Strona 336 z 476
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U Nas dziś też pochmurnie.. czekam na weekend i obiecane 20 stopni

Madzia zazdrosze tak małej wagi! Ja już spokojnie chyba 15 kg przekroczyłam... jutro wizyta to się dowiem dokładnie, w domu boję się ważyć

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie sie rozpogodzilo wzielam sie za wiosenne porzadki i przeforsowalam kręgosłup. Ani chodzic ani siedziec ani leżeć.... No tylko w wodzie albo w tunelu powietrznym być zeby nie bolało. I tak burdel w calym mieszkaniu, a sił do sprzatania już brak.

Na 17 ide na warsztaty MamoToJa może odpoczne....

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia- zazdroszczę wyniku na wadze ja tak jak marteczkaa bliżej 15kg jestem i też boję ważyć się w domu
    Madzia- piszesz, że trochę rozchodzi Ci się spojenie. Ja mam chyba tak samo. Ból jest okropny, ani się przekręcić ani nic. Dzisiaj siadłam i plakalam z bezsilności. W poniedziałek mam wizytę u gin, zapytam go co z tym można zrobić. Nie wiem jak wytrzymam ten miesiąc

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Makuszka ja jej powiedziałam że boli mnie miednica i zrobiła mi usg spojenia, wyszło chyba coś 1,5cm. I z przykrością Ci powiem, że niestety nic się z tym zrobić nie da, trzeba to przeżyć i po prostu więcej odpoczywać. Ja mam dodatkowo rwę kulszową i oprócz miednicy boli mnie cała noga jak będzie bardzo źle to mogę się poratować apapem i posmarować maścią od czasu do czasu i tyle. Wspominała mi o fizjoterapecie, ale oni niechętnie chcą coś działać u ciężarnych. Pozostaje nam przetrwać

Ogólnie to siedzieć źle, leżeć źle, chodzić źle. Jeszcze moja Mała bardzo aktywna, mam wrażenie że bardziej niż wcześniej, rozpycha się strasznie, że czasem aż boli. Niby ma więcej teraz spać... taa akurat ale za to cieszę się, bo wiem że ma się dobrze

Kawi jak tam wieści z frontu?

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia- mam tak samo jak Ty. Nie ma wygodnej pozycji. Mój mały też bardzo akrywny, główka ustawia się w kanał i kiedy tak dokazuje jeszcze bardziej boli. Ja chodzę na nfz i na usg trzeba się zapisywać z miesięcznym wyprzedzeniem więc pewnie skończy się na samym badaniu ginekologicznym a nie wiem czy podczas tego można postawić taką diagnozę ;/
    Właśnie podobno dzieciaczki śpią po 15 godzin na tym etapie ciąży a mój ma to gdzieś

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ja niestety do szpitala muszę. AFI 24. Tylko jeszcze mąż chce dzwonić do lekarza i pytać dokładnie, czy mam iść jutro, czy lepiej w poniedziałek, bo w weekend i tak żadnych badań mi nie zrobią.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kawi przykro mi ale może lepiej być w szpitalu pod kontrolą lekarzy, oni zapanują nad sytuacją. A lekarz co mówił? Jak on widzi rozwiązanie tej sytuacji? Będą odciągać?
    Nie martw się, na pewno będzie dobrze , będziemy tu trzymać kciuki za was

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Kawi, współczuję, ale zobaczysz wszystko będzie ok ! Najważniejsze, że będziesz pod dobrą opieką, choć wiadomo szpital nie jest najprzyjemniejszy ..... Daj znać co powiedział lekarz a propos szpitala! Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Effciak kurcze za dwa tygodnie zostaniesz Mamą!! Ależ to zleciało.

Madzia ja mam tak, jak Kamowata, trochę na opak. Jak był ten moment, że powinnam czuć Małą często, bo miała dużo miejsca itd. to była leniuszkiem i mnie straszyła. Za to teraz jest baaardzo aktywna, rozciąga się, wierci, rozpycha, kopie po bokach, po żebrach, a z pęcherza sobie chyba poduszkę zrobiła. Odnośnie szamponu na szkole rodzenia mówili, że szampon nie potrzebny. Im mniej kosmetyków, tym lepiej.

Kawi, no o tym nie pomyślałam, przyznaję. Na pewno łatwiej wyprać normalne torby niż walizkę. Do kąpieli kupuję żel Babydream, a jakby się nie sprawdził to Oillan albo Emolium. Oillatun podobno ma słaby skład. A! Na szkole rodzenia położna mówiła, że jakby dziecko miało suchą skórę to można zaparzyć siemię lniane i dodać do kąpieli. Siemię to naturalny emolient. O, widzę, że Justinne już o tym siemieniu napisała Współczuję szpitala, ale zgadzam się z dziewczynami, że lepiej być pod opieką lekarzy. Daj znać jakie będą dalej decyzje lekarzy. Na pewno wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji!

Justinne piękne szuflady, pomysł z karteczkami odgapiam. Trzymam kciuki za koleżankę i jej Maleństwo. 450 g, Kruszynka <3

Ewcia_N cieszę się, że kiwi zadziałało :P A z tymi dolegliwościami to jakbym o sobie czytała. Wystraszyłaś mnie teraz, ja mam wizytę w środę, to muszę lekarzowi powiedzieć, niech mi szyjkę zmierzy.

Koteł ja tych pampersów jedynek kupuję dwie paczki, myślę, że starczy, a jak nie to mąż poleci i dokupi większą ilość chcę kupić, jak sprawdzę, które nam bardziej pasują. A i pod główkę tak jak dziewczyny nie planuję nic podkładać, chyba, że Zuza będzie mocno ulewać, to albo klin, albo coś pod nogi od łóżeczka będę wkładać. Ale to najpierw dopytam położną.

Dziewczyny, które nie planują karmić piersią, macie jakieś mleko modyfikowane wybrane? Ja bym chciała spróbować kp, ale jak nie wyjdzie to nie mam pojęcia jakie mm wybrać. A i jeszcze miałam Wam napisać, że w rossmanie ma być od jutra jakaś promocja na pieluszki i kosmetyki dla dzieci. Pieluszki mają być -20% a kosmetyki 2+1 gratis (2+2 gratis z kartą rossnę).

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Właściwie promocja jest od dziś. - 20% jest też na mleka modyfikowane.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów