Strona 326 z 476
Pokaż wyniki od 3,251 do 3,260 z 4757

Majówki 2017

Justine piekny brzusio

Koteł dokladnie- kefir = 0 zaparc i ewentualne czyszczenie

2. dzieckozakupy.pl
    Nie cierpię dzisiejszego dnia!
    Wręcz NIENAWIDZĘ!!!
    Jestem placzliwa i taka rozmemlana!! I w ogóle taka nie do życia!!

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    kaaamii mam podobne odczucia. W pierwszej ciąży Mąż na mnie chuchał i dmuchał a teraz jakbym sama się nie pilnowała to w ogóle bym nie odpoczywała. Plecy mi o tym przypominają

Anabella co się stało? Ja też dziś wydarłam się na mojego, bo miał wrócić ze służby o 10 a spóźnił się na 12 (mieliśmy z Synkiem do fryzjera). Powiedziałam mu, że wiecznie tylko sami siedzimy i na niego czekamy. A w niedziele wyjeżdża na kurs na 2 tygodnie ehh aż mi się łzy same cisną. Niby wiem, że sobie poradzę i nic złego się nie będzie działo, ale Synek ma czasem marudne dni i bez chwili wytchnienia może być ciężko... Jakoś tak niepewnie się z tym czuję. Jeszcze będę musiała sama jechać 50 km do lekarza. Nawet nie wiem czy mi się brzuch za kierownicą zmieści.

Justinne mamy podobne rozmiary

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    O raaany ja mam to samo, wszystko mnie drażni, mam wrażenie, że mój M. mnie w ogóle nie rozumie i domyślam się, że wszyscy naokoło mają mnie już dość co jeszcze bardziej mnie irytuje.. U Nas ciągle pada, jest szaro-buro co w ogóle nie polepsza tej sytuacji..

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-03-20-12-36-44.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	55.6 KB
ID:	100510
    my tak wyglądamy

Ależ tu cisza panuje:/
    piekielny ogień pali moje stopy. Do tego popuchly i bolą jak chodzę nie moge zasnąć chociaż oczy same mi sie zamykają;( męczę się okrutnie kiedy wszyscy spią....

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Mnie za to zaczal dretwiec duzy palec u lewej stopy. :O I to jak chodze czy siedze.
    W srode wizyta to zapytam apni doktor. Tylko musze sprawdzic jak jest dretwienie palcy po angielsku.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cisza jak makiem zasiał! Pewnie dziewczyny intensywnie pakują torby i przygotowywują kąciki dla Maluszków

Ja miałam bardzo intensywny czas ostatnio i nawet nie miałam siły pisać. W czwartek byliśmy z m na zakupach (które chyba nigdy się nie skończą) potrzebnych do wykończenia, padłam jak przyjechałam do domu, ale za to wszystko kupione a wczoraj byłam na zakupach ubraniowych, bo przecież "nie mam co na siebie włożyć"! He he dużo fajnych rzeczy ale głównie na lato? a ja już teraz mam deficyt w szafie... upolowałam dwie bluzki i getry nowe. Na szczęście takie oversize, że po ciąży się wykorzysta
    No i po tych zakupkach przecholowałam trochę, bo zaczął mi się napinać brzuch, czego już dawno nie miałam... Ale odpoczęłam i dziś jest ok, za to nabawiłam się lekkiej rwy kulszowej i muszę zwolnić trochę

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja dziś mam dzien otwarty w szkole i aktywnie spedzam czas na ławeczce, bo mój synek występuje a ja go dopinguje
    Sloneczko sie u nas pojawiło
    I nadal mam ciche dni w domu... Znaczy sie-ja milcze a moj M nie ,bo przecież nue ma żadnego problemu:/ faceci to są dziwni!

Witam, jestem studentką logopedii na Uniwersytecie Gdańskim, bardzo proszę mamy, a także przyszłe mamy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która potrzebna jest mi do pracy licencjackiej. Z góry dziękuję.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Anabella faceci są na prawdę dziwni!U mnie też tak jest.. przecież nie ma żadnego problemu!

Ja byłam wczoraj na wizycie u kardiologa, ekg wyszło dobrze, ciśnienie właściwie też, ale mam kategoryczny zakaz stosowania soli, w ogóle mam się ten ostatni miesiąc stosować do diety niskosodowej.. ubolewam bo uwielbiam mieć wszystko doprawiane i dosolone, no ale jakoś to wytrzymam hihi, także jak Wam bardzo, ale to bardzo puchną kończyny to przede wszystkim trzeba odstawić sól/wegetę/przetworzone dania/zmniejszyć ilość białego pieczywa i trochę powinno ulżyć

U Nas dziś piękny dzień, mamy spory ogród (uwielbiam pracować na ogrodzie) więc praktycznie od rana coś z moim M robiliśmy - czyt. ja stałam i pokazywałam, on wykonywał i niestety teraz ciągnie mnie brzuszek, bo też przeholowałam.. także resztę dnia planuję przeleżeć hihi

Madzia też muszę wybrać się na zakupy, bo wszystko zaczyna być już takie małe.. hihi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów