Strona 321 z 476
Pokaż wyniki od 3,201 do 3,210 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Anabella swój chlebek jest najlepszy! Też często piekę i zazwyczaj jeszcze jak jest ciepły to już go nie ma a jaki masz przepis jak mogę zapytać?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witam w niedzielny wieczór, ale tu dziś spokojnie..... I mnie dopadło choróbsko wrrrr najpierw moja córeczka dostała w nocy gorączki i obudziła się z katarem, a teraz ja zdycham, głowa mi pęka, z nosa się leje, gardło drapie ..... muszę jutro się wybrać do lekarza chociażby po zwolnienie. :/ dzielnie się dotychczas broniłam przed wirusami i miałam nadzieję że tak zostanie, a jednak.....

wczoraj planowałam siąść nad moją lista wyprawkowa i co się okazalo? Że jej nie mam :/ byłam przekonana że zostawiłam sobie gotowca na kolejną ciążę, ale jednak przekopałam mojego kompa i męża i nie ma wrrrr więc skorzystam z pewnością z Waszych podpowiedzi

I w ogóle dół mnie dopada, pewnie mieszanka kiepskiej pogody z choróbskiem i hormonami robi swoje.... Ehhh nie będę Wam psuć niedzielnego wieczoru, właśnie wyjątkowo wcześnie położyłam spac córeczkę, bo już sobie sama śpiewała do snu i Idę chyba zaraz sama spac, może jutro wstanę w lepszym nastroju....buziaki dziewczyny papa

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Aha zapomniałam , i ja mam nadciśnienie indukowane ciążą, tak było też i w poprzedniej ciazy; tylko że moje nadciśnienie ujawnia się tylko i wyłącznie w gabinecie lekarskim (ok.140-150/90), w domu mierzę od początku 2xdziennie i nigdy nie przekroczyło 120/80 , wręcz czasem mam 100/60 ; ale wpisane do karty ciąży mam i pewnie pod koniec znów trafie do szpitala prosto z gabinetu mojego gina bo wyskoczi mi jakieś 170/100

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Glowy do gory: ciąża, zmęczenie, pogoda, przesilenie wiosenne dają nam w kość - ja swoje przeżyłam w zeszlym tygodniu i wiem, że to na szczęście mija!

Dziś leniwie, moja mama przyjechala żeby mi pomóc okna umyć, wiec jutro zapowiada się pracowity dzień, oby tylko pogoda byla w miarę.

We wtorek wybieram się na warsztaty,, Mamo to ja", byla moze któraś z Was?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Uff... mój weekend na szczęście dobiega końca. Ja się już nie nadaję do gości, jestem wykończona, chociaż tak na prawdę to na moją mamę spadł cały ciężar przygotowań. Ale nie mam siły już siedzieć przy stole, poza tym taki maraton, bobo najpierw ten szpital, w piątek powrót, w sobotę impreza, dobrze że dziś pojechali (bo to goście z daleka) więc i nocowali. Najważniejsze że chrześnica zadowolona z prezentu komunijnego

Jeszcze nad ranem złapały mnie skurcze w obie łydki, brrr... mam nadzieję że ta noc będzie lepsza. W dodatku Mała cały dzień była mało aktywna i już się bałam, ale teraz nadrabia i wpycha swoje kończyny gdzie się tylko da

Od jutra planuję zacząć pakować moją torbę szpitalną, żeby potem niczego nie zapomnieć no i muszę odświeżyć też ten fotelik.

Jutro przychodzą panowie z wykończenia, też muszę z nimi jeszcze kilka rzeczy ustalić, no i przed nami wybór sprzętów jeszcze... na więcej nie mam już siły.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Kamowata ja bylam na tych warsztatach. Warto sie wybrac. Pod koniec sa konkursy i latwe pytania-wyrywaj sie z odpowiedziami to cos wygrasz ogolnie dużo ciekawych rzeczy. Ostatnio bylo o bliskosci, fotelikach, szczepieniach, pielęgnacji i karmieniu...

Przepis na chleb znalazlam najlatwiejszy z możliwych. Maka sol cukier drożdże woda i nasionka-ja dalam siemie lniane sezam bialy i czarny i slonecznik. Chleb bez zakwasu-bo na ten trzeba czekac 4,5 dni...a ja cierpliwosci nie mam.
    Zamowilam sobie foremki na allegro. Mam nadzieję ze szybko przyjda!

Oczy mi się same zamykają a jeszcze wlosy trzeba wysuszyć. Kamil wbija nozki w prawy bok jakby pilke kopał!

I też mnie dzisiaj skurcz lydki dorwał nad ranem. Prawie krzyknęłam z bolu. Dobrze że kot leżał blisko nóg, to podlozylam pod niego i mi nieco ulżyło. Ciepelko kocie cuda robi!

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny,

U mnie za oknem szaro buro i pogoda dopisuje mojemu nastrojowi.
    W piątek wieczorem zmarł dziadek, jutro pogrzeb. Z jednej strony ulżyło mi że już się dłużej nie męczy, z drugiej wiadomo, przykro.

Mnie też w nocy naszedł skurcz łydki, ale ostatnio nie pilnowałam się z braniem magnezu.
    Przeziębienie dalej jest, ale trochę odpuściło. Katar i kaszel najgorszy, ale inhaluje i stosuje każdą znaną naturalną metodę/
    Kaami - współczuje
    Madzia - co do gości to ja też właśnie ostatnio stwierdziłam że to już nie na moje siły, mimo tego że mąż ogarniał większość.Zobaczymy co wyjdzie na wielkanoc.

To przesilenie wiosenne faktycznie jest masakryczne. Myślałam że jak się zrobi ciepło i ładnie to będę miała dużo energii zrobię pranie, prasowanie i sprzątanie a tu brak siły na cokolwiek.

Anabella - zazdroszczę weny w kuchni - może masz tam w brzuszku małego szefa kuchni ?

Co do nadciśnienia to się nie wypowiem bo u mnie zawsze niskie.
    Czy któraś z dziewczyn przekroczyła już magiczną barierę 2 kg u dzidziusia czy nadal czekamy ? Jeżeli tak to gratuluje

effciak - daj znać jak tam się nadal trzymacie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Koteł wyrazy wspolczucia.
    moja Malutka ma już 2kg 400g tyle miała w piątek. Teraz już pewnie odrobinkę więcej. Ale już ją bardzo czuje jak ugniata wszystkie wnętrzności...

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Koteł, bardzo współczuję straty, ale z jednej strony Dziadek już się nie męczy, będzie Was obserwował tam z góry!

Anabella, tak mnie natchnęłaś że dziś upiekę Ja często pichcę taki z zakwasu, bo mam taki wiekowy z babci - prababci.... i mrożę żeby był w razie W i nie zaniknął. Daj znać jak te foremki się sprawdzają!

Myślę, że już powoli każda z Nas ma dość gości, siedzenia przy stole i szykowania.. ja w sobote byłam na imieninach moich rodziców i tak się umęczyłam przy tym stole, że uff.. także rozumiem ten ból! Musimy przeżyć jeszcze święta wielkanocne..

A myślałyście coś już w temacie chrzcin? Będziecie wynajmować lokal czy w domu?

Koteł wyrazy współczucia pomyśl że teraz Dziadziu będzie czuwać nad Wami z góry.

Jesli chodzi o chrzciny to raczej będą wynajmować sale i chcialabym się wyrobić do końca maja, bo moja mamusia tak będzie z nami.
    Dziś sie czuję fatalnie. Bolą mnie plecy tak skurczowo i w ogóle tak ciśnie dol brzucha;(
    Pogoda (deszczowa) nie sprzyja niczemu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów