Strona 319 z 476
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,190 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Makuszka jaką masz ładną skórę na brzuchu

Koteł słyszałam właśnie, że tak jest często, że ktoś z rodziny odstępuje miejsca komuś następnemu. Nie umiem tego ładnie napisać kurde :/ Ale chodziło tam o jakąś równowagę. Dziadek na pewno sobie odpocznie. A Ty bardzo mało przytyłaś! Ja już 13 kg

Anabella super, że mocz czysty. Ja kurde już z miesiąc nie robiłam. A kefiru muszę spróbować. Jakoś nie pomyślałam, dzięki.

Effciak super, że już w domu, zawsze to humor lepszy i jest się czym zająć. Oszczędzaj się.

A ja dziś się wyspałam jak nigdy! Wczoraj położyłam się o 22:30 (bo mnie okropnie plecy bolały. Całą pralkę na raz wyprasować plus obiad to jednak za dużo stania.) i przed ósmą wstaliśmy z synkiem. Poprzytulaliśmy się chwilkę i już go energia rozpiera. Ja nie wiem po co ja sprzątam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia ciekawa sprawa z tą wagą…strasznie duże rozbieżności, 2 kg to byłby klocek faktycznie! Nasza tez ma włoski, nie za długie ale są! Rodzic planuję w Mysłowickim Centrum Zdrowia, mam 7 minut na nogach, autem może z 3, bo światła po drodze. No i trochę znajomości, moja mama pracowała w służbie zdrowia bardzo długo, więc zna tam prawie wszystkich. Chociaż i bez znajomości opinie na facebooku mają super, więc i tak bym się skusiła. Przede wszystkim maja wannę, a ja od dziecka marzyłam, że będę rodzić w wodzie, mam nadzieje, że się uda.

effciak super, że już w domu! leżcie sobie spokojnie jak najdłużej. Wiadomo, że przy bliźniakach będzie szybciej, ale może uda się Wam wytrwać jeszcze te 3 tygodnie, to wcale nie tak długo.

Koteł nie daj się przeziębieniu i szybko wracaj o zdrowia. Ja bym poszła na te ostatnie zajęcia, chyba, że będziesz się bardzo słabo czuła to lepiej zostań w domu, ale jak masz siły to idź!

Makuszka to teraz tylko dobrego endokrynologa znaleźć i wszystko będzie ok z mamą. Maleństwo ma jeszcze trochę czasu, na pewno zdąży, a przecież nasze też mogą się jeszcze poprzekręcać w druga stronę, więc spokojnie, bez czarnych scenariuszy.

Ewcia_N U mnie już 12 na plusie, ostatnio tyję kg na tydzień, chociaż staram się codziennie gdzieś na min. 1h wyjść to i tak przybieram w zastraszającym tempie, ale ciężko cokolwiek zrobić jak trzeba tyle leżeć, a o żadnych aktywnościach oprócz krótkiego spaceru nie ma mowy. Będziemy zrzucać po porodzie! Lato, spacery…

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Jak zobaczyłam swoje zdjęcie na komputerze to załamałam się, że tak szeroko wyglądam :P na telefonie lepiej to wygląda.

Ewcia- rozstępów jeszcze nie mam ale i tak wiem, że się pojawią. Najgorsze jest to, że wyskakują mi na brzuchu krostki, z których po pewnym czasie robią się pieprzyki i już nabawiłam się całej kolekcji :/
    Zgadzam się z Tobą, odnośnie tego co piszesz o sytuacji rodzinnej Koteł. Znam kilka takich przypadków i u mnie było podobnie. Najbliższy mi w całęj rodzinie śp dziadek odszedł od nas w październiku, a ja swojego D poznałam w grudniu. Bardzo dużo osób mi wtedy mówiło, że dziadek (może to brzydko zabrzmi) ale zrobił miejsce następnej osobie. Do dzisiaj jest mi smutno, że się nie poznali ale na to nie mamy wpływu.
    Ja właśnie puściłam 3 pralkę z elementami wózka, bo trzeba wykorzystać takie słoneczko.

Wybralam dzisiaj paczke ze Smyka. Otulacz cudny ale cieniuteńki....i butelka
    Pogoda wspaniała! Szkoda że sił na spacery mało...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej, my już w domku na szczęście

Co do pomiarów Małej to ufam mojej ginekolog, a ta baba w szpitalu to w ogóle beznadziejna, dziś też mierzyła Małą chyba z 15 minut, i cały czas oglądała główkę, aż się wystraszyłam, w końcu się zapytałam czy wszystko gra, ale na szczęście ok

Przepływy i KTG też w porządku, szyjka długa i zamknięta, wody w normie. Lekarz zasugerował mi żebym za około tydzień poszła się jeszcze skontrolować do mojej ginekolog, tylko jestem ciekawa jak, skoro już na 4 kwietnia wcisnęła mnie rzutem na taśmę, jeszcze się babka z kartoteki pytała czy mnie przyjmie... poczekam już do tej wizyty, przecież to tylko dwa tygodnie z małym hakiem.

Ja jeszcze kilka rzeczy muszę dokupić, ale już na prawdę niewiele, wyczyścić fotelik i spakować torbę. Muszę to zrobić bo może się okazać że Dominika zechce wyjść wcześniej

Jeszcze mam gości na ten weekend, a po szpitalu niekoniecznie coś mi się chce. Dobrze że mama ogarnia temat, chociaż bardzo mi wstyd bo bym jej pomogła

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamuśki!
    Cieszę się, że wszystko u Was w porządku i jesteście w domkach na szpital jeszcze kilka tygodni
    Ja dziś byłam na zapisie KTG i jest super, zrobiłam sobie badania krwi i niepokoi mnie wynik CRP (zrobiłam z ciekawości), bo wyszedł 11,37 przy czym norma jest do 5...
    Proszę Was, któraś miała wysokie CRP napiszcie jaka to wartość i czy mam się już martwić... wizytę mam 22 marca, więc zapytam doktorka... Trochę mnie boli gardło, może to jest przyczyna? Ehhh sama sobie wynajduję problemy

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ej co Wy tak wszystkie pierzecie te foteliki? Kurde nie miałam zamiaru prać mojego. Wyprany był po starszym i w folii spakowany. Nie chcę mi się jeszcze raz. Poza tym czy to bezpieczne tak często to rozkręcać? :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, my mielismy dodatkowe usg, bo macica mierzy za malo, ale okazalo sie, ze dziecko miesci sie w amrykanskich normach (1,6kg w 31tc). Co do tych wag z usg, to pamietajcie, ze granica jest +/- 500 gram, wiec jak powiedzia, ze bedzie 3,5 to i ta moze urodzic sie zarowno ok 3kg jak i 4kg.

Anabella, a ile masz tych bodziakow? Te najbardziej potrzebne w koncu. I czemu na 56cm nie uzyjesz?

Makuszka, dziecko moze i sie przekrecic w 37tc, wiec sie nie stresuj jeszcze. Jak jest dobry doktor, to mozesz zapytac czy by nie przekrecil. Niektorzy lekarze potrafia to zrobic dotykajac brzucha z zewnatrz!

Ewcia, ja swoj pokrowiec upiore, ale to dlatego, ze cora w nim teraz jezdzi. Jak fotelik byl w folii, to nie sadze by trzeba bylo jeszcze raz prac, chyba, ze dziwnie pachnie. W czyszczenie ramy od wozka itp to wogole nie bede sie bawic.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Cześć, no w końcu się rozpisałyście
    Mnie też czeka jeszcze kilka pralek i prasowanie pozostalych rzeczy, bo ostatnio sobie odpuścilam.
    Dziś bylam kupic sobie koszulę do porodu i przy okazji wzięlam legginsy, no i kupilam nowy stanik! Nareszcie będę miec na zmianę :P Z zakupów dla mnie to potrzebuje chyba tylko jeszcze 1 nową koszulę do karmienia i Tantum Rosa. Też się będę powoli zabierała za pakowanie torby, ale to jak uporządkuje wszystkie ubranka

Cieszę się, że wszystkie jesteśmy w domach!

Makuszka, dokladnie, nie przejmuj się jeszcze ułożeniem - trochę czasu jeszcze jest i maluch się jeszcze moze przekręcić.
    Karo90, ja też tyje kg na tydzień... Mam już +12, a gdzie jeszcze kolejne tygodnie... Chociaz jak sobie pomysle, że to moze być już za 1,5 miesiaca to jest aż niemożliwe :>
    A tu niektore z Was jeszcze szybciej mamusiami zostaną.

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj zaliczyłam koleją wizytę u mojej gin. Młody ma 1800g

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!