Strona 347 z 476
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    pulo123

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-12 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za odp fajnie że jesteście mi już od dawna wylatuje jakaś wydzielina z sutków teraz tylko doszedł ten ból muszę
    się przyznać że już przez chwile myślałam że to może oznaka zbliżającego się porodu :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    U nas pogoda ładna, ciepło i miło, tylko ja coś słabo się czuję, chyba jest spadek ciśnienia, bo zasnęłabym w sekundę mimo, że dość dobrze się wyspałam i tak mi ogólnie jakoś słabo... pewnie popada po południu.

Ja kupiłam Maltan, najwyżej dokupię zwykłą lanolinę później. Zamowiłam dziś na allegro jeszcze jedną koszulę, ale tym razem odpinaną z przodu na guziki i przecież zajarzyłam, że po cięciu nie założę niskich majtek, więc zamowiłam 2 pary fig takich wysokich pod pępek w rozmiarze XL z Italian Fashion. Jak się sprawdzą to kupię jeszcze dwie pary - przecież muszę jakoś wyjść do domu

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kamowata, u mnie 20 st jak na razie cały tydzień a odczuwalna pewnie jeszcze wyższa słoneczko świeci, wiatru brak eh.....
    Co do porodu, jak byłam nieświadoma co to jest to chyba było lepiej....a tak to jednak czuję wielkie obawy .... Fakt, ostatnio szybko poszło, zdałam się całkowicie na położną, ale kazdy poród jest inny i boję się nieprzewidzianych sytuacji , a że potrafię sobie nieźle wkręcać do głowy, to trochę tego jest....:/ Ale już nie truje.... Jeszcze mam kilka tygodni
    Kamowata, Filipkowi na pewno jest bardzo dobrze w Twoim brzuszku i jest tak chroniony, że bardzo ciężko byłoby mu zrobić krzywdę !

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kaaamiii to zazdroszcze pogody!
    U mnie pierwszy porod i właśnie się boję... Narazie nie jakos paraliżująco, ale ten strach już jest. Zreszta uważam, że bardzo uzasadniony ale to skomplikowane :P

Co do zrobienia krzywdy to wiem, że to irracjonalne, haha :P Takie glupoty mi po prostu przychodzą do glowy, jakbym większych problemów nie miała niz wkręcanie sobie, że swoim ciężarem coś dziecku mogę zrobić. Za dużo myślę ostatnio o tych pesymistycznych sprawach i o to efekty :P

Effciak, odezwij się co u z Ciebie i dziewczynek

O mnie
    Kamowata chyba działają hormony, bo ja też mam dużo różnych pesymistycznych scenariuszy, ale staram się nie nakręcać, bo to nie ma sensu

Mnie szkoda, bo nie mogę mamie pomóc w sprzątaniu, kurcze zawsze tyle rzeczy mogłam zrobić a teraz kiszka... wiem, że to zrozumiałe, ale mimo wszystko jakoś średnio się z tym czuje

Coś się u nas na burzę zbiera...

U mnie miała być burza ale przeszło bokiem i teraz świeci słonko Pogodą się nie nacieszę bo u nas w szkole powariowali i zadań w 2 klasie podst. więcej niż w liceum przed maturą!!!!!!! Widać teraz dzieci nie mają prawa do dzieciństwa od razu jak szczury laboratoryjne muszą tyrać na swoje utrzymanie!!!! Szlag mnie już trafia z tą szkołą!!!

Madzia ja też czasami jestem wściekła na moją bezradność. Tyle rzeczy mogłam robić jeszcze kilka miesięcy temu a teraz przejście z pkt. A do pkt. B to problem Nawet naczyń nie mogę umyć... nie żebym za tym tęskniła !!
    Każdy kolejny poród to strach nie zależnie od ich ilości. Ja jestem przerażona zbliżającą się cesarką.... 1 była udana a co jeśli przy drugiej coś spartolą? Moja fryzjerka pierwszą cc miała idealną a po drugiej już rok do siebie dochodzi. Odczuwa ból i ciągnięcie I co jeśli mnie to spotka....??!!

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Co do piersi to mi się już jakiś dłuższy czas coś tam wydziela a od tygodnia również mnie bolą sutki i tak szczypią jakby, także myślę pulo123 że to normalne

Ja jutro jadę naz wizytę na 18:30 do lekarza, który będzie mi robił cesarkę (to inny lekarz, niż mój prowadzący), mam nadzieję, że 25.04 pozostanie TĄ właśnie datą porodu hihi bo z jednej strony BARDZO już chcę mieć moją Kruszynkę w ramionach a z drugiej strony boję się tego wszystkiego! Czy Wy też tak macie?

U Nas cały dzień było mega ciepło, pogrzmiało popołudniu a teraz nadszedł zimny wiatr Chyba koniec pięknej pogody. Przynajmniej zdążyło mi pranie wyschnąć na polku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    marteczkaa super, że już tak bardzo niedługo i będziesz miała Bąbelka przy sobie

Ja mam nadzieję, że na następnej wizycie w środę też już się wreszcie czegoś konkretnego dowiem, bo już wykańcza mnie ta niepewność. Stawiam jednak na termin do 10 maja

Kocyk gotowy! Teraz tylko wyprać i używać Jutro cyknę foteczkę i wam pokażę

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!

Ja dzisiaj po wizycie. Mała waży 2922 g i bardzo grzeczna z Niej dziewczyna, bo się obróciła w końcu głową w dół z leżenia w poprzek :P Wszystko raczej ok, ale ginekolog jednak nie odpuścił i muszę wykonać badania: WR, Hbs, HIV plus do tego morfologia i mocz, żeby były na świeżo. Szyjka powoli zaczyna się skracać, ale wszystko w normie. A porodu to w sumie też się obawiam. Pierwszy miałam wywoływany, więc teraz jest strach czy poznam, że to już się zaczęło i trzeba zbierać się do szpitala....
    Ogólnie to zaczęliśmy od poniedziałku w końcu malowanie mieszkania, ale przez brak pogody farba strasznie powoli schnie, wiec jeszcze o przyszły tydzień zahaczymy. A ja już chciałam do Wielkanocy wszystko w końcu poprać, poprasować i spakować torby, ale może się uda jakoś. Przez to całe zamieszanie czas tak szybko mi leci, że nie ma kiedy porządnie na dupce usiąść

Madzia_Q89 Wpisz mi proszę kolejną wizytę na 19 kwietnia

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie. Piszecie o wycieku z piersi. To pewnie siara. Mi też od jakoś 22 może tygodnia wycieka w niewielkich ilościach. Jak przycisnę jest tego trochę więcej. U mnie dziś koniec 35 tygodnia. Przejrzałam jeszcze raz dzisiaj torby do szpitala i chyba mam wszystko, co potrzebne. A dziś wpadłam na pomysł, że w weekend zrobię przemeblowanie w pokoju Synka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów