Strona 346 z 476
Pokaż wyniki od 3,451 do 3,460 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja na szczęście dzisiaj bez żadnych śluzowych eksceców, troszkę wyluzowałam, mam nadzieję że tak zostanie do następnej wizyty za tydzień jutro już 34 się kończy, jeszcze tylko troszkę
    ja już sama nie wiem jak.liczyć te tygodnie... bo wg USG jutro wypada równo 34, tzn skończony 34 i zaczyna się 35 czy jak?

Moja Mała zaczyna ofensywę na mój brzuch i wnętrzności, szczególnie na swoje ulubione partie, znowu się nie wyśpię...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    pulo123

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-12 zobacz kalendarz
    Witam mamusie
    Mam pytanie od wczoraj bolą mnie sutki tak jak na początku ciąży już nie wiem co myśleć to normalne ? też tak macie ?czy dzieje sie coś z hormonami ?Bardzo się martwię :/

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja generalnie zauważyłam sporo zmian jeśli chodzi o hormony:
    - rozluźniają mi się więzadła i wszystko mnie boli: spojenie, uda, pachwiny, biodra, też tak macie? Jak się przekręcam w nocy to chce mi się wyć z bólu,
    - może to nie hormony ale czuję że obniżył mi się brzuch, bo czuję Małą zdecydowanie niżej, dlatego staram się więcej odpoczywać i leżeć, żeby nie cisnęła mi na szyjkę, poza tym nie mam już takiej zgagi ale za to bardziej bolą mnie plecy.
    - piersi bolą, są ciężkie, ale nic z nich nie wycieka na razie.
    - mniej się pocę i nie mam takich uderzeń gorąca jak wcześniej.
    Ogólnie to siedzieć źle, chodzić źle i leżeć też źle najbardziej nie znoszę kiedy uderza główką w szyjkę albo pęcherz bo ból niemiłosierny.

effciak jak tam po wizycie? Chyba miałaś 3?

Anabella a jak z Twoją szyjką?

Dziewczyny, które mają dziś wizyty, dajcie znać

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny!
    Przede wszystkim gratuluję udanych wizyt!

Jak większość z Was korzystam z pięknej pogody (zwłaszcza, że niedługo się kończy :-/ ), i chodzimy codziennie (czasem 2x dziennie) na spacerki, plac zabaw itp. Na koniec dnia jestem taka padnięta, że nie mam na nic siły, ale przynajmniej psychicznie się lepiej czuje jak na słońcu trochę podreptam ;-) choć nie ukrywam – jest już trochę ciężko latać za dzieckiem na placu zabaw ;-)
    po takim dniu, w nocy przynajmniej śpię bez zarzutu, pewnie gdyby córcia się jeszcze nie budziła, to spałabym do rana, a tak z krótkimi przerwami ...

u mnie torba dalej niespakowana, ale już jestem bliżej niż dalej, bo pozamawiałam przynajmniej brakujące rzeczy z apteki internetowej; no i w końcu muszę się zmobilizować i zadzwonić do położnej, z którą chcę rodzić (rodziłam z nią też pierwszą córcię).......ale jakoś tak wszystko odwlekam...może dlatego, że ciągle mi się wydaje, że jeszcze tyle czasu, a może dlatego, że boję się tego porodu jak cholera....eh....

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Piszecie o skurczach – i u mnie się pojawiają praktycznie codziennie przepowiadające; tak jak i u Was nie są bolesne, ale czuję jak się macica napina i robi mi się gorąco...pamiętam, że też tak miałam w pierwszej ciąży, ale wtedy nie wiedziałam, że to skurcze...
    tak w ogóle, jak leżałam na patologii przed 1. porodem, to już czułam skurcze na prawdę wyraźnie, bolało, ale do wytrzymania, jak podłączyli mnie do ktg skakały do 70-80 i troszkę trwały, ale położne, które do mnie przychodziły stwierdziły, że gdyby to były skurcze porodowe, to bym "się tak nie uśmiechała", a już po kilku godzinach tuliłam córeczkę /więc każdy ma jednak inny próg bólu.../; Porodu się jednak i tak boje....zwłaszcza , że przy pierwszym prawie zemdlałam przy parciu, chyba ze zmęczenia..... albo ze złego oddechu....

a co do szukania info w internetach ;-) to zgadzam się z Wami w 100% : nagle dziwnym trafem wszystkie objawy nam pasują, na forach zawsze straszą itp...itd... choć nie ukrywam czasem czytam :-/

Madzia: heh uśmiałam się z reakcji Twojego M ! :-)

Ewcia – super, że dałaś radę! Jaka satysfakcja, nie?! Ja to Cię podziwiam! Pewnie gdybym nie miała wyjścia, to też bym musiała sobie poradzić z moim szkrabem sama przez dłuższy czas ( tak to po przyjściu mojego M z pracy, mam szansę trochę odpocząć, odetchnąć);

Miłego dnia mamusie!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    pulo123 - co do sutków, to nie mam zielonego pojęcia.... :-/ mnie same sutki nie bolą, tylko same piersi od czasu do czasu....ale jak się tak bardzo martwisz, to może zadzwoń do swojego gina;

Pulo123 od kilku dni mam bardzooo wrażliwe sutki i bolące...szykują sie do wydzielania mleka. Jeszcze mi nic nie leci. Ale w 1 ciazy pokarm zaczął wyplywac po cc bez problemu.

Madzia u mnie szyjka dluga,twarda i zamknieta.
    Czasami pojawiaja sie bole jak na okres. Kilka dziennie. Ale ktg mam wzorowe. Kolejne mam zrobic po 36 tyg.

U mnie załamanie pogody i humoru. Raczej z lozka nie wyjdę.
    Mam problemy z oddychaniem. Wszystko mnie boli. Łamie mnie w kościach na deszcz;( nogi po wczorajszym chodzeniu odmowily dzis posłuszeństwa!
    Przynajmniej Kamil gdzieczny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    kaaamiii pewnie, że jest satysfakcja Ale tęsknota też, więc niech się już ten tydzień kończy. Tak jak piszesz, zawsze po obiadku Mąż zajmował się Synkiem a ja miałam chwilę dla siebie. A tak to na zewnątrz 2x dziennie. Widzę w tabelce, że Twoja Hania 5 miesięcy starsza. Najgorsza zjeżdżalnia, bo on jeszcze tak stabilnie się nie wspina i samego na schody się go boję puścić i czasem trzeba te ręce troszkę w górze potrzymać.

pulo123 moje sutki też wrażliwe się zrobiły ostatnio. Nie nazwałabym tego bólem, ale zaczęłam w związku z tym hartowanie brodawek - smaruję Maltanem (lanolina lepsza, ale nie kupowałam specjalnie, bo Maltan mi został ). Widzę poprawę

Madzia możesz mi wpisać w tabelkę termin kolejnej wizyty 25.04. Wtedy też będę miała pierwsze KTG. A z tygodniami to jest dokładnie tak jak napisałaś. Mi dziś kończy się 35, czyli od jutra jestem w 36 tyg. (jeszcze nieskończonym).

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej, hej

Gdzie ta piękna pogoda? U nas od poniedzialku po 12 stopni, o 17 00 robi się 9 i silna mgła, 0 słońca - oby święta były chociaz ładne

Madzia, mi tygodnie liczy aplikacja tylko na jedym tel wpisalam datę z karty ciąży, a w drugim tą wg mnie prawdziwą, zgodnie z cyklem. USG w ogole nie biorę pod uwagę tylko tak sobie mówię, że już od tego dnia moze się wszystko zdarzyć, chociaz wiem,że to mozliwe nawet już teraz, haha A jak ktos mnie pyta o termin to mówię, że mam dużo i on sam zdecyduje kiedy zechce wyjść.

No właśnie, on :P Chyba będzie mały Filip Ale to chyba, mi ciagle chodzi po głowie Wiktor... Tatuś wybral, bylo dawno temu na mojej liście i chyba już nie mam nic do gadania

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kaaamiii to miałas raczej z tych lżejszych porodów skoro był z tych szybszych? Dlaczego teraz się boisz?

Pulo123 mnie w ogole nie bolą ani sutki ani piersi. Zrobily się tylko dużo większe i brązowe (a były takie ładne bladoróżowe :P)

Anabella wspolczuje Ci tego bólu z powodu pogody! Ja jestem meteopatką i każda zmiana ciśnienia to u mnie migrena :/ Na szczęście w ciąży jakos mniej tych bóli miałam, ale już się boje co to bedzie,bo ciśnienie bedzie wariować - raz słonće raz deszcz. Mam nadzieje że dalej bedzie tak dobrze, bo nie wiem jak bez ibupromu dam radę a już raz prawie na pogotowie jechalam o 2 w nocy - myslalam,że mi czaszka pęknie!

A dziś wstalam i miałam dziwne przeczucie. Filip nie dawal znaku mimo,że leżałam na boku i przez pol godziny go szturchalam zanim mnie lekko pokopał. Teraz miał czkawke, wiec wiem,że z nim wszystko dobrze, ale ogolnie malo się dziś rusza. Nie wiem co mi się ubzduralo, ale wczoraj przed snem zaczęlam gadac, że boje się,że go przyduszę, nacisnę i teraz się sama nakręcam,że mu krzywdę zrobię. A to że dziś jest taki leniwy wcale mi nie pomaga - ot takie glupie myśli się mnie dziś trzymają.
    Milego dnia Wam życzę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów