Strona 323 z 476
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Ewcia - z tą listą to ja chyba robiłam tak jak ty, przypomniałas mi...kasowalam co mam, aż skasowalam wszystko eh..... Nie myślałam przyszłościowo
    Co do chrzestnych , to myślę, że nie masz się co przejmować różnicą wieku!
    Kamowata, fajny pomysł z połączeniem imprez ! Organizacyjnie na pewno wiele Ci odpadnie.
    Madzia, najlepsze życzenia!!!!!! Spóźnione, ale szczere!
    Ja juz powtarzałam tokso właśnie przed ostatnią wizyta, bo też miałam ujemne, wszystko ok.
    Miłego dnia wszystkim mamusiom!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Madzia wszystkiego najlepszego!
    Koteł współczuję straty bliskiej osoby. Coś jest na rzeczy z tym miejscem dla nowej osoby, mi wczoraj umarł wujek..
    Kaamii my mamy podobny problem, ja mam brata, mój mąż siostrę, byli chrzestnymi u syna, więc teraz dylemat, kogo wziąć. U nas jeszcze większy, bo mieszkamy z dala od rodziny, więc i kontakt z dalszą rodziną utrudniony.
    Ja mam dzisiaj wizytę z USG. Bardzo się boję, ale to ze względu na te przeboje z testem Pappa. Już chyba do rozwiązania będzie strach , chociaż usg zawsze wychodziło dobrze, ale niepokój jest..
    Do mojej torby do szpitala zostały jeszcze tylko podkłady na łóżko do kupienia, reszta już jest, jak już ją spakuję, to to wszystko stanie się takie realne

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia - wszystkiego najlepszego ! Sprawnej cesarki i zdrowego maluszka

Ja chyba właśnie dlatego nie mogę się zabrać za pakowanie torby do szpitala. Doszłam do etapu w którym jestem w ciąży i to będzie jeszcze trwać i trwać a na torbę mam czas
    Mi właśnie też wszyscy doradzali ochrzcić małego jak najszybciej żeby taki jeszcze mało kumaty i głównie śpiący był
    Powiem Wam dziewczyny że już zaczynam czuć że końcówka będzie ciężka. Pojawia się coraz częściej przy długim staniu ból kręgosłupa,tak nam dobrze znane zaparcia, huśtawki nastroju i brak energii. A to jeszcze 7- 8 tygodni do końca bo coś czuję że młody posiedzi dłużej niż do terminu.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Ale tu dziś spokój.... Dziewczyny chyba się wzięły za porządki heh
    Kawi jak tam po wizycie i po usg?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Melduję się z Zośką wszystko dobrze. Jedyna rzecz, która niepokoi lekarza, to zbyt duża ilość wód płodowych. Za tydzień kontrola. W pierwszej ciąży brzuch był też dużych rozmiarów, ale jakoś nie nuepokoiło to lekarza. Miałam też innego prowadzącego. Waga dziecka 1754kg, duuża jest podobno no i przytyłam już 15kg, ale duży brzuch swoje robi..

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Gratuluję udanej wizyty! :-) super, że wszystko dobrze z córeczką! Rzeczywiście chyba spora panna :-) a kilogramami się nie przejmuj, ja sama tyje w tej ciąży na potęgę, ale jak mnie same pocieszalyscie - później będziemy gubić;-)

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kawi, super że z małą wszystko w porządku
    Ja dziś bylam na tych warsztatach co mówiłam i wygrałam słonika aktywizującego z fisher price! Jestem z siebie dumna, bo napisalam wierszyk i został doceniony Innych konkursow nie bylo :P Dostałam milion próbek, kocyk, książki j jestem zadowolona
    Skończyłam też badania do mgr i teraz pozostalo mi je opracowac plus pewnie poprawki rozdzialów ale to i tak bliżej jak dalej.

Nie wierze,że ten czas tak gna, już zaraz bedzie koniec marca i zostaje ostatni pelny miesiac w dwupaku - pozniej to jak na bombie będę siedziec, haha :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Oby ten marzec się już skończył. Oszalec mozna z ta zmianą pogody! Wczoraj slonce dzisiaj deszcz i tak codziennie coś innego!
    Skurcz w lewej łydce zagościł na stałe...i co rano o 6:30 mnie budzi:/ paskudnie boli
    Zakładając że cc bedzie u mnie 10 ....to jeszcze 49 dni zostało.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Witam się w ten pochmurny dzień.
    Ja dopiero 6 kwietnia dowiem się, kiedy cesarka, bo wtedy mam wizytę kwalifikacyjną w szpitalu.
    Trochę mnie ta ilość wód niepokoi. Plusem jest to, że dziecko ma dużo miejsca, minusem, że za dużo fika i się może zaplątać w pępowinę i częsty monitoring wskazany. Mam nadzieję, że nie skończy się w szpitalu
    Anabella Twój brzuszek też słusznych rozmiarów super wygląda.
    Madzia współczuję bóli w kręgosłupie. Wiem, co to znaczy. Ja na tą chwilę większych dolegliwości dyskopatii nie mam, ale zauważyłam, że im mniej się ruszam, tym bardziej boli, stąd zależy mi, żeby być aktywną zawodowo do końca a jak mnie do szpitala wezmą, to nie dam rady tam cały czas leżeć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów