Strona 342 z 476
Pokaż wyniki od 3,411 do 3,420 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, ja mam alergie, wprawdzie nie skorna, ale mam.
    Z lekow najbezpieczniejszy w ciazy to ponoc zyrtec. Claritine tez jest ok. Te dwa zwlaszcza w trzecim trymestrze nie maja juz wplywu na maluszka. Niestety wszystko silniejsze juz niestety nie. Leki doustne trafiaja jednak do krwioobiegu, wiec lepiej sotosowac kremy/masci. Najlepiej by bylo chyba przejsc sie do alergologa lub dermatologa po jakis lek.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Moja Mała ma czkawkę raz na kilka dni, czasami ma kilka dni pod rząd i potem kilka dni przerwy, ale raczej nie częściej niż raz na dzień. Dla mnie to też śmieszne uczucie, takie delikatne, rytmiczne pukanie. I jest śpiochem strasznym, ostatnio wstała o 11:30! już się bałam, że cos jest nie tak. Standardowo dostaje kilka kopniaków rano koło 9, potem koło południa, czasami po obiedzie, koło 19 no i koncert chwile przed 23 musi być! Zgagi nie mam, duszności też nie, ale to dlatego, że mała jest nisko, kopniaków pod żebra też nie dostaje!

Ruda ja chyba posłużę się ta druga metodą przy zamawianiu stanika. Czyli 5 cm w dół i zaokrąglić w dół.
    Co do karmienia, to moja koleżanka, faktycznie cytrusów nie mogła, bo synek źle reagował jak je zjadła, mimo, że przez całą ciążę się nimi wręcz objadała. To chyba indywidualna kwestia u każdego dziecka.

Madzia ja brałam Telfexo 180, tylko to mi pomagało i allergodil do nosa.

U mnie zmiany zmiany, zmiany. Mąż wrócił z pracy w delegacji i będzie już teraz z nami! Wizytę mam we wtorek to dowiem się co z moją szyjką i dam znać. Sama mam wrażenie, że mogę się trochę więcej poruszać bez spinania brzuszka, ale to czasami bywa złudne, więc staram się nie przesadzać, chociaż przez to ciągłe leżenie, waga niestety wysoka;/ trudno, będzie więcej do zrzucenia po porodzie:/

marteczka mój brzuch cały czas nisko, ale też słyszałam już, że ostatnio jakby jeszcze niżej.

Justinne mi bardzo często w kościele robiło się słabo, teraz rzadko chodzę, bo zazwyczaj w sobotę przedobrze z poruszaniem się i potem w niedziele brzuch jak kamień. A dzisiaj musiałam jechać na uczelnię, więc tez odpuściłam kościół, żeby nie przesadzić. W każdym razie to całkowicie normalne, kuzynka mojego męża przez całą ciąże siedziała w kościele przez całą mszę.

Kobitki mam problem.... Wózek który kupiłam mi nie pasuje Koszmarnie się wypina i chyba go sprzedam a kupię inny.... jutro robię wypad do sklepu żeby popatrzeć na inne modele i wtedy zdecyduję!! Po cc nie będę chciała męczyć z wypinaniem gondoli i fotelika!!

O mnie
    a jaki kupilas? Nie mozna zwrocic?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella kurczę, szkoda. A nadal nastawiasz się na używany czy będziesz szukać czegoś nowego?

A ja Wam powiem że jaki człowiek stary taki głupi... co ja się dziś namęczyłam, tak mnie brzuch bolał że aż się wystraszyłam, a tu co? Gazy i niestrawność przez moje jogurciki... wrrr i w dodatku wytypowałam, że od tego mam uczulenie, muszę znowu zrobić przerwę od tych produktów, bo ani nie służą na układ pokarmowy ani na moją skórę...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Kupilam uzywany bebetto torino.
    I nadal patrzę za używanym. Jutro sie przypatrze camarelo. On jest też wielki wiec jak najbardziej mi pasuje tylko to wypięcie muszę jeszcze sprawdzic.... Akurat mam miesiac na poszukiwania metoda prób i błędów

O mnie
    Anabella Ty chyba od początku przyglądałaś się temu Camarelo, i czasem ten pierwszy wybór okazuje się najlepszy

Dzięki Dziewczyny za porady dotyczące alergii, ja do tej pory brałam Zyx, pomagał i na te alergie skórne i na te wziewne, no ale mam wątpliwości czy można go brać teraz. Poza tym zlokalizowałam źródło moich kłopotów i muszę znowu wyeliminować nabiał

Ja to od dziecka taki atopik i alergik, w dodatku chorowitek straszny, nota bene na piersi chowany, a mój brat na mm i okaz zdrowia

Poza tym nastąpił dziś progres, bo spakowałam siebie i Małą do szpitala! Pozostaje uzupełnić kilka drobiazgów i naszykować ubranka na wyjście

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Madzia, a ten Zyx jest na recepte czy nie? Bo te bez recepty sa mniej lub bardziej bezpieczne w ciazy.

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ruda co do staników to ja przed ciążą miałam 75 B a te na początek bez fiszbin u mnie sprawdziły się 80 D (H&M w obu przypadkach). Po miesiącu kupiłam już sobie standard pod biustem i chyba też miseczka mniejsza, wtedy przymierzysz.

Kamowata mi tak właśnie odchodził czop etapami. Zaczęło się jakieś 4 tygodnie przed porodem. Taka galaretowata pomarańczowa wydzielina. Przestraszyłam się, że to już a z drugiej strony ucieszyłam i potem oczekiwanie się wydłużało. Nie był podbarwiony krwią, ale jeśli to kilka niteczek to czekałabym spokojnie na rozwój sytuacji. Kurcze ale się dzieję! Mamy pierwsze objawy

DanCia1 mam identyczne zdanie jak Ty!!! Zapisane mam gdzieś tam w notatkach, że nam położna nie kazała zaraz po porodzie jeść czekolady, cytrusów i orzechów, bo to silne alergeny a ja co? Właśnie na to zakazane miałam ochotę! Rodziłam przed Świętami. Czy ktoś wyobraża sobie Święta bez pomarańczy? jadłam wszystko i karmiłam piersią. Młody tylko raz miał jakieś problemy, ale mając już kilka miesięcy. Czosnkiem i cebulą się zajadałam w ciąży więc i jemu smak nie przeszkadzał później w mleku. W Wigilię odmówiłam sobie tylko grzybów, bo nie mają żadnych wartości odżywczych a są ciężkostrawne. Ogólnie je się wszystko, tylko jak akurat jadłam lekko (unikałam smażonego) ze względu na hemoroiy. Absolutnie nie ze względu na mleko. Na kolację po porodzie dostałam pomidory. Oczywiście zjadłam Też nie wierzę w kolki przez dietę matki. Wtedy dopiero musimy jeść dla dwojga! Wiadomo, że na początku się bałam i niektóre produkty mimo wiary w hafiję wprowadzałam stopniowo. Ale szybko zapomniałam o "diecie".

Madzia a czym się smarujesz? Bo kurcze ja wieczorem nawet mam jeszcze taki tłusty film na skórze z porannego smarowania brzuszka. Może tu tkwi problem. Kosmetyk Ci się za szybko wchłania. Niestety słyszałam, że jak swędzi to pęka...

kaaamiii też mam taką znajomą, która urodziła 10 tyg. przede mną a zachowywała się jakby zjadła wszystkie rozumy. Co do diety akurat miała podobne zdanie do mojego, ale lekarz jej stwierdził uczulenie na kakao. No i dopiero może po pół roku wybrała się do alergologa i okazało się, że żadne uczulenie tylko AZS. Pediatrzy niestety nie są wszystkowiedzący. Trzeba ufać też swojemu rozumowi i zawsze watro wybrać się do specjalisty jeśli coś nas nurtuję. Ona wiecznie cierpiąca matka polka i wiecznie jej synek bardziej wymagający. Moim zdaniem sama sobie problemy stwarzała.

Justinne trzeba wierzyć! Super wiadomości

A ja nie znam czkawki. Mój Wiktor też miał może ze 2 razy (nie byłam pewna) podczas całej ciąży i powiem Wam, że to źle. Teraz jak się śmieję ostro to zaraz dostaje czkawki. Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek, ale dziecko mi się cieszy a ja myślę to tym, że zaraz go bęzie męczyć czkawka. Chore :/ Może faktycznie nie wyćwiczył jakiegoś mięśnia w życiu płodowym...

O mnie
    himcia na receptę jest, dostałam od mojego laryngologa niby kiedyś tam na początku pytałam się mojej lekarki i mówiła że mogę go brać, no ale teraz już trzeci trymestr i nie chciałabym zaszkodzić dziecku. Mnie te bez recepty w ogóle nie pomagają, także szkoda na nie kasy w moim przypadku

Ewcia używałam najpierw typowo drogeryjnych i dawały radę (ziaja, palmers, nacomi zaopatrzyłam się też w oliwkę z momme), a teraz hormony robią swoje i skóra wysycha mi na wiór. Szczególnie mam problem na dłoniach, łokciach, kolanach i brzuchu. Na dłoniach swędzi, szypie jest czerwona i pęka do krwi. Na brzuchu o dziwo nie mam rozstępów tylko tą suchą skórę, nawet ginekolog się mnie pytała czy czymś smaruję (co za wstyd, smaruję co dziennie). Najpierw używałam Oillan, ale był za słaby. Kupiłam w aptece teraz La Roche Posay balsam i olejek pod prysznic, wydałam fortunę - mam nadzieję że pomoże, jakby M zobaczył rachunek to by mnie chyba zamordował . W razie W można go używać też u noworodków i niemowlaków

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów