Strona 354 z 476
Pokaż wyniki od 3,531 do 3,540 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja melduje się po wizycie. Nie podobało mi się dzisiaj. Nic mi nie chciał powiedzieć. Musiałam go ciągnąć za język... wkurza mnie takie coś. Moja Zosia ma 2950g. Serduszko pięknie bije.
    Co do mojej szyjki to mnie zbadał i cisza. 3 razy się go pytałam co tam wymacal i w końcu usłyszałam: no rozwarcie jest. Na palec, luźny palec, moze trochę więcej... zapytałam czy urodze to mi odpowiedzial: dzisiaj nie, ale w sumie w każdej chwili może Pani zacząć. Nie chciał mi jej zmierzyć usg dopochwowym. Także po wizycie wiem tyle co przed. Zdaje sobie sprawę że lekarz nie jest wróżka i wszystkiego nie jest w stanie przewidzieć ale zdziwiło mnie jego zachowanie. Zawsze rzeczowy i konkretny a dzisiaj jakiś dziwny był. Albo mnie nie chciał nastraszyc że zaraz moge rodzic albo nie wiem co. Jakiś gorszy dzień...
    Biorę się za obiadek. M wróci z pracy i lecimy na spacerek bo szkoda pogody

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Aa i dał mi skierowanie do szpitala i mówi: jakby Pani nie urodziła to proszę się pokazać po świętach posluchamy tętna. Także następna wizyta 19.04..

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia to faktycznie strasznie ogólnikowo tą wizytę potraktował, ale pomyśl, że już bliżej jak dalej

Ja się znowu dzisiaj kiepsko czuje, jestem senna jakaś, zmęczona, niedobrze mi też jakoś... w dodatku znowu mi brzuch twardnieje, może znowu za dużo dzisiaj pobiegałam. Najchętniej poszłabym spać... mam nadzieję jakoś dotrwać do wizyty. Wypiłam miętę może coś pomoże...

Misia powalający ten Twoj lekarz :/
    A wizyte kolejna mamy w ten sam dzień dużego masz już bobaska! Umow sie z Zosia że wypuscisz ją po świętach zeby jeszcze wypieków i innych pyszności popróbowala

A ja ogarnelam kuchnie i obiad i zaleglam w łóżku bo mi nogi bardzo popuchly. Jeszcze kubek spadl mi na kostke i teraz boli;(

Madzia mnie też sen rozklada:\ ale nie dam sie, zeby później w nocy spać.!

O mnie
    Ja też jestem śpiąca ciągle. Już miałam dzisiaj 3 drzemki prawie godzinne.. ledwo na oczy patrzę.

Właśnie duża już ta Zofijka Nasza i jak sobie myślę ile ona jeszcze może urosnąć to aż mnie wszystko boli na myśl o porodzie.. wiadomo że to jest szacunkowa waga ale i tak mnie zaczyna przerażac.

My dzisiaj wszamalysmy placuszki z gulaszem i idziemy do lasku bo chyba mi rozerwie brzuchol zaraz.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesci dziewczyny!

U nas nic nowego. Zgaga, zylaki itp. Dzisiaj 35+1. Od srody mam juz wizyty co tydzien i tak do porodu. Na najblizszej wizycie bedzie mi badala gbs. Poprzednim razem byl negatywny i mam nadzieje, ze sie nie przyplatal przez te poltora roku.

Ania, nie wiem czy w Polsce to robia, ale jak bardzo chcesz urodzic naturalnie, to mozesz poszukac lekarza, ktory: obruci dziecko poprzed uciskanie brzucha w odpowiednich miejscach. Nie zawsze sie udaje, ale warto sprobowac. Albo nzalesc szpital/lekarza, ktory potrafi odebrac porod posladkowy. Kiedys to byla norma rodzenie dzieci posladkowych i lekarze potrafili to robic, a teraz to od razu mowia cesarka i tyle.

Misia, gratuluje donoszonej ciazy!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Hej. I ja już po wizycie. Misia mam podobne odczucia. Sam od siebie nic nie chciał mi powiedzieć. Zapytałam o czop, to zbadał mnie na fotelu i powiedział, że wszystko zamknięte. Miałam też pobrany wymaz na gbs. Brzuch jak się spinał, tak się spina dalej. Czasami tak Młody napiera w dół, że aż boli przy chodzeniu. Dopiero 35 i 5 ale już bym chciała, żeby cokolwiek wskazywało, że to już niebawem.
    Chyba dla własnego spokoju zapisze się choć na jedną wizytę do lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chcę rodzić. Mały waży 2800g. A tak się ruszał, że ciężko było go pomierzyć ☺️
    Mam wrażenie, że już zawsze będę chodzić w dwupaku

O mnie
    DanCia bardzo dobrze Cię rozumiem, ja mam dziś bardzo kiepski dzień... bolą mnie jelita, boli mnie żołądek, chyba Mała ugniata strasznie, do tego zgaga czegokolwiek bym nie zjadła i straszne wzdęcia... boli miednica, pachwiny i biodra. Moja też strasznie napiera główką w dół, dziś szczególnie, jak dostanę w pęcherz to płakać mi się chce, więc więcej leżę, no ale zrobić też coś trzeba. Zdecydowanie mam dziś jeden z tych gorszych dni. Żywię nadzieję że wreszcie na wizycie dostanę skierowanie i ustalę w końcu termin cięcia.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

O mnie
    Dzień dobry! Pogoda u nas piękna, ale zimno i wietrzenie, nie zachęca w ogóle do wyjścia na dwór i spacerów - stawiam dziś na pełny relaks i wypoczynek

Ruda co do spojenia to robiła mi ostatnio USG i wiem, że mi się rozchodzi, niby nie dużo, ale jednak

Mała się kręci straszliwie, już nie wiem jaką pozycję mam przyjmować. Wczoraj tak mi gniotła żołądek, że miałam non stop zgagę i było mi mega niedobrze, mało co w ogóle zjadłam. Oczywiście nie zapomniała też o szyjce i pęcherzu, dlatego dzisiaj postanowiłam że więcej leżę i odpoczywam, żeby Kulki nie prowokować

Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty, ciekawi mnie czy moja szyjka się nie skróciła i co słychać u Klocka - stawiam na wagę około 3 kg

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, dawajcie na bieżąco znać co u Was

P.S. Czytam czasem kwietniówki z ciekawości i one zaczynają się już rozpakowywać - mojej podświadomości więcej nie trzeba, zaraz zaczynam się doszukiwać objawów porodu u siebie

effciak odezwij się! Masz już swoje Maluszki przy sobie?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów