Strona 350 z 476
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Ja wykrakałam z tą pogodą i wczoraj tak się źle czułam,że myślałam,że do tego szpitala w końcu trafię.

Wyobraźcie sobie,że strasznie bolała mnie głowa, do tego na buzi byłam cała spuchnięta i czerwona, ciężko mi się oddychało,serce dziwnie kołatało, więc wysłałam swojego po ciśnieniomierz do mojego dziadka - po zmierzeniu 147 na 94. Myślę sobie, że nie ma aż takiej tragedii, myslałam,że mam dużo większe, a tu tylko trochę podwyższone...
    Powiedziałam, że jak nie poczuje się lepiej w ciągu pół godziny to pojedziemy to sprawdzić, bo się naczytałam o objawach stanu przedrzucawkowego....
    Poszłam się wykąpać i jakoś tak lepiej się poczułam, że potem ciśnienie mialam 108 na 83, wypieków już nie miałam i tylko lekki ból głowy został.
    Zauważyłam,że zawsze tak mam, że jak czuje, że coś złego się dzieje i chce reagować to potem mi to przechodzi!
    To chyba przez to, że boje się być w szpitalu, nie cierpię lekarzy i zaczynam to wypierać :P
    Ruchy oczywiście były w porządku, najbardziej mi doskwierał ból głowy, ale nie chciałabym tego przeżyć jeszcze raz.

Marteczkaa, nie wiedziałam, że na tym etapie podają jeszcze zastrzyki na płuca. Jak to napisała Anabella to tylko 13 dni, bedzie wszystko dobrze!

Po tym co piszecie ja bym chciała żeby był już wtorek i już chcę się dowiedzieć czy na USG wszystko w porządku.
    Chociaż wątpie, że ta moja lekarka sprawdza wody, łożysko itp...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Witam się piątkowo
    Wczoraj post pisałam, długi i mi się skasował więc dzisiaj w skrócie. Ze szpitala wyszłam w poniedziałek. Ilość wód się do poniedziałku nie zwiększyła. Nadal AFI było 24. Poza tym wszystko ok. Żadnych skórczy. Sterydów dla Zośki też nie dostałam. Generalnie szyjka długa i zamknięta. W sprawie tego wielowodzia co lekarz, to opinia. Ale mówili, że dopiero jak jest 30, to zaczynają się martwić. Dzisiaj na 15:30 mam wizytę, to się okaże, czy coś jeszcze przybyło. Minusem tego jest duży i napięty brzuch, niewygodnie się chodzi.
    Wczoraj byłam w Łodzi w Salve na kwalifikacji. Cesarkę mam 19.05.17. Biorę się powoli za pranie i pakowanie toreb

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    No i zamieścił mi się post dwa razy. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę go usunąć. Tragedia dzisiaj z tym internetem... wiesza się coś
    Madzia masz zdolną mamę. Ja taki podobny wczoraj w ikei kupiłam.
    Trochę mnie tu nie było, a widzę dzieje się, skurcze i czopy. Dziewczyny jeszcze troszkę wytrzymajcie
    Kamowata nie zazdroszczę sytuacji. Chociaż ja dzisiaj jakaś dziwnie wkurzona jestem i brzuch też mi twardnieje ciągle. Ta pogoda chyba na nas tak wpływa. Musze też zaraz ciśnienie zmierzyć.
    Ostatnio edytowane przez Kawi ; 08-04-17 o 06:16

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy! Madzia wszystko zażywam tak jak było dotychczas, tylko od tygodnia mam zmniejszoną ilość magnezu (było 3x2 teraz 3x1) i odkąd mniej jem magnezu to pojawiły mi się skurcze uf

Kamowata zdarzało mi się dokładnie tak samo! Nagły ból głowy, wypieki na twarzy i ogólne takie osłabienie, ciśnienie podwyższone ale nie jakoś tak katastroficznie.. Ciekawe czym to jest uzależnione

Ja dzisiaj leżakuje caaały dzień i pije litry wody - lekarz mówił mi wczoraj żeby zwiększyć ilość płynów, pogoda sprzyjająca dzisiejszemu leniuchowaniu Wiecie, że dziś rano padał u Nas śnieg ?!

Aha a miałam się Was pytać, chyba temat się już przewinął - w co ubieracie dzieciaczki na wyjście ze szpitala? Chciałam przygotować już mężowi torbę do zabrania dla Małej i mam dylemat
    Ostatnio edytowane przez marteczkaa ; 07-04-17 o 12:27

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Marteczkaa już któryś raz okazuje się,że mamy podobne objawy - jak dobrze, że jest ktoś taki :P
    Śnieg? Skąd jesteś?
    Jeśli chodzi o wyjście to przygotuje 2 zestawy i zostawię w nosidełku - coś cieplejszego i coś na ładną pogodę, ale co to będzie to jeszcze nie mam pomysłu, więc chętnie Was poczytam

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Kamowata o tym samym pomyślałam, ulga taka, że ktoś ma podobnie hihi Ja jestem z okolic Krakowa, wstaję sobie rano a tu biało za oknem.. na szczęście już stopniało, ale przerodziło się w deszcz i wcale nie jest lepiej :P

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Kobitki!
    Jak tam mija sobota? Ja próbuje się zabrać za kurze, ale coś kiepsko mi idzie... w dodatku jakoś nogi mnie tak bolą, jakbym się wczoraj nie wiadomo jak nachodziła...
    Misia jak dziś samopoczucie? Czop dalej odchodzi?

Miłego dnia!

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witam w sobotę. U mnie z poprawa pogody przyszło polepszenie samopoczucia. Może jednak nie urodze tak szybko wczoraj miałam okropny dzień. Brzuch bolał jak przy okresie dość mocno i spinal. Ale odespałam 4 nieprzespane noce i jest lepiej. Czop ciągle odchodzi ale nie tak spektakularnie jak w czwartek. Co jakiś czas takie "glutki" wylatuja. Maż chodzi za mną i powtarza że mi się brzuch opuszcza. Ze juz jest nisko. Ja tego aż tak dokładnie nie widzę ale może coś w tym jest bo spalam dzisiaj na plecach i normalnie mi się oddychalo. My dzisiaj ranne ptaszki domek ogarnięty i wylatujemy na zakupy. Najpierw sobie później babci bo jutro ma 79 urodziny i trzeba pomóc przygotować imprezkę zajmę głowę to nie będę na siłę wyszukiwać objawów porodu
    Spokojnego weekendu i rozluznionych brzuszków :*

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja ogarnęłam kurze, a reszta czeka na małżona aż wróci z pracy, dziś ma roboczą sobotę. Ja to już nie wiem z tym moim brzuchem... niby wydaje mi się że jest niżej, ale znowu zgaga cały czas dokucza i zdarzają się duszności... poza tym ostatnio budzę się bardzo wcześnie i nie mogę spać i najlepsze to to że wcale nie czuję przez to jakiegoś wybitnego zmęczenia. Przynajmniej brzuch się póki co nie napina jakoś strasznie. Ciekawie czego dowiem się na środowej wizycie

Witam sie i ja.
    Misia mnie takie bole miesiaczkowe dopadly przedwczoraj o 17 i trzymaly przez noc i wczorajszy caly dzien. Ale ktg nie zarejestrowalo tego jako skurcze.... Kamil zmienil pozycje z pionowej na pół poziomą i dzis spalac cudnie i czuję sie doskonale
    Kurze mam ogarnięte. M pozmywal naczynia i ogarną z synem łazienkę... Zostalo prasowanie i pranie dla mnie..
    U mnie pogoda kiepska i zimno...brrrr!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów