Strona 35 z 476
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Zuza, Kasia, Ruda trzymam bardzo mocno kciuki za Was!!! zreszta tak jak i za pozostałe dziewczyny bo wiem ze te nasze pierwsze 3 miesiące są takie niepewne...ale wierze ze bedzie dobrze!

W którym tygodniu miałyście pierwsza wizytę u lekarza? Mnie niestety zapisali dopiero w 11 tygodniu ciazy bo tak tu sie robi czy jeśli nie bedzie niepokojących dolegliwości to jest ok isc na wizytę tak pozno? Moge jeszcze isc prywatnie w 9 tyg płacąc kosmiczne pieniądze ale tez nie wiem czy jest sens 2 tyg przed wizyta która mam wyznaczona z funduszu zdrowotnego.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    weronika90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Na pewno wszystkie spotkamy się w maju na "porodówce"
    Ja byłam w piątek u lekarza. 8 tydzień ciąży, serduszko biło i widać było ciałko żółte. Lekarz powiedział, że wszystko ładnie się rozwija. Pozwolił też być chłopakowi przy usg i wszystko mu wyjaśniał. Dostałam skierowanie na podstawowe badania i grupę krwi. A poza tym mam mdłości, ale na szczęście bez wymiotów, cycki urosły i przytyłam 2 kg...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny słyszałam moje maleńkie serduszko 100 uderzeń na minutę jak na razie wszystko dobrze. Niewiadomo skąd te krwawienia ale przepisał mi zastrzyki i zlecil badania na krzepliwosc. Powiedział ze jest o co walczyć i będziemy walczyć nie musze leżeć ciągle ale generalnie mam dużo leżeć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasia super wieści! Oszczędzaj się
    Naprawdę dużo tu Was po przejściach, oby ta grupa przyniosła wszystkim nam szczęście.
    Ja mam pierwszą wizytę 7 października czyli podejrzewam to będzie 8-9 tc. Do mojej lekarki pierwszy termin był na 28 października (i to będzie moja druga wizyta), ale zależy mi na wcześniejszej i ważne, że chociaż w tej samej przychodni.
    Dziś zrobiłam ponownie test bo w piątek wyszła blada kreska, dzisiaj wyszła już lepsza także wszystko dobrze. Ale mdli mnie trochę, humory i zmęczenie, niestety mały budzi się w nocy wiele razy. Ale nic, chciałam to mam i tak się cieszę miłego dnia!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aha, i jeszcze apropo cery moja też teraz jest okropna, wychodzą brzydale jeden za drugim, ale w poprzedniej ciąży było tak samo, pod koniec pierwszego trymestru się skończyło i miałam piękną cerę do samego rozwiązania, jak nigdy

a co do plamień, miałam właśnie w poprzedniej jak się okazało po badaniach usg dopochwowym, ale lekarz mówił, że jeśli są brązowe to jest to stara krew, która gdzieś tam zalegała i została po prostu "ruszona", gorzej jak jest żywa krew. Także w pierwszym przypadku niekoniecznie jest się czym martwić, w drugim pewnie też nie, ale lepiej skonsultować z lekarzem i na pewno nie zaszkodzi właśnie branie luteiny i odpoczynek.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Kasia, super! Oby tak dalej. Fajnie, ze lekarz ma glowe na karku.

Laura, w kraju, w ktorym ja mieszkam pierwsza wizyta jest ok 8-9 tyg. Wczesniej nie ma, wiec jak sa krwawienia, to nawet nie wiem czy takie ciaze ratuja. A jak Ty masz pierwsza w 11 tyg to obstawiam, ze mieszkasz w UK.

Junior Member
    Laaaura

O mnie
    Kasiu jak dobrze przeczytać taka wiadomosc!! Fajnie tez ze masz takiego lekarza, który reaguje a nie każe przeczekać. Teraz tylko spróbuj sie zrelaksować tez i psychicznie, mniej myślec o tym

Himcia- zamieszkuje Niderlandy które jak widać są jeszcze bardziej rygorystyczne niz UK po czesci wlasnie poród w innym kraju mnie troche przeraża bo tutaj mniej badan np tylko 2 Usg w czasie całej ciazy, zero cytologi i spotkań z ginekologiem....całkowicie inny stosunek do ciazy niz w PL. A jak jest u Ciebie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kasiu, bardzo się cieszę że wszystko dobrze, że zobaczylas Kruszynke. Ja też już po wizycie i jest mały pęcherzyk, ogólnie sytuacja rozwojowa bo tydzień temu nic nie było, mam przyjść za 2 tygodnie. Muszę mieć nadzieję że Fasolek będzie się rozwijał i że może usłyszę już serduszko :-)

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kasia! To cudownie fantastycznie!! Gratulacje! Oszczędzaj się i dbaj o Maleństwo! Ale się cieszę!!!
    A z usg na kiedy masz termin?

Jak czytam dziewczyny po jakich jesteśmy przejściach to aż się włos na głowie jeży... Mam nadzieje, że teraz już wszystkie w Maju zakończymy ciąże sukcesem! i będziemy tulić Nasze Maleństwa
    Ostatnio edytowane przez Misia1221 ; 19-09-16 o 19:06

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No właśnie tego mi nie powiedział jeszcze a ja w sumie nie spytałam

Oj tez mam nadzieje ze maj będzie dla nas wszystkich szczęśliwy.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów