Strona 322 z 476
Pokaż wyniki od 3,211 do 3,220 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Witam się i ja w ten pochmurny pierwszy dzień wiosenny...

kaaamiii miałam identycznie z listą wyprawową. Okazało się, że edytowałam dokument i kasowałam to, co już miałam. Także teraz też ściągam od dziewczyn i przede wszystkim zapisze sobie to na dysku Mam nadzieję, że się jeszcze przyda Zdrówka!

Anabella chleb pieczesz w zwykłym piekarniku? Pozazdrościłam. W moim mieście na prawdę ciężko o dobry chlebek.

Koteł przyjmij i ode mnie wyrazy współczucia ...

marteczkaa ja też planuję chrzciny w lokalu. Koszty wcale nie są o wiele większe - u nas same rodzeństwo i dziadkowie praktycznie a wychodzi nam prawie 40 os. Ostatnio robiliśmy sami jedzenie (ciocia jest z zawodu kucharką) i było bardzo dużo roboty plus sprzątanie wynajętej sali plus opłata dla kelnera a i tak ciocia i teściowa większość imprezy spędziły w kuchni. Tym razem chcę, żeby były gośćmi. No i sama z dwójką nie chcę mieć na głowie takiej roboty i organizacji. Zapłacę i wsio. Akurat i z mojej i z męża pracy mamy z ubezpieczenia tyle za urodziny dziecka, że pokryje koszty
    My robimy w chrzciny w sierpniu a Wy duże dzieciaczki planujecie chrzcić? Mam problem z chrzestnymi, bo chrzestną będzie siostra męża (29 lat) a mój brat ma ledwo 18. Myślicie, że pasuje taka para czy szukać innego ojca chrzestnego?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny.

Co do chrzcin to my planujemy na 20 sierpnia to nasza 1 rocznica ślubu więc byłoby fajnie zrobić połączoną ,,imprezę", ksiądz wstępnie obgadany, mamy też numer do knajpki koło kościoła, więc będziemy się kontaktować z nimi jakoś pod koniec maja/ w czerwcu. To mała knajpka więc wesel żadnych być w niej nie powinno a to największa bolączka jeśli chodzi o sezon letni. Liczyliśmy koło 20 osób.
    Co do chrzestnych to też mamy problem. Ale chyba zdecydujemy się na moją koleżankę i kuzyna męża. Moja siostra i jego brat zdecydowanie do funkcji chrzestnych jeszcze nie dorośli, zostaną przy następnym potomku ( lub potomkini ).

Jak na początku stycznia przyszły nam chrzciny do głowy to właśnie zastanawialiśmy się co to za wariactwo że człowiek musi myśleć o rezerwacji sali zanim się dziecko urodzi

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ja problem chrzcin mam z glowy bo robimy je razem z poprawianami.
    Tak zdecydowalismy i jak komus z gosci weselnych to nie odpowiada to nie musi przychodzić.
    Chcemy to sobie po prostu ułatwić, a i koszta dzięki temu będą mniejsze, bo każdy z gosci dostanie,, swiezy" obiad. Nie oglaszamy tego wszem i wobec, na zaproszeniach ślubnych nie piszemy,że będą chrzciny, bo kto ma wiedziec to bedzie wiedzieć Prezentow rownież nie oczekujemy, bo co dla takiego malucha... A dzięki temu dziadkowie i pradziadkowie będą, chrzestni w jednym a i my organizacyjnie odetchniemy

Ewcia ak najbardziej wykly piekarnik i 220 st. Dzis robilam z synem. Dla niego bez dodatków a dla nas z mial ubaw przy mieszaniu składników

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam się i ja z Wami dzisiaj (urodzinowo! 28 dziś weszło na licznik )

Oj też coś słabo się dzisiaj czuję, zaczyna się to czego się obawiałam - moja dyskopatia daje o sobie znać, strasznie boli mnie kręgosłup a od tego promieniuje na nogę.

Co do chrztu to planujemy na początek września, dlatego że akurat wypada 5 rocznica naszego ślubu i już wcześniej zaklepałam Kościół i restauracje na ten dzień, a generalnie robimy w sobotę, bo będzie sporo przyjezdnych

Dziewczyny, czy któraś z Was powtarzała już Toxo? Ja miałam oba przeciwciała ujemne i na następną wizytę kazała mi powtórzyć.

Dziś wrzuciłam do pralki pokrowiec z fotelika, na szczęście się odpina, a jutro pranko. Przyszły mi też okrycia kąpielowe, jestem super zadowolona. W tym tygodniu czekam na kocyk, biustonosz do karmienia i torbę na rzeczy dla Małej. Jak trafię z biustonoszem w rozmiar, to zamówię jeszcze w innych kolorach - a jutro biorę się definitywnie za torbę.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Sto lat sto lat dla solenizantki ....... zdrówka przede wszystkim

Ja toxo miałam dodatnie IgG więc nie musiałam

Co do chrzcin to u nas pewnie sierpień, też mamy rocznicę 15 ale to już 9 więc bez większego świętowania i raczej nie będziemy celować żeby się zgrało
    Ja z kolei zastanawiam się nad cateringiem do domu, 2 lata temu robiliśmy w lokalu ale jakoś tak średnio sobie chwalę co chwila musiałam chodzić karmić na jakąś kanapę za parawanem męczyć się z kiecką bo nie znalazłam takiej rozpinanej z przodu heheh, mała nie chciała spać bo głośno, a kasa nie mała
    Teraz będziemy już w nowym domku, blisko kościoła zresztą...impreza raczej nie więcej jak 20 osób sami najbliżsi......tyle tylko że później sprzątania sporo ale do zrobienia

Jeszcze ten temat do przemyślenia bo póki co nawet poród dla mnie to odległa sprawa

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Madzia, spełnienia marzeń! Zdrówka dla Ciebie i Maluszka! Kiedy masz dokładnie rocznicę ślubu? My braliśmy ślub 1 września 2012

Byłam dziś na wizycie u endokrynologa i zwiększyła mi dawkę euthyroxu z 50 na 75 W środę mamy wizytę u gina i zobaczymy ile ten wiercioszek waży
    Mam pytanko dziewczyny? Ma któraś z Was problem z rozwolnieniem i luźnymi stolcami po prawie każdym posiłku? Większość ma tu problem z zaparciami, a ja od początku III trymestru wręcz przeciwnie... brałam węgiel i nifuroksazyd ale nic to nie dało i nadal tak jest... Nie mam żadnych innych dolegliwości ani nie boli mnie brzuch ale zaczyna mnie to niepokoić...

Jutro planuję wyprać już wszystkie rzeczy Malucha, bo ta pogoda mnie doprowadza do szału... Albo wiatr taki że dachy zrywa albo deszcz!
    Przyszło mi dziś zamówienie z bobaskowo.pl i jestem zachwycona jakością wszystkich rzeczy Polecam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne my 8 wrzesień 2012, i powiem Ci że te 5 lat przeleciało mi jak jeden dzień, a dopiero co szykowaliśmy się do wesela Za to po tych 5 latach wprowadzimy się do swojej chatki na reszcie

Ja obstawiam że moja za dwa tygodnie na pewno będzie ważyła ponad 2
    Ja mam ostatnio coraz cięższe noce... budzę się bo mi gorąco, pocę się strasznie, a jak się odkrywam to mi zaraz zimno. Macie też tak? Coraz ciężej mi się przekręcić, bolą mnie biodra a do tego doszło spojenie, boli bardzo, zwłaszcza że Mała coraz bardziej się rozpycha i co i rusz uderza o pęcherz i wkłada w różne miejsca swoje kończyny. Ech... ta końcówka nie jest wcale łatwa, ale to jeszcze tylko około 6 tygodni

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia 100 lat!! I łatwego porodu

Ja mialam koszmarny dzień. Kamil jakoś tak dziwnie się ułożył i bardzo mnie bolał brzuch caly dzień. Rozpychal się na boki. A teraz uciska na nerw od lewej nogi i taki prad przechodzi że aż mi noga podskakuje co jakiś czas:/ zapowiada się ciężka noc
    Ale Wam życzę spokojnej i przespanej w całości nocki

Z moim gin. ustalamy termin na cc mniej wiecej koło 10. Wiec zakładając ten termin to zostalo 50 dni

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Koteł bardzo współczuję straty bliskiej osoby, mimo że taka jest kolej rzeczy - to zawsze boli......

Przeziębienie po malutku mnie odpuszcza ale samopoczucie wciąż pozostawia wiele do życzenia.... siedzę w domu i na nic nie mam siły...no cóż, pocieszam się że nie jestem jedyna i że to minie, jak piszecie

Co do chrzcin, to jeszcze się nie zastanawialiśmy, ale na pewno nie będziemy zwlekać; starszą córkę ochrzcilismy jak miała 8-9 tygodni i to było dla nas b. dobre rozwiązanie, malutka przespała całą mszę obudziła się tylko na sam chrzest z uśmiechem na twarzy obiad był w domu, ale mieliśmy na prawdę tylko najbliższą rodzinę; problemu z chrzestnymi nie mieliśmy bo ja mam 1 siostrę a mąż 1 brata więc wybór był prosty, tylko teraz się zastanawiamy czy można drugi raz brać tych samych chrzestnych dla drugiego maleństwa.....nie chcemy brać nikogo z przypadku, ani z kim nie mamy za bardzo kontaktu...hm... będziemy się jeszcze na pewno nad tym głowić....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów