Strona 344 z 476
Pokaż wyniki od 3,431 do 3,440 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Posegregowałam dziś sobie też badania i mam pytanie, bierzecie ze sobą wszystko czy tylko te co po nowym roku?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja mam wszystko w karcie ciąży zapisane...wiec nawet nie mam co beac ze sobą...
    Fundnęłam sobie topmaterac jest mega mieciutki wiec jest szansa ze dzis sie wyspie....malutka ale zawsze!

O mnie
    Kurde podłamałam się tym śluzem, a jak to się zaczyna porod? Strasznie czuję jak Mała napiera mi główką w dół, to normalne teraz? Skąd mam wiedzieć że mam skurcze BH a nie te właściwe? Z drugiej strony nie chcę z byle czym jechać do szpitala, nie umiem przestać o tym myśleć, co chwilę lecę i sprawdzam czy "czegoś tam nie ma"....

Madzia teraz to zdecydowanie nasze kajtki napierają głową w kanał rodny. czasami trzymam spód brzucha żeby Młodego do góry podepchać bo bardzo schodzi na dół i mam uczucie jakby zaraz głowa miała mi wyjść między nogami. Nie stresuj się!! Skurczy nie pomylisz. Jak przyjdą to od razu rozpoznasz że to TE a nie inne Jak zaczęły mi się skurcze przy 1 dziecku to bolało od razu jak diabli. szczególnie w plecach czułam... szczesciara ze mnie i do porodu mam bóle krzyżowe:/
    dziecko się rusza , jeśli nie boli Cie bardzo i do tego regularnie to nie ma co iść na IP. Śluz teraz będzie zdecydowanie innej konsystecji... mój od 2 dni przypomina budyń waniliowy

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Madzia spokojnie :* Skurcze na pewno zauważysz Śluz u mnie też od liku dni zupełnie inny, a jeszcze dziś znajoma mi mówiła że biegunki miała miesiąc przed porodem... a mi już od miesiąca doskwierają Jeśli ruchy czujesz dobrze, to nie ma powodu do niepokoju A nawet jeśli to mamy już Madzia 34 tydzień Maluchy są bezpieczne, za 2 tygodnie będą donoszone

Ja mam segregator od początku ciąży i biorę cały. Wiem, że trzeba mieć wynik grupy krwi, GBS-u, HBS-u i HIV na wszelki wypadek oryginały pomimo że są wpisane w karcie ciąży

A ja nawet nie dostaje tych wyników od lekarza... wpisuje co ważniejsze do karty i tyle... grupe krwi mam tylko nową.... bo w ciągu 9 lat mi się "zmieniła" i trzeba było powtórzyć.... NFZ nie ma pieniędzy za to biurokracja nie ma granic!!

O mnie
    Dobra, jakoś postaram się wyluzować, w końcu wizyta za tydzień z małym hakiem... będę się obserwować, tylko z tego stresu brzuch mi się częściej napina i ciągnie.

Nie wiem, może to po luteinie? Przecież wszystko jest teraz takie ukrwione, że przy zakładaniu może się coś podrażnić. Chyba wolałabym taką opcję... Mała się rusza aż nadto

Ja oprócz tego że mam wpisane w kartę, to mam wszystkie wyniki u siebie w teczce.

Dzięki Dziewczyny że jesteście, zawsze mogę się wyżalić i rozwiać trochę wątpliwości. Ale im bliżej rozwiązania tym bardziej panikuję. Razem z bratem urodziliśmy się dwa tygodnie przed terminem.

Tak w ogóle dostałam od mojej lekarki czopki przeciwbólowe na ten mój kręgosłup, niby mozna je stosować tylko przez dwa dni, ale nie użyłam ich na razie w ogóle, bo jak przeczytałam ulotkę to się przeraziłam i nie wiem co robić...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, to normalne, ze brzuch sie napina i bardzo dobrze. Macica cwiczy do porodu. Skurcze BH zazwyczaj ustepuja jak zmienisz pozycje (np usiadziesz lub polozysz sie). Sa tez nieregularne. Ja bedziesz miec regularne skurcze przez godzine to trzeba zaczac sie martwic.
    Czop moze zaczac odchodzic, ale jezeli cialo nie jest gotowe na porod, to wyprodukuje sobie nowy. I tak jak pisza dziewczyny, prawdziwych skurczy nie pomylisz. Bedzie cie tak bolalo i skrecalo, ze nie bedziesz mogla chodzic i mowic. To beda te skurcze.

Swoja droga znam babke, ktora swoje pierwsze dziecko urodzila w samochodzie! Bylo to w prawdzie ze 30-40 lat temu, ale wciaz! Skurcze zaczely sie w nocy, zadzwonila do lekarza, a ten kazal wziac proszki przeciwbolowe i isc spac. 3 godziny pozniej dziecko sie urodzilo. Do szpitala mieli 20 minut samochodem i nie zdazyli.

O mnie
    Na razie to było jednorazowe i w bardzo niewielkiej ilości, poza tym jak zakładam luteinę (staram się ją wcisnąć jak najdalej )to na palcu mam zwykły, biały śluz, bo wycieram w biały papier i nic nie ma.

Teraz jak się rozluźniłam to i twardnienie przeszło, a było to dosłownie kilka sekund i puszczało, tylko brzuch się robił twardy i puszczał, bez bólu i to bardzo nieregularnie Pozostaje mi wierzyć mojej ginekolog, że wszystko ginekologicznie jest ok i starać się nie panikować

Madzia jak dzisiaj sie czujesz? Spokojniejsza już?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów