Strona 349 z 475
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,490 z 4748

Majówki 2017

Pulo nasze dzieci codziennie nabierają cialka. I każdy dzien sprawia ze Twoj bąbelek jest silniejszy. Dzis wazy 1900 a w ciagu tygodnia bedzie wazyc np. 2200...bierz tez poprawkę na dokladnosc usg. Byc może dziecko wazy 2 kg...?

Ja mam skurcz za skurczem od godziny i Mlody niemiłosiernie szleje i kopie mnie w jajnik ;( leżę i kwicze z bólu co uderzenie!
    Wzielam magnez moze się uspokoi.... Tylko czemu On tak szaleje?!

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia piękny kocyk! Zdolna jesteś mamusia

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziękuję, on jest większy tylko musiałam złożyć go na pół, a i tak musiałam ucinać zdjęcie, bo nie chciało się wgrać.

Anabella, moja też dziś szaleje, upodobała sobie mój pęcherz i szyjkę, jak chwilę poszłam się przejść to myślałam że mi wyskoczy zaraz, tak szaleje i się wypina i to co ona tam wyprawia to nie powiem, ale boli dość konkretnie, w ogóle nie chce pójść spać albo chociaż się uspokoić. Toteż leżę praktycznie cały dzień jedyne co to mi się brzuch nie napina, ale wzięłam dwa asparginy i no spe.... ogólnie lekarz w szpitalu kazał mi brać magnez 3x2.

A ja nadal cierpię. Boli i boli i boli

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Anabella moja Mała też dzisiaj tak aktywna.
    Ja nie panikuje ze jest za wcześnie.. Jak bedzie chciała wyjść to jakos to przeżyje ostatnio lekarz stwierdził ze juz moze. i kazal odstawic luteine i to pewnie dlatego cos sie zaczyna dziac. Uspokoiłam się bo bratowa przyjechała. Brzuch ciagnie i bol. Czekam na rozwój wydarzen

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia, piękny kocyk!!!!! Uroczy! Lubię takie rękodzieła:-)
    Dziewczyny szalejecie z Tymi objawami ale fakt, terminy się zbliżają więc wszystko jest możliwe; kurczę, choć jestem wg terminu jedną z ostatnich majóweczek, to i ja zaczynam panikować, bo moje przygotowania daleko w tyle......:/
    A co do usg i szacowania wagi dzidziusia, to jak mi robili usg w szpitalu dzień przed porodem, to miałam urodzić kruszynke 3200 a Michasia ważyła jednak 3600, więc różnica spora.... także Pulo głowa do góry!!!

Skurcze coraz rzadziej są
    Za to nogi popuchły mi i stopy pieką piekielnie...spać nie moge:/
    Byle jeszcze te 4 tyg. Przeżyć!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia przepiękny kocyk! Uwielbiam takie ręczne robótki!

Ja byłam wczoraj na tej wizycie, okazało się, że mam małą ilość wód tak na pograniczu, szyjka się mocno skróciła i rozwarcie nieco powiększyło. Jutro do południa jadę na oddział, prawdopodobnie położą mnie na kilka dni, żeby dać sterydy na rozwój płucek Małej. Data cesarki się przyspieszyła - 20 kwietnia, no chyba, że zacznie się coś dziać wcześniej... dlatego też te sterydy Od wczoraj się zamartwiam uhh

Marteczka nie zamartwiaj sie! To już 36 tygodni. Do cesarki tylko 13 dni zostało. Wiec nie wiele. Na pewno urodzi się zdrowy i silny Bobasek!

Ja mialam koszmarną noc. Kamil potwornie kopał. Zmienil pozycję i teraz główką napiera na ... Nie wiem na co ale kiedy to robi to mnie boli skurczowo... A Skurczu na ktg nie ma....bo sie dla spokoju wybrałam zrobic.
    A nogi ma w moim żołądku...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    marteczkaa dziękuję, na żywo zupełnie inaczej się prezentuje, zdjęcie nie oddaje
    Będzie dobrze, już weszłaś w 37 tydzień, Bobas już jest duży i na pewno da radę, a z doświadczenia wiem że lepiej być w szpitalu pod kontrolą i opieką lekarzy niż zamartwiać się w domu A Ty do tej pory brałaś jeszcze jakieś leki do tej pory czy już miałaś odstawione teraz?

Sama się już nie mogę doczekać tej wizyty w środę, bo Mała też mi tak naciska na pęcherz i szyjkę, że obawiam się czy się za bardzo nie skraca przypadkiem, dlatego staram się więcej leżeć i odpoczywać żeby mi tak nie nacisklała, a potrafi mocno, konkretnie i boleśnie, także Anabella bardzo dobrze Cię rozumiem. Ja się dziś o dziwo wyspałam bardzo dobrze, chyba muszę później chodzić spać

Zrobiłam też badanie moczu, bo nie wiem czy też coś mi się tam nie wykluło i dlatego mnie kłuje.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów