Strona 353 z 476
Pokaż wyniki od 3,521 do 3,530 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki melduje się z rana. Dzisiaj już odchodzi czop brązowy i brzuch boli inaczej... nie powiem Wam jak bo nie umiem. wg okresu skończyłam dzisiaj 37 tydzień więc jest super. Wizytę mam na 12 i zobaczymy co mi mój ginek powie. Czyżby już niedługo Nasze szczęście było z Nami?
    Pozdrawiam w ten piekny słoneczny dzień

2. dzieckozakupy.pl
    Misia trzymam kciuki za udaną wizyte. Czekamy na info

Ja poszlam spać o 2...w koncu udalo mi sie ! Pogode też mamy ładniutką
    Miłego Dnia Poniedzialkowego!

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny :-) pewnie nikt mnie juz nie pamięta. Trochę pisałam na poczatku ciazy ale strasznie źle ją znosiłam. Dopiero odżyłam w 3 trymestrze. Masakra co ? Serio teraz puchnące stopy, zgaga i ciężki oddech to jest nic :'-D. Teraz z kolei z synkiem po lekarzach latam bo sie okazało, że trzeba mu wyciąć migdałek a podniebienne migdałki zmniejszyć. Termin na operacji mamy na 18 lipca mamy operacje a ja juz przeżywam, że maz bedzie musiał z nim zostać w szpitalu bo ja przecież nie moge zostać z niemowlakiem w szpitalu na noc :-( ale jakoś damy radę.
    Dzisiaj mam o 12:15 usg i zobaczymy co ten mój Oskarek porabia. Od 20 tyg jest juz głowa w dół. Strasznie naciska mi juz na szyjkę. Jak chodze to az boli. Ale 3 tyg temu szyjka nadal była zamknięta i w ogole nie skrócona wiec zobaczymy. Termin mam na 21 maja wiec dobrze zeby jeszcze siedział ;-) i tak ma zakaz wychodzenia do 6 maja bo moj starszak ma urodziny, których nie moge opuścić i wtedy przyjeżdzają moi rodzice. Mama zostaje do porodu wtedy wiec tez mi bedzie raźniej. Trochę sie boje bo mąż ma ważny zjazd na studiach 20-23 kwietnia. Ale będę nogi zaciskać ;-)

A co do snów to mi sie czesto śni ze rodzę ale poprostu w sekundę i nie ma szans dotrzeć do szpitala. Albo ze dziecko mi wystawia ręce, głowę przez brzuch, tak ze je widzę i moge dotknąć ale brzuch nje jest uszkodzony i dalej jestem w ciazy. Dziwne te sny ;-)
    Pozdrawiam was serdecznie. Mam nadzieje, że jeszcze moge sie do pisania dołączyć.
    Aaaa jeszcze apropo czopa to mi odszedł w pierwszej ciazy ponad 2 tyg przed porodem wiec nie trzeba od razu panikować :-)

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Misia to jak skończyłas 37 tydzień to masz donoszą ciążę, tak?
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Dajcie znać dziewczyny.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Witam Majóweczki
    Ja mam jutro wizytę, czekam z niecierpliwością żeby dowiedziec się jak synuś urósł, czy wszystko ok i chcę posłuchać serducha

Misia, ahhh ale Ci fajnie :P Daj znać koniecznie po co i jak

Yelina, ja za to odżyłam po 24 tygodniu. Do tego czasu praktycznie codzienne wielogodzinne mdłości, sporadycznie wymioty i już wysiadalam :P Te bóle pleców, gracja słonia i zmęczenie to teraz nic Jesli miałas podobnie to podziwiam jak udało Ci się pogodzic to z opieką nad synkiem!

A jak tam Wasze przygotowania Wielkanocne? Zamierzacie doprowadzić domy do porządku czy u Was caly czas jest sterylnie? :P U mnie wiecznie bałagan, co nie posprzątam to nie dość że tego nie widać to następnego dnia jest to samo... Jakieś chochliki mi chyba bałaganią jak śpimy, a w kuchni to już w ogole.
    Dziś na warsztat biorę duży pokój i może balkon bo i u mnie słoneczko wyszło

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej mamuśki
    ja się nie odzywam, bo ciągle coś do robienia. NA szczęście skończyliśmy remonty, pokój odmalowany, komoda jest łóżeczko już też jest. Teraz zostało pranie i prasowanie, zaczęłam w weekend nawet pakować torbę do szpitala. Jestem z siebie dumna ;p

w czwartek byłam u gin i Fifi waży 2500 kg i zrobił mamie psikusa i jest dupskiem do dołu jak się nie odwróci to cesarka, aż się popłakałam jak wyszłam. Nie dam sioę pociąć, nie ma opcji, panicznie się boję cesarki, wolę sama urodzić, chwilę bólu i przejdzie mały zrekompensuje cierpienie ;p

Laski nie szukajcie objawów na siłę! to potęguje Waszą panikę, ja w ogóle nie myślę ani o czopach ani o skurczach, nic mi nie jest brzuch się nie napina, co najwyżej mały się wypina wiem, że łatwo powiedzieć zwłaszcza jak ktoś musi leżeć to polecam książki ja czytam i słucham książek namiętnie i jakoś tak mi lepiej. Zacznie się to zacznie, póki co nie może bo nie jestem do końca gotowa Zobaczymy jaka będę cwana jak już będę gotowa i będę siedzieć i czekać

W ogóle moja gin jest genialna im wyżej ciąża tym lepsze rzeczy mi wymyśla tym razem było zatrucie ciążowe. Toż to szok na szczęście obalone. Wtedy bym zwariowała

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witam się i ja w ten piękny dzień!
    Anabella TEŻ mnie tak pieką stopy że po prostu najchetniej to bym je odcięła, bo nie do wytrzymania!

Jeżeli chodzi o porządki świąteczne to ja się już odsprzątałam wcześniej (w sumie też w gotowości jestem na Naszą Kruszynkę ), póki co teściowa lata po całym domu i myje, przemeblowuje i Bóg wie jeszcze co wymyśla Dziś zmieniłam z pomocą męża firanki i zasłony - mama mi uszyła! Więc razem ze słońcem za oknem poczułam taką świeżość!

Powodzenia kochane Brzuszki na wizytach w tym tygodniu! Misia daj dziś znać jak wrócisz od gina!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia powodzenia i daj znać co powiedział ginek bom bardzo ciekawa

Ja usnęłam w okolicach 1.30, ot taka pobudka w środku nocy i szaleństwa Malucha w brzuchu

pogoda rzeczywiście piękna, szkoda, że na święta ma się coś skiepścić.... ja ze sprzątania ogarniam kurze, resztę pomaga mi mąż i mama. Wczoraj trochę przesadziłam z chodzeniem i coś mnie w szyjce kłuje, no ale trzeba poczekać do środowej wizyty. Krew na badanka oddana także czekamy na wyniczki

Yelina witaj! Niedawno myślałam co się z Tobą dzieje, bo nagle zamilkłaś i długo nic nie pisałaś. Fajnie, że wszystko w porządku

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Justinne faktycznie ciekawy sen mialas

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Kurde takiego posta napisałam długiego i jest tylko jedno zdanie zostało! Pierwszy i chyba ostatni raz pisałam z telefonu. No, może jeszcze ze szpitala coś skrobnę za ok. miesiąc

No nic Mamusie, zbieramy się z Synkiem na spacerek i życzymy miłego dzionka :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów