Strona 320 z 476
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    CD.
    Waga +13kg - strach pomyśleć co będzie dalej.
    Wstępnie 24.05 będę miała cc. Moja gin nie pozostawia mi żadnej możliwości na sn

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Wpisów
    1
    Cd2.
    nie z moją historią ginekologiczną.
    Po za tym męczy mnie katar

Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Wpisów
    1
    Cd3
    Następna wizyta - 20.04.
    Pozdrawiam
    PS tnie posty... szlak mnie zaraz trafi

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. Dobrze ze wszystkie już w domach. Oby jak najdłużej w dwupakach Ja już mam chyba wszystko kupione, wyprane i wyprasowane. Tylko zupełnie nie mam nic do szpitala. Muszę się wziąć za siebie i zaatakować aptekę, spakować torbę i czekać

Byłam dzisiaj na wizycie i Nasza Zosia pokazała ładnie że jest dziewczynka trochę mi ulżyło. I ma już prawie 2400g :P jak ja tego Pączuszka urodze? :P ja mam +10kg i też przybieram ok 1 kg na tydzień... chociaż wszyscy mi mówią że to niemożliwe bo mam tylko brzuch i ogromne piersi.

Madzia do tabelki możesz wpisac że planujemy porod SN. Termin z dzisiaj z usg 26.04 z prenatalnych 30.04.

A pochwalę się że byłam u koleżanki w szpitalu i przytulałam 2 dniowego dzidziusia! Już się nie mogę swojej Niuni doczekać

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    I jak zwykle zapomniałam. Następna wizyta 31.03

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Super, że już dziewczyny jesteście w domkach
    Do kardiologa wybieram się oczywiście prywatnie, nie chcę się denerwować przy okienku słysząc termin na NFZ... Wizytę mam w piątek, ciekawe co się dowiem A kolejna u ginekologa 31.03. Muszę zrobić jeszcze mocz, teściowa zasugerowała mi zatrucie ciążowe - ciągle, nawet po nocy spuchnięte nogi i ręce, podwyżśzone ciśnienie i jak wyjdzie mi białko w moczu no to wtedy chyba do szpitala.. :/ Mam nadziej, ze jednak tylko tak mnie nastraszyła

Ja fotelik mam po chrześniaku męża, w prawdzie nowy bo ma tylko chyba 4 msc ale mam zamiar go trochę uprać, przetrzeć, odkazić No i jeszcze wózek i kocyki do wyprania i jestem gotowa No i tak jak większość Was -torba do szpitala.. strasznie to odkładam hihi

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    marteczkaa Ja miałam z Synem podejrzenie zatrucia ciążowego. Jakoś po 30 tygodniu często byłam opuchnięta - szczególnie nogi i ręce, do tego stopnia, że większość butów zrobiła sie za ciasna, szybko i dużo kilogramów przybierałam (do porodu przytyłam 25 kg), potem doszło wysokie ciśnienie. Więc po wizycie w 38 tygodniu dostałam odrazu skierowanie do szpitala. Próbowali mi zbijać to wysokie ciśnienie, ale nawet po tabletkach po kilka razy dziennie nie było żadnego efektu. Teraz nie pamiętam już czy było to białko w moczu, ale mówili mi, że mam nadciśnienie indukowane ciążą (wywołane przez ciążę). Do szpitala poszłam we wtorek, a już w czwartek miałam wywoływany poród. Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło, poród siłami natury, Syn okaz zdrowia, a ja 5 minut po porodzie miałam już ciśnienie wzorcowe

Także dla własnego bezpieczeństwa sprawdź jeszcze to białko w moczu, bo Teściowa może mieć niestety rację.....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    agucha89 dzięki za odpowiedź...dobrze, że wszystko u Ciebie dobrze się skończyło! W poniedziałek idę oddać mocz do badania i zobaczę.. Podwyższone ciśnienie mam też wywołane ciążą, bo z natury jestem niskociśnieniowcem..

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jaka cisza u Nas! Jak Wam mija niedziela? Dzisiaj to mnie dopadła jakaś chandra..

Witam w niedzielne popołudnie! Ja u tesciowej na obiadku a wczesniej polowalam na foremke keksówke bo nie mam w czym chlebka piec wczoraj upieklam pierwszy raz w życiu i wyszedł tak dobry ze już nie ma. A te aluminiowe foremki mi nie pasują i chcialam z silikonu ale nie było takiej jak chciałam...!!!... I robiłam wczoraj masełko domowe i też sie kończy!
    Może mój Kamil bedzie kucharzem bo wykazuje w tej ciąży niezwykłe zdolnosci kulinarne ogólnie jestem kiepską kucharką!
    Kamil aktywny na zmianę pogody- u mnie wieje straszliwie. Ale przynajmniej słonko świeci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów