Strona 338 z 476
Pokaż wyniki od 3,371 do 3,380 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kurcze, ja jestem antyfanką rosołu, za to mój mąż mógłby mieć na zmianę z pomidorową za to mam w planach frytki na dziś

marteczkaa to już takie realne! Ale zazdroszczę Ci że znasz już termin CC, też bym chciała już wiedzieć, myślę że jeszcze z 5 tygodni w dwupaku przewiduję

Kurczaki, dziewczyny, może w lipcu się już wprowadzimy! Wykończeniowcy w przyszłym tygodniu kończą, za tydzień w piątek montują kuchnię i drzwi. Ech... już nie mogę się doczekać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki Ja Was regularnie czytam ale nie mam co pisać. Moja ciaza bez większych rewelacji (uff). Tak jak u Was. Boli mnie spojenie lonowe najgorzej w nocy. AlBo po długim spacerze jak już usiądę to wstać mam wieeelki problem. Boli mnie brzuch u góry bo Mała tak szaleje i nie rozumie że nóżek pod żebra się nie pcha. A jak dużo chodzę to mnie boli na dole i ciągnie jak na okres.
    Dzisiaj byłam na wizycie. Ginek kazał mi odstawić już luteine (36 tydzień wg usg) i czekać na efekty. Zosia ma ponad 2700 i coraz mniej wód więc wszystko się może zdarzyć. Szyjka się nie skraca.
    Umylam 2 okna, na jutro planuje balkonowe bo mi szkoda pogody a nie ma mnie kto wyreczyć.
    Mamy już wszystko gotowe pokoik czeka. nie umiem się doczekać kiedy Malutka będzie z Nami.
    moja koleżanka urodziła w środę (dzień przed terminem) synka 4300 i 60 cm :O strach się bac porodu z taką Kluseczka.

O mnie
    Madzia oczywiście zapomniałam Następna wizyta 10.04

Misia to naprawdę wielkie dzidzi urodziła Twoja znajoma ! Nie zazdroszczę ani porodu ani dźwigania takiego wielkoluda

Chociaż mam obawy co do mojego bobo... Tak mi brzuchol wystrzelił do przodu że mój wystający pępek robi sie na płasko... A tu jeszcze 6 tygodni. Zaczynam oszczedniej jeść! Bo na wadze wstyd wstawać!

Dziewczyny a czy Wasze bobasy też mają czkawkę kilka razy w ciągu dnia?

O mnie
    Anabella właśnie miałam o to samo pytać. Moje dziecko ma czkawke z 3-4 razy dziennie czkawke. Czasem nawet w środku nocy się zdarza... i to tak dość długo trwa..

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Moja siostra też miała 4300 jak się urodziła, mama dużo krwi straciła ale dość szybko doszla do siebie.
    Jak tak piszecie o tych wagach to ja zaczynam się bac jaki to ten mój synuś będzie no i jestem ciekawa ile wazy, ale to dopiero za 1,5 tyg się dowiem.

Anabella, nie, mój miał czkawke ze 4 razy podczas całej ciąży a to już 34 (35 :P) tydzień.
    Ogolnie to kurcze, jaki on bedzie? Zaczęlam się bac, że będzie miał jakąś asymetrię albo wstręt do leżenia w jakieś pozycji, bo on po prostu nienawidzi jak ja leże na boku! Nie daje mi, od razu zaczyna się miotać i muszę leżeć tylko na plecach. Mi to nie przeszkadza, ale to dziwne prawda?Probuje co jakis czas go przekonać, ale po 30 sekundach są protesty... Też tak macie? Za to plus tej sytuacji jest taki, że bez problemu sprawdze jego ruchy, hahah :P Chwilke na boczek i już wiem, że jest z nim wszystko ok :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella moja Mała ma dni, że nie ma czkawki w ogóle, za to w inne dni po kilka razy dziennie.

O mnie
    Kamowata, a to u mnie jest tak z leżeniem na prawym boku, jak ścierpnę na lewym i kładę się na prawy, to mam takie protesty, ze aż mnie potem brzuch boli.

O mnie
    Dziewczyny, a czy Wy też macie taką MEGA zgagę? Ja już nie wiem, co robić. Spać będę chyba na siedząco. Nie mogę się nawet wody napić przed snem, bo w przełyku pali mnie jakbym tam miała rozżarzone węgle...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów