Strona 345 z 475
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,450 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź ws SuperKuzynki, myślałam później, że to może ze mną coś nie tak, że za bardzo na luzie podchodzę do tego tematu. Uświadomiłyście mnie Wy i moja siostra, że to z nią nie do końca jest ok :P
    Jeśli chodzi o skurcze BH to ja mam kilka razy dziennie, przy niektórych odczuwam ból jak na miesiączkę. Dziś rano miałam napięty brzuch prze 1minutę.. nie wiem czy to nie za długo, no ale Synuś rusza się bardzo intensywnie cały czas.
    Ja wciąż marzę o 37-38 tygodniu i porodzie. Czas mi tak zwolnił, że już nie wiem, co ze sobą robić, żeby nie liczyć każdego dnia.. :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella Mała tak mi dała w kość wczoraj w nocy - nie spałam do północy chyba i dzisiaj rano, że myślałam że skonam. Poznałam chyba każdy organ mojego ciała,a ona ze szczególnym zacięciem skupiła się na moim pęcherzu, mojej kości ogonowej i odbycie, nie śpię już od 5.30, Maly Agent rządzi
    Zauważyłam że za bardzo się na wszystkim skupiam i obserwuję a potem się nakręcam i jeszcze czytam internety, już się naczytałam o objawach porodu

DanCia ja też tak mam, czasem ból jak na okres - dobrze, że nie jestem sama no ale na KTG przy takim bólu skurcze nie wychodziły, staram się nie nakrecać i raczej obserwować Też już czekam na 37-38 tydzień i CC i żeby dotrwać. Postaram się więcej odpoczywać.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

DanCia Tobie zwolnil a u mnie przyspieszył.... Już jest 4.04... Zaraz święta a potem to: wicie gniazda to wiosenne spacerki i do porodu....

A ja się właśnie do lekarza zbieram

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia, czytanie internetów to najgorsze co Nas mogło spotkać człowiek zawsze tam wszystko dopasuje do swoich objawów, co nie zawsze jest dobre.. Nie martw się, wszystko będzie dobrze, nie urodzisz wcześniej!

A ja dokładnie za 3 tygodnie spotkam się z moją Zuzanną!!!!!! Nie wiem kiedy to tak zleciało...

Zbieram się na ostatnie spotkanie z położną Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

Dlatego ja nic w internecie nie szukam, bo później glowa boli! Lepiej zapytac lekarza niż być swoim lekarzem....
    Ależ zrobilam sobie przebiezke do lekarza... Mam wizyte na 10:45.... A dopiero pacjentka weszła z 10:30.... ! Oczekam sie

Marteczka to niewiele Wam juz zostało aż zazdroszczę

Madzia może to na zmianę pogody. Kamil mnie tez wczoraj tak kopał ze dzisiaj siniakow szukalam na brzuchu! Raz to odcisną całą stopę na wyprostowanych nogach! A Głowa w pecherzu! Gimnastyk mi rosnie i kucharz w jednym

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella może i na zmianę pogody takie łobuziaki z nich he he aczkolwiek dobrze zrozumiałam przesłanie powiedzenia: "kręcić się jak kot z pęcherzem"
    Koniecznie daj znać jak po wizycie i kiedy następna

marteczkaa zazdroszczę, też już bym chciała być na takim etapie a tu jeszcze 4 - 5 tygodni

Wczoraj pokazałam mojemu M co mam spakowane w torbie w kwestii materiałów higienicznych, żeby potem wiedział jak położna będzie coś od niego chciała. I jego tekst najlepszy: "To Ty sama sobie tego nie możesz przynieść?" odpowiedziałam mu, że jasne, jak mi już wyciągną Małą z brzucha, to zejdę ze stołu, pójdę do sali i sobie przyniosę podkłady na łóżko i podpaski, czemuż by nie

Kamil waży 2400g termin cc na 10 maja wstepnie. Kolejna wizyta 19.04
    Zrobilam sobie dlugiiiii spacer i teraz leżę i kwicze z bolu nóżek;( koszmar jakiś!
    A jeszcze musze do labo wymaz zanieść. Chyba umrę po drodze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burza u mnie idzie. Ręce mi łamie przeraźliwy ból. Do tego popuchły mi nogi i bolą. Lewą łydke od 6 rano męczy skurcz i nie ustępuje...uch!

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy moje samopoczucie wynika z tej zmiennej pogody czy przyczyną jest odstawienie luteiny.. boli mnie brzuch. Cały. Tak dziwnie. Może nie jakoś super mocno ale odczuwam dyskomfort. Mocniej na dole jak na okres i ciągnie. I od niedzieli nie umiem spać. Całe noce chodzę po mieszkaniu. W dzień staram się funkcjonować normalnie. Spaceruje po lesie. Może coś się zaczyna dziać. Ja już mam zaczęty 37 tydzień. I w sumie nieobrazilabym się jakby Księżniczka chciała się już z nami przywitać.

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Melduję się po wizycie. Oskarek waży 2539 g i nie chciał pokazać buźki, wtulił ją w ścianę macicy. Szyjka oczywiście zaczęła się skracać, ale wszystko w granicach normy na tym etapie. Mierzył tylko palcapcyjnie Pochwalił mnie za regularne tycie Bo wg ich wagi od ostatniej wizyty przytyłam tylko 1,3 kg (przez 4 tyg.), ale moja waga pokazuję troszkę więcej

GBS pobrany, jutro gonię do laboratorium. Następna wizyta 25.04. To już będzie końcówka 38 tyg. Zdałam sobie sprawę, że jeszcze nie jestem gotowa na drugiego Synka. Tak psychicznie pozostaje mi tylko kontemplować końcówkę ciąży.

A i zmieścił mi się brzuch za kierownicą. Synek przespał podróż i została z nim znajoma w samochodzie, bo dalej spał. Także nie taki diabeł straszny pogoda była piękna i Mąż wraca z kursu już pojutrze. Dałam radę! Najlepsze jest to, że humor mnie nie opuszczał. A posiadanie półtoraroczniaka ma swoje zabawne chwile

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów