Strona 325 z 476
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,250 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 Przyjmij również ode mnie spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe - wszystkiego, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, zdrowia i radości p.s. jesteśmy z tego samego rocznika

Koteł Współczuję straty dziadka...Moja znajoma ostatnio miała bardzo podobną sytuację - urodziła Mikołaja, a miesiąc później jej faceta dziadek, też Mikołaj, zmarł...

effciak Super, że dalej w trzypaku - nasze kciuki niech działają dalej

Ja dzisiaj po wizycie. Potwierdzone, zatwierdzone po raz kolejny, że brak jajek - nawet mam wydrukowane zdjęcie warg sromowych Ale to tylko i wyłącznie dlatego, że moja córa jest uparta i nie chce pokazać buzi. Do tego bije chyba jakieś rekordy, bo waży już.....uwaga, uwaga - 2454 g!!! A ja jak narazie na plusie mam 9 kg, ale ostatnio mam straszną ochotę na słodkie i sobie nie załuję Mała leży nadal w poprzek mojego brzucha, więc liczę na to, że się jeszcze obkręci, bo inaczej czeka mnie CC.
    Madzia_Q89 w tabelke możesz wpisać termin kolejnej wizyty na 05.04.2017, a termin porodu z usg zmienił się na 01.05.2017

A jeżeli chodzi o pogodę to ten marzec strasznie zmienny jest. U nas na przemian śnieg z deszczem, słońce, sam deszcz, wiec nie ma sie co dziwić, że i humorki i nastroje zmienne. Ale u mnie samopoczucie ok, bo cały czas jestem czyms zajęta - teraz szykuje sie do weekendu na urodziny mojego 2 latka. W sobotę robię małe kinderparty, a w niedzielę obiad i ciasto dla najbliższej rodziny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A u nas dziś byla ładna pogoda, słonće przygrzewało i aż milo bylo na tym dworzu

Ja dziś prawdopodobnie doświadczyłam pierwszych skurczy przedporodowych. Ściskalo mnie przez 1,5 godziny co uwagę, 6 min! wiec z zdecydowalam się na wizyte w przychodni i na 15 min KTG rzeczywiscie pojawiły się 2 skoki i położna kazala się obserwowac i jechac na SOR w razie co. Oczywiscie mi przeszlo od razu po wizycie w przychodni i do szpitala nie pojechalam. Nie chce siać paniki tym bardziej,że przeszlo a synuś dokazuje
    Przynajmniej wiem już jak skurcz się objawia :P

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    agucha89 nasza Gwiazda też za nic w świecie nie chce buzi pokazać, ale za to swoje atrybuty prezentuje bez skrępowania od samego początku he he już się nastawiliśmy, że ujrzymy jej lico dopiero po porodzie mnie lekarze nawet w szpitalu mówili, że zapowiada się duża dziewczynka, mam nadzieję jednak że więcej jak 3600 do porodu nie osiągnie

Jejku dziewczyny, poraz pierwszy od kilku dni przespałam całą noc! Nie wstałam nawet na siku musiałam wieczorem wziąć paracetamol w ilości dwóch, bo myślałam że się popłaczę przez tą nogę i plecy... myślę że dziś już będzie lepiej i nic będę musiała brać

Jeszcze czeka mnie wieczorem wizyta w Castoramie, bo mój mąż późno wraca z pracy... słowo "wykończeniówka" trzeba traktować dosłownie, bo można się wykończyć finansowo i nerwowo, wrrr...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Anabella o co chodzi z tym kefirem?
    Madzia ja o dziwo też dziś przespałam całą noc co prawda o 6 już się obudziłam ale to i tak super!
    Dziewczyny, czy Wy też się nie mozecie dogadać ze swoimi facetami? Ja już sama nie wiem, czy to On się tak zachowuje, czy to mi wszystko teraz nie pasuje, ale tak mnie ostatnimi dniami wkurza, że..... ehh normalnie nie mam do niego już sił...

Justine u mnie kefir sprawdza sie na zaparcia.... A taka dawka (3 x) to już nawet mega przeczyszcająco

Ja mam dzisiaj 3 dzień ciszy w domu. Tak mnie ostatnio zdenerwowal, że nie rozmawiam z moim M. I tez mnie rodzaj meski drażni.
    Myślę że to hormony. Teraz jestesmy jak te lwice a faceci to .... No właśnie nie wiem. Bo tylko denerwować potrafią;/

Madzia ja ostatnie dni spalam jak dziecko, a dziś była tragedia! Ból nóg. Pieczenie, kurcze łydek. Ciągle siku i jeszcze Mlody się wiercil
    No i dalej pada deszcz;(

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witajcie :-) i ja o dziwo przespałam całą noc :-) córcia mnie obudziła o 5:40, ale nie ukrywam, że jeszcze bym pospala heh
    A z Tymi facetami to się dołączam. Zwalam wszystko na hormony, ale w pierwszej ciąży u mnie to tak nie wyglądało.... Może dlatego, że mąż też bardziej ze mną ja przeżywał, a teraz siła rzeczy, mamy córeczkę, która pochłania sporo czasu (i dobrze, bo jest cudowna, zresztą coreczka tatusia i może czuję się mniej zaopiekowana.....sama nie wiem jak to powiedzieć , ale mam wrażenie, że jestem trochę sama z tą ciążą.....oj wyzalilam się Wam, bo u mnie też ostatnio niezafajne dni małżeńskie...
    .
    Ja tu marudze, a u nas taki piękny słoneczny dzien ! Miłego dnia mamusie !

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Tez sie witam mialam sie odezwac szyb iej ale jakos czasu brak...we wtorek mialam wizyte z mala wszystko dobrze ulozona glowkowo zdjecia buzi dalej nie mamy bo pozaslaniala sie raczkami i co najlepsze stopy tez ma na twarzy i mam zdjecie ust z duzym palcem w ustach

Kilka dni sie jakos zle czulam ale lekarz powiedzial ze to przez pogode zmiany raz deszcz raz slonce wiatr i ciezarne strasznie odczuwaja w tak wysokiej ciazy.

Nastepna wizyta 20 kwietnia mam nadzieje ze juz ostatnia bo to bedzie 38tc moj lekarz jakos mi tydzien do tylu liczy mialam mu zwrocic uwage i zapomnialam bo aplikacja pokazuje ze teraz mam 34 usg 34 a on 33 no ale ja sie trzymam swoich obliczen

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    I glupi tablet ucial moj wpis...

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

Chyba coś faktycznie z tymi hormonami jest bo taka spięta i na granicy wybuchu wcześniej nie byłam. Też mnie mój m. drażni strasznie ostatnimi czasy.

Anabella wyjaśnij o co chodzi z tym kefirem ? Pogoniło cię po nim ?

Wkurza mnie to chodzenie do gina co 2 tygodnie i siedzenie w tych kolejkach.

Widze że nie tylko moja dzidzia taka uparta że buzi pokazać nie lubi, ale to co ma między nogami to już proszę bardzo.
    Dalej nie wiem w którym szpitalu rodzić, chyba zdecyduję się w ostatnim momencie.

Wszystkim dziewczynom udanych wizyt i ładnie rosnących bobasów gratuluję <3

A skurcze łydek to już wogóle historia. Biorę magnez dwa razy dziennie, ale w nocy zawsze mnie łapie w prawej łydce.

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Uff dziewczyny to dobrze, że macie tak samo bo siedzę dziś sama w domu i zaczęłam tak myśleć przy prasowaniu ciuszków, że może to ze mną coś nie tak, i jestem taką okropną wiedźmą... ale jednak nie ja sama :P

A taki brzucholek mamy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3810.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	100503

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów