Strona 34 z 475
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Zuza, bardzo mi przykro. Trzymaj sie.

Laura, niestety wiele ziol jest niewskazanych. Niektore z nich sa po prostu nie przeebadane, jak np. moj ostatni ulubieniec, morwa biala. Rozmaryn jadlam dwa dni temu, ale w mikro ilosciach, wiec sie nie przejmuje.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej mamuśki

Kasiu mam nadzieję, że dziś już lepiej, daj znać jak wrócisz z wizyty trzymam kciuki głowa do góry
    Aniusia witamy ja się czuję w miarę dobrze, trochę sił brak i piersi bolą a tak poza tym jest w porządku
    Laura ja bym spała całymi dniami, mam teraz urlop dziś zaczynam drugi tydzień, miałam tyle planów że tyle zrobie na tym wolnym, minął tydzień i co? i nic ... wielkie
    G zrobione ;p
    Madzia mam to samo... dotąd mogłam wyjść bez podkładu do ludzi a dziś... nie ma mowy.... dramat jakiś. Zaczęło się jak miała przyjść miesiączka... a że nie przyszła to pryszcze nie chcą sobie pójść...
    Misia to zazdroszczę, ja mam pole minowe na twarzy
    Cześć Zuza trzymamy kciuki, dawaj znać na bieżąco jak się czujesz

ja czuje się ok, poza tym że latam jak kot z pęcherzem piersi bolą i mam humorki tak poza tym w normie.
    Muszę się Wam pochwalić dziś mój ukochany bierze sobie wolne i jedziemy zamawiać kuchnie! jak się cieszę, mamy do remontu kuchnie łazienke i korytarz ze schodami. Mam nadzieję, że chociaż kuchnie zrobimy, na łazienke i ten korytarz już nie liczę. Chociaż mój jest optymistą jeszcze ma zamiar pokój odmalować, a Wy jak tam z planami?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witam nowe mamuśki Zuza to trzymam kciuki żeby tym razem się udało. Odzywaj się. A wiadomo co było przyczyną poprzednich poronien?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Ania jestem spokojniejsza bo cała sobotę i niedzielę nie było plamien. W piątek tylko zabarwiony lekko papier przy podcieraniu. Generalnie leżenie pomaga. Dziś podejrzewam ze stres znowu spowoduje ból brzucha. Jasne ze dam znać po wyjściu od ginka. Mam nadzieje ze to będą dobre wieści
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    No i niestety. Znowu powtórka z rozrywki. Znowu krwawienie... już tracę nadzieje...

Pierwsze 2 poronienia chybione serduszko przestalo bic jezdzilam po klinikikach robilismy z mezem badania genetyczne i cala mase innych wszystko ok trafilam po 3 poronieniu do doktor jerzak w warszawie i ona mowila ze to moze byc zespol antyfosfolipidowy badanie niby wyszlo w normie ale przepisala clexane jesli zaciaze i w 5 ciazy bo czwarta byla biochemiczna od razu zaczelam brac w brzuch zastrzyki luteine na pidtrzymanie i moze dzieki nim dotrwalam do konca i urodzilam przez cc syna w 38 tc ze wzgledu na cholestaze .Teraz tez zaczelam brac zastrzyki tylko troche pozniej bo nie mialam ich przepisanych .Dalej krawie i czekam na telefon ze szpitala na usg

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry, majowe Mamy.
    Nieśmiało dołączam do Waszej grupy. Przeczytałam cały wątek i chociaż się nie odzywałam, trzymam za wszystkie mocno kciuki. Ja mam za sobą dwa poronienia w 5/ 6 tygodniu- ostatnie w styczniu. Niedawno udało mi się znaleźć dobrego lekarza, pojechałam na wizytę z myślą, że skieruje mnie na badania i leczenie, a tu niespodzianka. Pęcherzy ciążowy. Maleńki, ale był. Lekarz był ostrożny, kazał odczekać kilka dni i zrobić test. Oczywiście nie wytrzymałam, zrobiłam test zaraz następnego dnia, od razu pokazała się mocna druga krecha <3. USG 12.09 potwierdziło bardzo wczesną ciążę, pęcherzyk urósł trzykrotnie, widać pęcherzyk żółtkowy i maleńki zarodek. Następna wizyta 04.10. Bardzo się boję, ale staram się nie panikować.

Kasia_88 jak się czujesz? O której masz wizytę? Czytałam, że takie plamienie na początku może się wiązać z implantacją zarodka. Bądź dobrej myśli. Wiem, że niełatwo, ale trzeba. Mamusie muszą być silne, a my jesteśmy przecież dopiero na początku drogi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Witaj Ruda. Jejku ale nas dużo w majowkach z przeżyciami. Jakie to okropne ile osób to spotyka.
    Ruda u mnie to nie plamienia. To krwawienia jednorazowe jak przy @. A implamtacja u mnie była już bardzo dawno bo już był zarodek i lekarz zobaczył tętno dziecka. Więc czekamy na serduszko. Strasznie się boje co dziś zobaczę. Z jednej strony mam nadzieje ze juz serduszko zobaczę z drugiej boje się ze to znowu się może nie udać. Strasznie się boje. Na razie ciągle leżę.

A u Ciebie co było przyczyną?

Dziewczyny mam nadzieje ze uda nam się wszystkim dorwać do maja.

Zuza a u Ciebie jak te krwawienia? Dalej to samo? To u Was nie ratują zarodka? Bierzesz duphaston albo luteine?

O mnie
    Nie miałam robionych badań, mój poprzedni lekarz zbagatelizował temat, stwierdził, że to się zdarza. Zasugerował wady genetyczne dziecka. Obecny lekarz to potwierdził. Ja podejrzewam, że moje problemy z hormonami też się do tego przyczyniły. A teraz jeszcze wyszła ta tarczyca. Okazało się, że mam niedoczynność. Nie mam żadnych objawów, ale mam za wysoki poziom TSH. Na szczęście obecny lekarz szybko wysłał mnie na badania i biorę już leki, ale i tak się martwię. Niedoczynność tarczycy jest jedną z przyczyn poronień

O mnie
    Zuza31 a nie masz możliwości załatwić sobie od kogoś luteiny? Może ktoś ma i Ci odstąpi? Uważaj na siebie, leż z nogami do góry. Mam nadzieję, że maleństwo tylko straszy i wszystko będzie ok. Wysoka beta to dobry znak.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów