Strona 355 z 475
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,550 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Heja! U as też dziś taka kiepskawa pogoda, nic tylko relaksować się pod kocem

Wczoraj też miałam taki gorszy dzień, wieczorem aż sobie popłakałam nad moimi stopami, jakieś krostki mi wyszły na kostkach, taka kaszka i swędzi niemiłosiernie, popuchnięte i jak u słonicy. Chciałabym już mieć to za sobą bo z dnia na dzień coraz bardziej zaczynam się użalać nad sobą.. :P

Misia i DanCia to faktycznie bardzo ogólnie Was lekarz potraktował, ale jak nic się nie dzieje złego to najważniejsze Ja dziś mam znów KTG i wizytę z USG lekarz ma sprawdzić czy ilość wód się nie zmieniła i podejmie może jakąś decyzje, mam nadzieję, że nie będę musiała zostawać w szpitalu.

Madzia ja też podczytuję co jakiś czas kwietniówki, no u nich powoli ruszyło Ciekawe kiedy u Nas zacznie się rozpakowywanie, coś czuje, że effciak już ma swoje Kruszynki przy sobie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Powiedzcie mi dziewczyny, czy każda z Was miała ktg? Ja nie miałam i mój lekarz chyba nie ma zamiaru robić, z tym spojeniem też nic. Kuzynka miała mierzone coś tam a ja nic i mój lekarz chyba to oleje tak samo. O co chodzi. Czy każda z nas to powinna mieć zrobione? Im bliżej porodu, tym mniej wiem i mniej badań i wyjaśnień od lekarza..
    Też myślę że effciak ma już swoje dzieciątka przy sobie. Ciekawe czy da znać, jak tam.. ☺️

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Mi lekarz powiedział, że końcówką 37tc/początkiem 38tc będziemy robić, ale ja mam już robione od 4 dni z powodu małej ilości wód. Chyba każda przy końcówce powinna mieć co jakiś czas zapis ktg..

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej hej U nas podobnie - leje, wieje i szaro Ja mam schiza, że mam ciągle taki sam brzuch a rano jak się budze mam wrażenie że jest mniejszy niż dnia poprzedniego! 8 dni do wizyty i muszę sobie coś wynaleźć, już panikuję ze Młody nie rośnie... Czasem współczuję mężowi, że musi ze mną wytrzymywać...

Co do porodu, też się zachowuję jak z chorobą dwubiegunową, bo teraz stwierdziłam, że jak przed 15 maja samo się zacznie to jedziemy z naturą
    Wiem, wiem jestem nienormalna

Poza tym, to tak jak Wy dziewczynki użalam się nad sobą, ból pachwin/bioder w nocy jest nie do wytrzymania, zastanawiam się czy śpiąc nie leżę za bardzo tak jakby na brzuchu i nie przygniatam Adama... Zgaga i siku to już nie wspomnę i któraś z Was pisała o takim bólu jakby siniak w okolicy serca - po lewej stronie, mam tak samo, aż czasem nie mogę złapać tchu... No ale już niedługo!!! Możemy już odliczac dni! Jak mam doła to sobie myślę o tych kobitkach co dopiero zrobiły test i martwią się tym wszystkim o czym myśmy biadoliły niedawno!

Ciumki! :*

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    DanCia ja miałam KTG dlatego, że bałam się że mam może jakieś skurcze, wtedy jej się nie spodobało i wysłała mnie na obserwację zapisów. Nie wiem, jak jej jutro powiem o moich dolegliwościach może też znowu zaleci. A robiła mi usg spojenia tylko dlatego, że jej powiedziałam że mnie tam boli

Moja mi dzisiaj nie odpuszcza, tak obrywam po pęcherzu i odbycie że płakać mi się chce, chyba będę cały dzień leżeć przed chwilą przy wizycie w toalecie zauważyłam na papierze takie zielonkawe glutki... w małej ilości, ale już sama nie wiem czy to czop czy przypadkiem nie jakaś infekcja pochwy. Dobrze że jutro ta wizyta bo bym panikowała z niepokoju...

Na początku bałyśmy się poronienia, krwawienia itp, a teraz każda z nas martwi się żeby donosić do tego 37 tygodnia

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej, melduje się i ja w ten zimny wtorek - 7 stopni brrrr....
    Już po wizycie - z tego co Was czytam to u mnie jest zupełnie inaczej!
    ANI RAZU nie miałam badanej szyjki ani badania na fotelu za to co każdą wizytę mam USG i od 30 tygodnia mam zawsze KTG.
    Od samego początku co 2 miesiące dostaję skierowanie do laboratorium na krew i mocz i dziś też dostałam, bo tak wypada oraz przykazanie,że od tego tygodnia co tydzień mam się stawiać na KTG w godzinach pracy lekarki. Zdziwiłam się strasznie, jak wyjściu powiedziała, że teraz widzimy się co tydzień. Dopiero potem to do mnie dotarło i jak zapytałam o to położną to powiedziała, że na KTG mam przyjść za tydzień i wtedy poda mi też datę wizyty, bo nie wiadomo jak doktor będzie przyjmować po świętach.

Zapis w porządku - skurczów brak.
    A teraz największa niespodzianka - 35 tydzień i 2900g! Jak to Pani doktor skomentowała: ,,zacnie" :P
    Z wymiarów główki nadal jest starszy o 2 tygodnie, więc podejrzewam, że jeszcze miesiąc i będę tulić swojego Filipka
    Jestem taka szczęśliwa

U mnie też lodem powiało Ale mam sporo energii i już spacerek z zakupami zaliczyłam. Zmarzłam tylko w uszy!

Ja mam zawsze badanie na fotelu i usg. KTG od 30 tygodnia mogę robić w 3 przychodniach bezpłatnie. a po 36 tygodniu to już co tydzień...ot tak dla spokoju ducha

Kamowata aleś wielkoluda wychodowała Pomyśleć że z Maleńkiej Fasolki takie Okazy nam się porodzą

Dziewczyny, wam mówię - nie nastawiajcie się na przedwczesne porody!! Nastawiajcie się na przenoszone ciąże.... Wystarczy popatrzeć na kwietniówki- zaplanowane cc idą szybko...Ale reszta dziewczyn czeka i czeka U nas też tak będzie.

Justinne też mam wrażenie jakby mi brzuch zastopował a nawet się kurczył.... Teraz też mniej muszę jeść. i Waga nie rośnie drastycznie.... Nasze Bobaski nabierają tłuszczyku i w sumie to się cieszę że brzuszek tak szybko już nie rośnie bo mi się rozstępy pojawiają Jeden na środku taki duży jest!!!!!
    Dziś piekę chlebek i biszkoptowe ciacho z kremem i owocami... ciekawe co mi z tego wyjdzie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witam się i ja w ten słoneczny, acz wietrzny dzień ja spacer też dziś zaliczyłam z wizytą u fryzjera, w końcu. Nie mogłam się zmobilizować, ale akurat zwolniła się godzina i podlecialam szybko szału nie ma, ale look odświeżony
    Wczoraj, chcąc skorzystać z ostatniego jak na razie ciepłego dnia, byłam z còrcia że 3h na placu zabaw i wróciłam padnieta, chyba się trochę sforsowalam, bo już wiem co to znaczy pobolewanie jak na okres, tak jak niektóre z Was pisały; brzuch mi się spinal co chwilę, bolało jak ....nie wiem co , ale dobrze, że mąż przyszedł z pracy to przejął opiekę nad Michasią, a ja leżałam w bezruchu;
    Po nocy na szczęście wszystko odpuściło
    Ja na każdej wizycie mam sprawdzanie tętna przez usg i fotel niestety też....eh....nie lubię tego; choć pamiętam, że w szpitalu przy porodzie i po było mi już obojętne kto i gdzie mi zagląda

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Hej wszystkim.
    Karo90 kiedy masz planowane zdjęcie pessara ? Mi chce lekarz wyjąć już jutro i się troche boje. Jestem bardzo spokojna jak go mam A jutro zaczynam 37tc

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    A wczoraj też w końcu zadzwoniłam do położnej, z którą chcę rodzić , więc i to mam odhaczone a dziś kurier przyniósł mi kołyske dla Hani nie pamiętam czy Wam pisałam, ale zdecydowaliśmy się jednak na kołyske, taką drewniana (wygląda jak karmnik dla sarenek ) na te 4-5 miesiecy, a potem Michasia dostanie "dorosłe" łóżko, a Hania odziedziczy to po Michasi Mieliśmy kupić drugie łóżeczko, ale mamy na nie za mało miejsca w sypialni, a chcę, żeby Hania jednak spała z nami
    A i kupiłam otulacz tulik , zobaczymy czy się sprawdzi; przy Michasi nie miałam takich wynalazków, ale jej sen nie był zbyt spokojny, więc postanowiłam tym razem zainwestować......
    No i wciaz pozostaje nam do rozwiązania kwestia wózka....dumam i dumam i nic dalej nie wiem..... :/ Kazałam mężowi się bardziej zaangażować w to dumanie ale z racji tego, że to jednak ja będę wychodzić w większości na spacery, nie widzę większego zaangażowania z jego strony....:/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów