Strona 339 z 476
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,390 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Tak, tak, to jest moja ulubiona godzina żeby się obudzić na siku i nie spać dalej

Ja nie umiem rozpoznać czy mój Dzieć ma czkawkę, więc pewnie ma, ale ja nie wiem że to to

Misia piszesz o tej koleżance, a moja "Kruszynka" waży już 2565g! Aż się boję co to będzie za 5-6 tygodni

Moje dziecko nie znosi znowu jak leżę na plecach, atakuje mój pęcherz i odbyt i to dość boleśnie i rozkręca się wtedy niemiłosiernie. W ogóle jak tak czytam to niby na tym etapie ciąży można określić charakter dziecka i przeraża mnie to, bo ona prawie wcale nie śpi! Czy ja chodzę, siedzę czy leżę to jest jej wszystko jedno, i tak się wierci, kręci, kopie i rozciąga To jak to będzie po porodzie?

Zgagi ostatnio nie mam, tzn zależy po czym, ale za to budzi mnie w nocy mega głód i zawsze muszę mieć coś przy łóżku

W ogóle, wczoraj poniosła mnie głupota totalna... chciałam się łatwo wypróżnić i rano zjadłam sobie jabłuszko (całkiem spore) i maślankę... możecie wiedzieć jakie męki wczoraj przechodziłam a i tak musiałam użyć czopek

Dziewczyny, w ogóle to mam nadzieję że jak już się rozpakujemy, to nadal będziemy tu zaglądać i wspierać się doświadczeniem i dobrą radą ja już się do tego forum bardzo przyzwyczaiłam

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, u nas czkawka to takie delikatne, rytmiczne pukanie, dość często i dluzej niz minutę. Śmieszy mnie to strasznie :P Też mam nadzieje, że na naszym forum pod koniec maja dalej bedzie mozna znaleźć jakieś posty

Ruda, mnie zgaga calkowicie ominela! Według zabobonów bedę miała łysolka, hahaha A tak serio to naprawde nie wiem co to za uczucie. Po moich codziennych mdłościach wielogodzinnych i wymiotach do 24 tygodnia mam spokoj i oby trwal już do porodu.

Kamowata pierwsze slysze o takim zabobonie. W 1 ciazy w ogole nie mialam zgagi a moj syn urodzil się zarosniety jak małpka
    Teraz sporadycznie dopada mnie zgagulec, zalezy co jem. Najczesciej pali przelyk po nabiale.
    A Kamil czkawke ma 3-4 razy na dobę. I czesto w nocy. Ja akurat nie lubię tego uczucia:/ drazni mnie jak ktoś koło mnie ma czkawke...a co dopiero we mnie

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Mnie zgaga, zaparcia itp. też jakoś omijają..... Za to zrobił mi się stan zapalny żylaka na nodze, który wyszedł dopiero w 3 ciąży i to taki pojedyńczy niewielki 5 na 7 mm.....swoim zwyczajem naczytałam się odrazu o zakrzepicach zatorach itp i popędziłam do lekarza zaraz usg i na szczęście wszystko dobrze nie ma zakrzepow tylko pokazało tego żylaka.... I siedzę sobie właśnie w pończochach przeciwzylakowych ktore mam zamiar nosic do konca ciąży zeby nic mi sie wiecej nie porobilo niewiem jak mi to wyjdzie bo wypada je nosic caly dzien bez zdejmowania a ja ponczoch w ogóle nie trawie

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ruda, ja mam zgage po poludniu. Jak juz nie moge nawet lezec to biore lek (przepisany przez moja p. doktor). Kupilam sobie tez jakies naturalne dropsy na zgage, ale pomagaja tylko troche. Picie rumianku mi dobrze robi i unikanie produktow, po ktorych zgaga sie nasila (nie moge jesc czekolady po poludniu....)

Sylwia, ja mam problem z zylakami od poczatku ciazy. Bez skarpet uciskowych nie jestem w stanie funkcjonowac dluzej niz 5 minut. Zdejmuje tylko do snu i pod prysznic. Tez nie cierpie ponczoch, dlatego nosze podkolanowki. Nie wiem co by to bylo latem!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    himcia ja mam tak, że nic mi nie jest, ostatnie jedzenie dwie, nieraz trzy godziny przed pójściem spać, potem przed spaniem napiję się wody i się zaczyna... Chociaż też nie zawsze, są dni, że jest ok. Może to, jak akurat jest ułożona Zuza też ma wpływ? Spróbuję może pić rumianek przed snem, jesli Tobie pomaga.

Mam dylemat odnośnie stanika do karmienia, chciałabym w przyszłym tygodniu zamówić jeden z fiszbinami, drugi bez, nawet mam upatrzone modele, ale nie wiem jak dobrać rozmiar. Kupowałyście już staniki? Czym się sugerowałyście? Ja przed ciążą nosiłam 65 E. Według jednej z opcji dobierania stanika powinnam wziąć ten sam obwód, tylko większą miseczkę, bo żebra wrócą po porodzie na swoje miejsce. No niby ok, ale są też opinie, że powinno się dobierać inaczej. Od aktualnego obwodu odjąć 5 cm i zaokrąglić w dół. Teraz się mierzyłam, w obwodzie mam 81/82cm, chociaż dużo nie przytyłam (na poprzedniej wizycie miałam +8kg), więc wychodzi na to, że powinnam zamówić z obwodem 75cm. To aż 10 cm różnicy. Zgłupiałam i nie wiem, co robić. Może macie jakieś sposoby, spostrzeżenia? Wiem, że temat staników już był, ale kurde ja nadal nie wiem co i jak

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Anabella mnie też to denerwuje. Przez dzień jeszcze jakos umiem to zignorować ale najgorzej w nocy. Albo jak próbuje zasnąć. Wczoraj miała czkawke od 23 przez ok pół godziny. I o 3 powtórka z rozrywki... jak ma tak długo czkawke to sama się denerwuje i wtedy zaczyna się szaleństwo i tyle z mojego spania... już w nocy dzisiaj mi się chciało płakać że jestem wyrodna matka jeszcze przed urodzeniem.. dobrze ze ktoś ma tak jak ja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Co do zgagi to mnie też całe szczęście omija. Oczywiście muszę się pilnować co jem bo jak wypije herbatę z cytryną to pali okropnie. Cytrusy mimo wielkiego żalu czekają na koniec ciąży i chyba karmienia.
    Ja dzisiaj poszalalam. Ale chyba syndrom wicia gniazda we mnie szaleje. Okna umyte, podłogi wyszorowaNe. I udało mi się mojego M wyciągnąć na spacer. (Prawie 10 km) kręgosłup i spojenie lonowe tak mnie bolą że chyba pół nocy przepłacze. Ale słoneczko naładowalo moje baterie i psychicznie czuje się rewelacyjnie

O mnie
    Ruda co do staników to za dużo nie pomogę i chyba będę biegać jak urodze. Bo nie wiem co teraz zrobić. Ja przed ciąża mam 65G. I taki bez fiszbin zamówiłam 70J. I pod biustem jest super ale niestety Już pomalu zaczynają mi się robić małe miseczki. Jak będę miała nawał pokarmu to chyba piersi mi eksploduja. :/

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jejku, ja też jutro chyba będę leżeć i kwiczeć, a o nocy nawet myśleć nie chcę od rana na nogach, najpierw wizyta w media i zakup sprzętów do domu (na szczęście wszystko udało się wybrać), a potem to pogoda taka że się wcale w domu siedzieć nie chciało i zaczynam to odczuwać - miednica i kręgosłup dają już o sobie znać no i jeszcze spojenie ;p

Cieszę się, bo już załatwione wszystko co do mnie należało i mogę w spokoju oczekiwać na efekty pracy w naszym domku i nie muszę szwendać się więcej po sklepach

Co do stanika, kupiłam 85C - teraz wiem, że pod biustem ciut za mały, ale miseczka dobra, bo moje piersi póki co nie urosły za nadto. Wiem że muszę kupić 90 pod biustem i będzie dobrze

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów