Strona 352 z 476
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,520 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, aż specjalnie zajrzałam w tabelkę - jednak Marta, a nie Dominika?
    U nas to ja jestem niezdecydowana Filip vel Wiktor - okaże się po porodzie, chociaż tatuś mówi,że Wiktor absolutnie nie :P
    Póki co mamy Filipka, może się przyzwyczaje, bo staram się tak do niego mówić

Anabella, haha Ostatnio pisałaś, że zgroza - przetrwać jeszcze AŻ 4 tygodnie,a teraz TYLKO 4 tygodnie
    Broń Boże nie chce Cię urazić wypominając Ci to, ale cieszę się,że nie tylko ja mam tak zmienne myśli ... Raz chcę żeby Filip siedział jak najdłuzej w brzuchu i rósł silny, poród tylko naturalny jak sam zdecyduje, żadne oksytocyny czy baloniki, a za chwilę myślę jak tu podejść moja ginekolog i zapytać czy jest opcja cesarki u mnie, najlepiej w 38 tygodniu, bo przecież już będzie donoszony :P

Mi też jakieś głupoty się śnią - dziś, że wypadały mi zęby, były strasznie popsute i sobie je sama wyjmowałam,bo tak się ruszały...
    Takie sny niby oznaczają chorobę lub śmierć, ale liczę, że to głupi zabobon i nie będzie żadnego zbiegu okoliczności :/

Ja też trzymam kciuki za Zosieńkę, najważniejsze,że ma siłę walki Kruszyna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kamowata przerabiamy obecnie już ostatnią, trzecią opcję, którą dałam mu do wyboru - z tych, które mnie się podobają, ta ponoć ma być już ostateczna

W ogóle ostatnio wkurza mnie bardziej niż zwykle, nie wiem czy to hormony czy co, ale w wielu kwestiach działa mi strasznie na nerwy. Nie wiem, może on też jest zestresowany już zbliżającym się porodem i rolą taty, i przez to byle błahostka wyprowadza go z równowagi, ale przez to ja zaraz mam łzy w oczach i jest mi przykro...

Ja tylko mam nadzieję, że Mała dosiedzi do tego 38 Raz mam tak, że myślę sobie że bardzo męczy mnie ta końcówka, że wszystko mnie już boli, że czuję się się jak słoń, a z drugiej strony że w środę dopiero 35 tydzień i że te dwa tygodnie to jeszcze minimum niech dosiedzi... ot takie rozterki ciężarnej na finiszu

Co do snów, to z tymi zębami też mi się śniło, ale myślę że to hormony, bo o czymkolwiek bym nie rozmawiała, albo czegokolwiek bym nie oglądała w TV, to zaraz mi się potem śni

Kamowata jaka uraza?! Ja wiem że ostatnio jestem niezdecydowana! Jak mam dobry dzien to chcialabym ciagle byc w ciąży...a jak gorszy to JUŻ chce mieć dzidzi przy sobie ot taka ciążowa zachciewajka
    Dziś pospacerowalam i zażyłam witaminki D
    lato lato lato.....ech gdzie to lato?!

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 ja tez tak mam z mężem. Wczoraj się pokłóciliśmy tak, że sobie popłakałam, a później dopadły mnie skurcze. Dziś mam wrażenie, że zaczął mi odchodzić czop ale sama nie wiem, bo są to śladowe ilości ale gęste, galaretkowate i bez krwi. Skurcze też mam przez cały dzień, czasem bolesne. Jutro wizyta więc dowiem się czy to się zbliża poród czy mi już odbija

O mnie
    DanCia mnie na szczęście skurcze nie męczą, jedyne co to twardniał mi wczoraj brzuch ale dziś już spokój. Czasem taki ala ból miesiączkowy czuję, ale ja mam wzdęcia i nie mam pewności czy to macica czy jelita, bo brzuch mam miękki

Ja zaliczyłam z mamą wieczorny spacerek, aż lepiej, tylko czuję że kręgosłup lędźwiowy i miednica mi odpada
    Mnie chyba czop nie odchodzi, bo żadnych ciągnących się śluzów nie mam, jedynie co spływa mi luteina a ona też ma żółtawy kolor z tym że ma inną konsystencję. W środę wizyta więc zobaczymy jak "podwozie" się trzyma, i co się tam dzieje

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez himcia Zobacz posta
    Co do rumianku, to uwazaj, jak wypijesz zaraz przed snem to co 20 minut toaleta gwarantowana,
    Shit, szkoda, ale dzięki za ostrzeżenie

Koteł współczuję trudnych przejść, mam nadzieję, że wykorzystałaś już swój limit i teraz będzie już tylko lepiej.

Madzia mi na suchą swędzącą skórę koleżanki poleciły nierafinowany olej kokosowy. Z dłońmi mam tak, jak Ty. I też mi się zdarzają takie bóle jak na okres, ale staram się nie panikować. Ciało się musi przygotować, poćwiczyć. A śluz może być teraz inny i może być go więcej, przynajmniej tak mówi mój gin. Trzy głębokie oddechy, jesteśmy na ostatniej prostej, damy radę! Wszystko będzie dobrze.
    Bóle też mam podobne do Ciebie, Mała tak jeździ po pęcherzu, że aż mi łzy w oczach stają. Chyba jest niżej, bo zgaga też jakby odpuściła, chociaż nie zauważyłam, żeby mi się brzuch obniżył.
    Co do bólu w spojeniu, jak będziesz u gina poproś, żeby Ci zmierzył spojenie. Mnie tak też boli, że czasem nie sposób zmienić pozycję w łóżku. Gin sprawdził i okazało się, że mi się rozchodzi, jest na dopuszczalnej granicy. Kocyk cudny!

Marteczkaa ja w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić, że niedługo poród, dopiero co zaczęło do mnie docierać, że ja NAPRAWDĘ jestem w ciąży Co do wcześniejszej cesarki, Maleństwo jest już tak rozwinięte, że da sobie radę poza brzuszkiem, staraj się nie zamartwiać. Wiadomo, że im dłużej wysiedzi u Ciebie, tym lepiej, ale teraz już naprawdę nic Wam nie grozi.

Misia1221 moja koleżanka urodziła trzy tygodnie po tym jak odszedł jej czop. Spokojnie! Jeśli ciało nie jest gotowe na poród, to wyprodukuje sobie nowy czop.

My po wizycie, Mała waży około 2400g, szyjka uformowana, zamknięta, ilość wód w normie, nie zanosi się na to, żebyśmy się miały rozpakować przed terminem. Następna wizyta 26 kwietnia.
    Czy Was też boli brzuch pod żebrami? Ja mam na lewo od mostka taki ból jakbym tam miała mega siniaka. Jak się schylam na przykład żeby umyć stół, ból się nasila. Wyczułam, że Zuza tam coś pcha (nóżkę? pupę? nie wiem), ale boję się trochę, że coś złego się dzieje na przykład z łożyskiem i stąd ból.

Kto ma wizytę w tym tygodniu? Buziaki dla brzuszków.

Moje stopy dzisiaj ze mną nie współpracują! Wszyscy smacznie śpią....a ja prawie płacze bo spac mi sie chce jak diabli a stopy pieką jeszcze bardziej! Jakby mi ktoś wegielki poprzyczepial;( okrutne to doświadczenie będę zaraz wyć!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Anabella, nie tylko Ty nie śpisz, jestem jeszcze ja! oczywiście za wcześnie poszłam spać i już się wyspałam teraz sobie daję godzinę albo dwie nim znowu zasnę...

Ja juz od 2 godzin usiłuję zasnąć:/ oczy same mi sie zamykają.... Ale te moje nogi! Wrrrr! Ciąża nasila problemy z tym pieczeniem:/
    Siedzę i mocze w soli do zmeczonych nóg

O mnie
    Ja zajadam biszkopty na nocny głód a moja córka się tak kręci i wypina, że brzuch mi chodzi we wszystkie strony + jest to bolesne - myślałam że jak wczoraj się tak zmęczyłam to lepiej będę spać a tu figa z makiem. Może przesadziłam w drugą stronę, no ale godzinka cz półtorej na powietrzu po całym dniu gnicia na kanapie to też bez przesady

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów