.2017. Dziękuje
    A jak się dziewczyny wogóle trzymacie ? Torby spakowane ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    gosia już dodaję

Anabella w żadnym wypadku nie miałam na myśli, że ktoś mnie oskarża, jeśli tak to zabrzmiało to przepraszam Też jestem zdania że CC typowo "na życzenie" w cale nie jest dobrym rozwiązaniem, bo to poród SN jest fizjologiczny i naturalny a czy jest mniej bólu? Wątpię, przecież rana też się musi zagoić, no i to operacja jednak.

Co do "spraw łóżkowych" to przez całą ciążę nie miałam tak jak teraz Niby lekarka nic nie mówiła na temat czy mogę czy nie, a ja też w sumie nigdy nie pytałam, ale teraz to już bym się bała żeby porodu nie przyspieszyć

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia mi libido też skacze jakoś falami w pierwszej ciąży w ogóle go nie miałam, a teraz czasem buzuje że hej! heh ale co z tego jak u mojego męża ciąża automatycznie odsuwa jakakolwiek możliwość współżycia.... :/ Kiedyś z nim o tym rozmawiałam: boi się, że może zrobić krzywdę malutkiej .... Więc czekam na rozwiązanie i niekoniecznie zakończenie połogu

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kamowata ja też jestem pewna daty i dlatego trzymam się daty z I usg prenatalnego, ale u nas to tylko 3 dni różnicy, na ostatnim wyszedł 13 maj, więc też trochę starsza się wydaje, nie mam nic przeciwko byłoby dokładnie 9 miesięcy po naszym ślubie, taki prezent;p ale tez 19 maj jest na pewno prawidłowym terminem. I tak nie wiele z nam urodzi w terminie, więc to wszystko jest orientacyjne. A co do wagi to moja znajoma urodziła w 36 tygodniu, mały ważył 2600, a wg usg w 33 tyg. 2500, także wszystko może się zmienić, ale może to być genetyka tak jak piszesz, moim zdaniem ciąża jest bardzo „genetyczna” i wiele rzeczy, które sprawdziły się u naszych mam, sprawdzą się u nas.

gosia65322 to starszak faktycznie duży! a o pessarze można faktycznie zapomnieć, dobrze, że cos takiego wymyślili, bo szwu bym nie chciała za nic w świecie. Moja torba ciągle pusta, część rzeczy leży przygotowana na półce w szafie, a część na półce w sklepie,, nawet nie kupiona…

DanCia my też na razie się nie decydujemy na pobrania, mam podobne odczucia do dziewczyn, jeżeli chodzi o przereklamowanie no i na razie to jest zbyt drogie.

Madzia_Q89 co do libido mam tak samo, zjadłabym swojego męża gdybym mogła, ale u nas post trwa już 13 tygodni… dlatego po cichu liczę, że ściągnie mi pessar na następnej wizycie, bo powiedziała, że jak go wyciągnie to możemy szaleć aż do porodu. Także jak masz ochotę to działaj i się niczym nie przejmuj, seks jest wręcz wskazany w ciąży!

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Witam się kobietki, ja po wizycie, wczoraj miałam, standardowo wszystko ok mała rośnie jak na drożdżach 35 tydzień- 2700g

Tym bardziej cieszyłabym się żeby królewna zechciała wyjść wcześniej 38/39 byłoby git ...ale nie liczę na to do tej pory żadna z córek się nie spieszyła na świat

Ginek pobrał też wymaz na gbs i zapowiedział żeby po świętach przychodzić do niego raz w tyg na ktg .......w tamtych ciążach nie miałam tego dopiero dzień po terminie......trochę chyba naciąganie bo ktg robi prywatnie położna u niego w gabinecie 50 zeta.....jak spytałam czy to jakieś nowe zalecenia bo wcześniej nic takiego nie miałam to w sumie nie bardzo wiedział co powiedzieć tylko tyle że trzeba

Poza tym standardowo u nas czyli nic nie mam przygotowane dla małej i dla siebie....totalnie pochłonęła mnie wykończeniówka domu i w sumie nie wiemy czy się wprowadzimy przed porodem czy nie jedna wielka niewiadoma

pozdrówki i żeby Wam ta końcówka ciąży za bardzo nie ciążyła

Brr koszmarna pogoda! U mnie wieje jakby wścieku dostało. Kamil kopie po spacerku. Też nie lubi wiatru...
    Dziś mam babski wieczór i w planach kino
    Dziewczyny już praktycznie święta! I zostaje nam tylko kilka dni do pierwszych rozpakowanych szkrabów!

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamcie!
    U nas też dziwnie, wieje i jakoś tak szaro Ale za kilka dni święta a po świętach pewnie się zacznie u nas rozpakowywanie, tak jak pisze Anabella
    Ja dziś o dziwo przespałam całą noc bez żadnych dolegliwości, także jest dobrze Przeglądam dziś smoczki i butelki i zastanawiam się jakie zakupić mleko... Bo cos muszę mieć w razie gdyby piersi odmówiły posłuszeństwa.... Doradźcie coś dziewczyny, czym się kierujecie w wyborze mleka?
    A na dobry humorek wstawiam fotkę, z gotowymi odpowiedziami na głupie pytania
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	orginal_2015_09_Mon_12_21_52_ug___2_.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	85.0 KB
ID:	100654

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Justinne Genialne te odpowiedzi Ja korzystałam z bebiko i w to mleczko najpierw idę. Będę kombinować coś jak się nie sprawdzi. A bebiko jest tej samej firmy i ma ten sam skład co bebilon wiec myślę że jak najbardziej będzie ok.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Justinne, dobre!!!!! Pamiętam, że rzeczywiście niektóre z tych ( i innych pytań wytracaly mnie z równowagi heh trzeba stosować ostrą ripostę ale dziecko uczy bezkompromisowości ktoś nawet tu na forum pisał (przepraszam, ale nie pamiętam kto :/ ), że kobieta po urodzeniu dziecka staje się lwica..... coś w tym jest.....

biszkopt upieczony. chlebek się piecze Naczynia umyte Jestem WIELKA!!!! Nie ważne że koty po podłodze ciągną się przy każdym ruchu i że kurzu w tyle że można sałate wysadzać...albo i ziemniaki Ale za to jest co jeść!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów