Strona 337 z 475
Pokaż wyniki od 3,361 do 3,370 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie. Bardzooo długo mnie tu nie było. Kompletny brak czasu. Nie mogę nawet nadrobić zaległości z czytaniem. My już ponad 34 tydzień. Ogólnie w porządku, tylko biodra tak bolą, że nie można spać. Jak wcześniej czas leciał szybko, tak teraz poród wydaje mi się tak odległy, że czasem mam ochotę płakać z bezsilności, U mnie podobnie, jak u Was. Wcześniej nie czułam tak często Syna, jak teraz. Rozpycha się, kopie. Cudowne uczucie, choć wolałabym już mieć Go przy sobie. Za tydzień w poniedziałek mam kolejne usg. Na ostatnim miałam ostatnie badanie prenatalne. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o wagę, to ja już 16 na +, dużo poszło mi w biodra - niestety - ale brzuch też niczego sobie, w obwodzie brzuch 110cm. Chyba nie ma tragedii, bo myślałam, że do 20 dobiję. Zostały 4 tygodnie do terminu, a ja marzę o tym, żeby Młody zechciał wyjść w 37-38 tygodniu. Po prostu już mi tak ciężko, choć wiem, że każdy dzień dłużej w brzuszku, to lepiej dla dziecka. Wyprawka już skompletowana dawno, kilka dni temu kupiłam tylko oliwkę i pajacyk na wyjście ze szpitala, torby też spakowane, czekają. Powiem Wam, że tak długo mam urządzony już pokój, że zaczyna mi się brzydnąć :P a przy tym wydaje mi się, że dzień porodu staje się nieosiągalny, nie wiem czy któraś z Was też tak ma?
    Jeśli chodzi o szpital, to nas na szczęście ominęły jakiekolwiek nieprzewidziane wizyty na IP. Raz miałam stracha, bo Młody się mało ruszał, ale poszłam do swojego ginekologa, sprawdził przepływ krwi pępowinowej i wszystko w jak najlepszym porządku. Od tamtej pory Syn szaleje cały czas. Ostatnio dopadły mnie skurcze przepowiadające, dosyć bolesne. Przepisany mam magnez 3x dziennie. Od razu lepiej. Niestety sądząc po tych skurczach, przeczuwam, że nie ominą mnie bóle krzyżowe. No cóż. Nie boję się jednak porodu w ogóle, przynajmniej na razie. Mam zamiar się temu poddać bez sprzeciwu
    A no i nie uczęszczaliśmy na szkołę rodzenia. Najpierw miały się odbyć zajęcia, ale położna miała 2 cesarki pod rząd, a później stwierdziliśmy, że damy sobie spokój, nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, ale teraz już nie będę na siłę robić szybkiego kursu :P
    Obiecuję teraz czytać forum częściej i być bardziej aktywna o ile czas pozwoli.
    Pozdrawiam Was Mamusie i za wszystkie trzymam mocno kciuki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Zerknęłam teraz w tabelkę majówkową i mam luki :P Wg usg termin mam na 10.05.2017, wg OM 6.05.2017, poród SN - tak planuję :P, termin wizyty następnej 10.04.2017.

Wczoraj na Warsztaty nie dotarłam, bo ból pleców mi nie pozwolił;( praktycznie plakałam przy każdym ruchu. I dzisiaj wcale nie jest lepiej. Bolą mnie nożki i plecki.

A do tego miałam potworny koszmar! Urodziłam mojego synka i ważył tylko 1800 g. Lekarka byla okropna! I n8c nie chciała powiedzieć i nie widziałam synka.
    A położne źle położyły mnie na łóżku i spadłam z niego. łazienka była ogromna ale w szczerym polu....zaoranym!
    Za to w pokoju leżałam z fajnymi 2 paniami. I po cc od razu chodziłam. Majty i wkłady poporodowe z canpola sie sprawdziły dziwnyyyyyy sen!

Jesli chodzi o mleko modyfikowane to bebiko i bebilon mają ten sam skład.... Za to cena to wielka wielkaaaaa różnica:/

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ruda1988, super, że jest ta promocja, a szkoda,że tak pozno :P Ja tak jak Ty dokupuje pieluchy po tym jak je sprawdzimy. Co do mleka to najpierw chcialam wiedziec co ewentualnie dostanie w szpitalu i jak na to zareaguje... Sama jestem dzieckiem Bebiko i te mleko bym preferowala.

Dancia1, też bym chciala urodzic w 38 tyg i też dopadly mnie juz skurcze przepowiadające, ale tylko raz i trochę tego strachu napędzily, że to już.

Anabella, ale sen - jedynie co mogę powiedziec to na pewno się nie sprawdzi :P No moze bedziesz zadowolona z tych podkładów i majtek, hahah

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    DanCia właśnie wczoraj o Tobie myslałam, że dawno się nie odezwałaś! fajnie że wszystko dobrze, teraz już tylko z górki

Anabella nic mi nie mów na temat kręgosłupa... tak mnie boli prawa noga, miednica i biodra że w tą noc prawie nie spałam i już czuję że mimo ładnej pogody to będzie kiepsko z samopoczuciem w dodatku ten ból tak niemiło promieniuje na podbrzusze...

Mnie się z kolei śniło, że mało co nie przewróciłam się na brzuch w domu i zobaczyłam ślad krwi na wkładce... brr wniosek z tego taki, że nie warto najadać się na noc

Jeśli chodzi o mm to moja bratanica najpierw była na Hipp (takie dostawała w szpitalu) a po roku przeszli na Bebiko - cena oczywiście bez porównania

Ja wczoraj zrobiłam ostatnie zakupy na Gemini - kupiłam Maltan na brodawki i majtki siateczkowe z BabyOno rozm. XL, bo jak kupiłam z Canpolu L to okazały się za małe, dobrze że wyjęłam z opakowania i sprawdziłam. Kupiłam też z Ziai kuracje dla AZS (olejek pod prysznic i balsam) bo hormony zrobiły swoje i zaczęły mi wychodzić suche i swędzące placki. W dodatku mam strasznie suchy brzuch mimo że go smaruję, nawet lekarka to zauważyła...
    Teraz tylko na Allegro zamówię koszulę do karmienia taką odpinaną z przodu i dwa biustonosze i to będzie na tyle

Ja się najbardziej boję teraz że Mała będzie chciała wypchać się wcześniej niż będę miała termin CC (mam nadzieję że nie stanie się tak ). Niby jeszcze nie ustawiła się w kanał, nadal jest nad wchodem miednicy, ale ja panicznie boję się SN

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ruda a widzisz, nie pamiętałam, że to Ty polecałaś kiwi Dzięki. Teraz efekt podtrzymuję Laximamą, bo na jakiś czas się nawierzyłam tymi owocami ja wszystkie promocję w Rossmannie pilnie śledzę Także super mi się udało, bo nie mam jeszcze płynu do kąpieli a u nas idealnie się sprawdził na początek i kupię sobie zapas żeli z pompką oczywiście z Hippa. Wypłato, nadciągaj

DanCia1 faktycznie trochę Cię nie było. Popraw się Rozumiem, że masz ochotę jeszcze przemeblowywać pokoik? U nas w pokoju chłopców średnio raz w tyg. robiłam rewolucję (rękami Męża). Tak z 5 razy No i w końcu mi się podoba.

Anabella mi też się śniło, że już jestem po porodzie, tylko u mnie było OK. Co prawda nie pamiętałam nic o Synku, tylko o tym, że poród był szybki i mnie tym razem nie nacięli. Masakra co siedzi w tej głowie. Mój Mąż moment nacięcia najgorzej wspomina. Tylko wtedy się darłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A ja dziś po wizycie, termin cc na 25 kwietnia! Nie mogę uwierzyć że jeszcze tylko 26 dni... Szyjka się w ogóle nie skróciła, z czego jestem zadowolona, serduszko Małej mocno bije, USG nie miałam więc nie wiem ile waży, ale kolejna wizyta 14.04 (ostatnia !) i wtedy będę miała i USG i KTG. GBS wyszedł mi dodatni, ale ponoć przy cc nie ma to większego znaczenia Także pozostaje mi tylko czekać na godzinę zero

Jejku ja też mam takie męczące i realistyczne sny Czasem mam wrażenie, że to co mi się śni to prawda Anabella na pewno się nie spełni!
    Współczuję Wam z tymi plecami... Ja natomiast mam problem z drętwiejącą ręką i bólem brzucha przy obracaniu się na bok, ale lekarz mnie pocieszył, że już lepiej nie będzie....

Jeśli chodzi o mm to myślałam nad Bebiko, u Nas w szpitalu podają dziecku Nan - zobaczę ewentualnie jak będzie reagować na nie. Ceny powalają...

Karmienia piersią zdecydowanie taniej wychodzi
    I tak z majówek robią nam sie kwietniowki
    Naszła mnie dzisiaj ochota na rosolek... I pierwszy raz w życiu wyszedł mi takiii smaczny!
    Jestem marną kucharką... A rosół to zawsze jakiś metny albo bez smaku... A dzisiaj! Mniami!
    I wypilam koktajl z jarmużu, pietruszki kiwi i jabłka...pychota!
    Ale smaczki

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Marteczkaa wooow, zazdroszcze!!! Już tak niedlugo zobaczysz dzieciątko )
    Teraz to jestem tym tak podekscytowana jakby to miało być moje, haha

Anabella u nas też dziś rosół siedzialam i ogladalam tv zastanawiajac się co na obiad i od razu poczułam smak rosołku. WŁaśnie mięso się gotuje a ja zaraz musze poobierać i pokroić włoszczyznę, potem tylko makaron i będzie wszamka.

Dziś taka piękna pogoda, uwolnilam swoj brzuch z kurtki na rzecz ramoneski i w sklepie uslyszalam miłe komentarze jak to dobrze wyglądam i jaki mam mały brzuszek :P Ah, szkoda że tak ładnie ma być tylko do niedzieli, ale trzeba korzystać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów