Strona 329 z 476
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 4755

Majówki 2017

No te ruchy pod koniec juz malo przyjemne. Zwlaszcza, ze moja jedna kluska ma glowe tu pod moimi zebrami, lezy w poprzek i wieczorem strasznie mnie tam boli jak sie rusza, nie moge sie wygodnie polozyc, spie prawie na siedząco :-( Ja juz jestem spakowana, oddzielnie moje rzeczy i oddzielnie dzieciaków. Torbe dzieci nawet wyprałam w ich proszku :-) chyba tak nawet lepiej sie ogarnąc z rzeczami, zwlaszcza ze dla maluszka duzo nie potrzeba. Pakpersow kupilam 4 opakowania. Wazne zeby zaraz po powrocie ze szpitala nie latac po sklepach za czyms. Ja i tak święta spedze w szpitalu, ale sie uparlam ze 10.04.nie urodze bo moje dzieci smoleńskie nie beda. Lekarz sie smial, ze nie ja jedna przesuwam termin :-) Dla siebie rzeczy na teraz juz nie kupuje, nie ma sensu, na po porodzie kupilam jedne tanie wygodne spodnie ala dresowe jeansy z nizszym krokiem, tyle. Zobacze ile mi brzuszek spadnie po :-). Przytylam tylko 10 kg, polowa z tego to same dzieci wiec nie powinno byc tragicznie. Ale wam zalecam sie juz pakowac, mnie sie ostatnio torba przydala do szpitala, mimo ze byla taka juz do porodu, to wyjelam kilka rzeczy i bylam gotowa bez biegania. Kupilam w rossmanie male probki kosmetykow typu zele, szampon, zel do higieny intymnej ( uwazam ze najlepszy jest bialy jelen hipoalergiczny, przez cala ciaze nic mi sie nie przyszwędalo z zapalen i jest delikatny, po porodzie jak znalazl). Zakupow dla dzieciakow juz nie robie, ubranek na 56 juz maja, nawet na zas 62 troche juz mam ale pozniej bede kupowac juz na bieżąco. Teraz i tak juz nie poprasuje. Pokoj gotowy to najwazniejsze:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ruda ja wolę zabrać dwie mniejsze torby zamiast większej walizki na kółkach ze względów higienicznych. Po powrocie ze szpitala będzie można uprać takie zwykłe torby, bo jednak to szpital, plus torby zazwyczaj na szpitalnej podłodze leżą.
    Chyba muszę się zacząć trochę oszczędzać, bo przed chwilą grałam z synem w piłkę na dworzu i brzuch mnie zaczął boleć, chyba przegiełam
    Wreszcie mnie dogoniłyście z brzuchami do tej pory mój wydawał mi się największy .
    Effciak to rzeczywiście niewiele przytyłaś. To chyba trochę w genach jest. Wygląda na to, że ja przytyję podobnie, jak w pierwszej. U mnie to też duży brzuch robi swoje. Oby tylko z karmieniem piersią wyszło, to szybko się zrzuci.
    Ostatnio edytowane przez Kawi ; 26-03-17 o 15:35

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hello Majóweczki!
    Jak dobrze, że znów jesteście aktywne, bo jestem uzależniona od tego forum i dziwnie mi jak przez 2 dni nic nie piszecie :P
    Mnie też coś gardło wzięło ehhh ten przełom zimy/wiosny zawsze taki zdradliwy...
    Muszę się Wam pochwalić, że wszystkie ciuszki Adasia są już wyprane, wyprasowane i poukładane, aż Wam zdjęcia wrzucę, bom dumna! :P

Wiecie co? Naprawdę mamy sie z czego cieszyć że każda z nas dotarła do tego etapu na jakim jesteśmy... Moja znajoma jest w 24 tygodniu ciąży i trafiła do szpitala z całkowitym bezwodziem Pewnie czeka ją rozwiązanie, dostała już dwie dawki sterydów Naprawdę niektórzy mają pod górkę... Trzymajmy za Nią i małą Zosię kciuki!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170326_004.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	96.3 KB
ID:	100534Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170326_007.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	96.1 KB
ID:	100535Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170326_009.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	93.4 KB
ID:	100536

Justine a te karteczki to dla męża? Pieknie poukladane i poprasowane! I cudne kolorowe ubranka. Szkoda ze bobasy tak szybko rosną. Uroczo wygladaja w tych spioszkach i bodziakach jak sa takie maciupkie a potem rosną i zaczynają sie buntować i konca nie widać narzekania:/ mój Mlody wszedl w wiek buntowniczy.... Trudna sprawa!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne super! Ja też się cieszę, że etap prania i prasowania mam już za sobą
    Trzymam kciuki za koleżankę, musi być dobrze. A ciążę można rozwiązać w tym tygodniu po podaniu sterydów?

Ja Bogu dziękuję za każdy tydzień, który mija, mimo, że teoretycznie nie powinnam się obawiać niczego. Według aplikacji zostało nam jeszcze 52 dni, ale ze względu na CC może być nawet mniej

Dziewczyny, dopadła mnie paskudna rwa kulszowa już od kilku dni bolała mnie noga, ale dziś to apogeum, nie mogę się ruszyć, promieniuje na nogę i podbrzusze, płakać mi się chce, a apap wcale nie pomaga... pisałam już do mojej doktorki, co mogę wziąć innego i czekam na odpowiedź. Chyba jutro czeka mnie wizyta u rodzinnej...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Anabella dokładnie dla męża podpisane, bo boję się że po powrocie ze szpitala będzie wszystko przekopane :P
    Te ciuszki są przeurocze! Ja poszalałam z pajacykami, mam ich ponad 30! No ale człowiek się nie może opanować, jak takie cudeńka można kupić

Dziewczyny mam do Was pewnie dziwne pytania Czy będziecie wkładać coś pod materac od strony główki żeby była wyżej? Coś typu klin, czy zwinięty w rulon kocyk... żeby dziecko leżało górną częścią ciała trochę wyżej? Czy to bez sensu?

Nic nie podkladalam mojemu synkowi i nic nie będę podkladac drugiemu.

Zrobilam sobie długi spacerek i padam z nóg.
    Mam nadzieję że dziś będę spać bez żadnych dolegliwości.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kupiłam sobie kropelki do nosa takie dla dzieci z mniejszą dawką, ale mam wątpliwości czy kropić... z drugiej strony nos zatkany że szok. Nie dość że noga boli to jeszcze ten cholerny katar...

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    effciak cieszę się, że znasz już datę przyjścia na świat dziewczynek Kurcze to już tak niedługo! Ale chyba było oczywiste, że pierwsza się tu z nas rozpakujesz. Oby! na pewno przekroczą po 2,5 kg kurcze to jakby któraś z nas miała 5 kg dziecko nie dziwię się, ze jest Ci już ciężko znaleźć wygodną pozycję.

Justinne dobra robota Nie podkładam nic, pomimo, że położna mi kazała. Ale wiece co? Czytałam, ze Amerykanie dowiedli, że takie coś wcale nic nie pomaga na refluks No i naiwnie wierzę, że nie będzie nas on dotyczył. Daj znać jak już będzie wiadomo co u koleżanki. Oj miałam bardzo podobną sytuację... Zdrówka dla Maluszka i wytrwałości dla niej!

A i mam kolejny sposób na zaparcia w dwa dni prawie sama zjadłam koszyczek kiwi. Któraś już chyba o tym pisała, potwierdzam - działa

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Wy dziewczyny gotowe, a my wciaz w lesie. Mielismy jechac kupic fotelik nowy dla starszej cory, bo mlodsza mogla jezdzic w tym co teraz cora i maz sie rozchorowal.
    A to przeciez potem trzeba zamontowac, stary fotelik wyprac, przelozyc pasy itp. :O
    Z wozkiem wciaz nie wiem co bedzie, ale chyba jednak jest niezbedny, bo jak sobie wyobrazilam, ze np jedziemy do lekarza i albo ganiam za starsza cora (mloda w wozku), albo mloda w nosidle a starsza w wozku, a u lekarza co zrobie jak to bedzie moje badanie? Dam pielegniarce dziecko do potrzymania?

Justinne, wspolczuje bardzo znajomej. Niestety w 24tc takie dziecko ma bardzo niskie szanse na przezycie, a jak przezyje, to prawdopodobnie bedzie sie zmagalo do konca zycia z roznymi powiklaniami. W Stanach na takie dzieci mowia million dollar baby, a to dlatego, ze leczenie chorob, ktore je dopadna bedzie kosztowac wlasnie tyle. Bardzo to przykre i smutne, ale niestety medycyna nie rozwinela sie jeszcze na tyle bo temu zapobiegac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów