Strona 357 z 476
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    A napiszcie jeszcze, czy któraś z Was zdecydowała się na pobranie krwi pępowinowej ? Ja o tym myślałam i nie wiem czemu, ale nic nie postanowiłam. Drogi interes ale może uratować kiedyś życie dziecku. Napiszcie swoje opinie w tej sprawie. Dzięki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    DanCia, Twojemu dziecku krew pepowinowa nie pomoze. Ew drugiemu, choremu dziecku. Warto jednak oddac do banku publicznego.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Komórki macierzyste z krwi pępowinowej mogą służyć nie tylko dziecku, od którego je pobrano, ale także innym osobom, np. rodzeństwu (jeśli pozytywnie wypadnie badanie potwierdzające zgodność).
    Może pomóc zarówno mojemu dziecku ale obcemu też, byle była zgodność.

O mnie
    Skad ten cytat? Bo jak ze stronu banku krwi, to bym nie wierzyla. Czytalam kilka artykulow/wypowiedzi lekarzy i raczej choremu dziecku chorej krwi sie nie poda. Szanse, na wykorzestanie sa jakies 5% albo mniej. Ale to moja opinia, sama zdecyduj czy warto.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Ja przy pierwszej ciąży też zastanawiałam się nad pobraniem krwi pępowinowej, byliśmy nawet na spotkaniu w szpitalu w tej sprawie z przedstawicielami "banku" i chyba to zaważyło, że się nie zdecydowalismy; mocno skomercjalizowana i nastawiona na zysk "akcja"; przy czym zaznaczam, że to były i są nasze osobiste odczucia, nic nikomu nie odradzam, ani nie doradzam; myśleliśmy ewentualnie o oddaniu krwi pępowinowa do banku publicznego - może ktoś by skorzystał.... A teraz to szczerze powiem nawet się nad tym nie zastanawiałam, jakoś umknął mi ten temat.....

Nogi nie pozwalają mi spać wiec poczytałam forum kwietniowek i jestem w wielkim szoku! Na 13 porodów 9 to cc!
    A wracając do nóg. Czy macie jakiś sposób na pieczenie stóp? Masaż i moczenie w specjalnej soli nic już mi nie daje
    Kamil na wieczór sie obudził pofikal, pokazał nóżki i śpi....nawet On! A ja tu się męczę!

O mnie
    Anabella, wlasnie ostatnio glosno w internetach, ze w Polsce jest prawie 50% CC, z czego wiekszosc to na zyczenie, bo wskazan jest tak naprawde okolo 10%!
    Mamy jeden z najwyzszych wskaznikow CC w Europie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej!
    Za mną ciężka noc, dopadły mnie mega wzdęcia, poza tym Mała dała niezły popis, wszystko mnie bolało, uff... sen za to wynagrodził mi wszystko, śniło mi się, że trzymałam w rękach naszą Kruszynkę i karmiłam ją piersią - jejku, już nie mogę się doczekać!

Co do krwi pępowinowej, to moje zdanie jest takie, że to dość mocno przereklamowana sprawa. Po pierwsze samo pobranie jest dość drogie, po drugie przetrzymywanie też coś kosztuje, a po trzecie ona też ma określoną przydatność do użytku. My się nie decydujemy.

Jeżeli chodzi o CC to mam je ze wskazań medycznych, po pierwsze nie chce się narażać na wypadniecie dysku w trakcie SN poza tym rozchodzi mi się spojenie. Nie uważam żeby to nie były wystarczające przesłanki żeby rodzić przez CC. Zawsze chciałam rodzić SN, ale skoro nie mogę to nie będę się z tym spierać Każdy ma swoje zdanie i swoje doświadczenia życiowe.

A tak z innej beczki, dziewczyny, może to wyda Wam się dziwne pytanie, ale mnie ostatnio strasznie skacze libido w górę, mam straszną ochotę na seks, bardzo mi tego brakuje, a tu jeszcze trochę trzeba wytrzymać, doliczając połóg jeszcze. Czy ktoś ma tak jak ja czy tylko ja jestem takim odmieńcem? : D

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja w ogole nie mam ochoty na esa
    Madzia nikt nie oskarża nikogo na naszym forum o życzeniowe cc. Jestem tylko w szoku ile sie ich wykonuje. Ja tez mam mieć cc ze względów medycznych.
    I Jestem zadowolona że, przeważnie ,teraz się nie katuje kobiet na siłę sn tylko ratuje zdrowie dziecka bo to jest NAJWAZNIEJSZE

Madzia a masz jakies przeciwwskazania do esa? Bo jak nic sie nie dzieje to mozna działać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów