Strona 318 z 476
Pokaż wyniki od 3,171 do 3,180 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej wszystkim!
    U nas na szczęście wszystko w porządku, 2 razy dziennie mam robione KTG (dziś przed 6 rano!) - zapisy wychodzą w porządku, skurczy brak i tętno ok, i dwa razy dziennie badane są przepływy na USG, i tu też na szczęście jest wszystko dobrze, no i co dwie godziny mam chodzić na odsłuch tętna. Ale mnie nastraszyła mija gin... wczoraj mało zawału nie dostałam jak wychodziłam z tej wizyty. Pobrali też krew i mocz rano, przy wieczornym obchodzie dowiem się jak wyniki.

W ogóle mam wrażenie że co lekarz mnie bada to mam inne wyniki Wczoraj wyszło że Mała waży 1850g, szyjka długa, zamknięta i miękka - tak było na wizycie. Przy przyjęciu na oddział z szyjką dobrze, zachowana, ale lekarz powiedział że Klocek waży ponad 2kg! Dziś USG i wychodzi waga 1750, a w szyjce rozwarcie na opuszek i termin na 13 maja... no i komu ja mam wierzyć? Nic lekarz nie mówił że nie gra...A,.no i Mała zdążyła się już odwrócić główką w dół (ADHD po tacie chyba ).

Jak dobrze pójdzie to wyjdę w piątek do domu, a następna wizyta 4 kwietnia i to już będzie 34 tydzień, i muszę przypomnieć chyba mojej ginekolog o tym planowanym CC, bo przecież muszę wziąć skierowanie i ustalić termin w szpitalu, a wczoraj z tego wszystkiego o tym zapomniałam.

Karo to rewelacyjne wieści! Super że wszystko z serduszkiem ok to gdzie teraz poród? Nie przejmuj się, nasz Robak też jest uparty i za każdym razem nie można podejrzeć jej w 3D, wczoraj dodatkowo miała nogi na głowie wiemy tylko że ma włoski (bo małżonek się martwił że będzie łysa ).

Kamowata ja mam dwa rożki, i na ten moment tego mam zamiar używać. Potem będzie lato, więc przerzucę się na coś lżejszego, ale i Klocek będzie już większy

Hmm... ja sobie myślę że za wiele tej torby rozpakowywać nie będę, jak już mam ogarniętą zmienię tylko ręczniki, dołożę wszystkie potrzebne rzeczy i będę miała na gotowo, dopakuję tylko na sam koniec majty i skarpety i luz, klapki pod prysznic już zakupiłam wczoraj jeszcze tylko ogarnę rzeczy Klocuszka i będzie gitara... życie czasem przyspiesza pewne kwestie - np pakowanie torby

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia dobrze, że zostajesz na obserwacji, będziesz spokojniejsza, co na pewno będzie wszystko dobrze!

Kamowata ja mam kocyk bez wypełnienia, ze średnim wypełnieniem i z grubym xD jeden śpiworek, ale to dlatego, że był gdzieś w komplecie z czymś, no i otulaczek z matherhood. Zobaczymy co się sprawdzi najlepiej, kołderki na pewno nie będę używać na początku. Kocyki zamwiałam na fb od handmade studio i Agutek kocyki minky (ich jeszcze nie dostałam), fajne materiały do wyboru są tez u Pracownia Pauliny. A otulaczek mam taki; http://motherhood.pl/sklep/otulaczek-9/ Ach no i mamy 3 rożki... jeden w spadku po kuzynce i 2 nowe... ale u nas jest też taka kwestia, że czasami będziemy u mojej mamy a czasami u teściów, więc wszystko kupujemy razy 2.

Ania88 u mojego męża to samo, tyle, że on do tego roku nie miał ani jednego zęba do roboty a w tym 6... tylko to nie jest jeszcze jako taka próchnica tylko jakieś bardzo wczesne stadium. Chyba teraz dmuchają na zimne. Ja zawsze miała straszne zęby, więc się nie dziwię. Trudno naruszymy kasę z prezentów weselnych i wydamy na zęby.

marteczkaa faktycznie duża nie jest, ale mała też nie, pewnie gdzieś w okolicach 40 centyla Moja tez już się ułożyła główkowo. A do kardiologa wybierasz się prywatnie? Jak na NFZ to ciekawa jestem na kiedy termin będziesz miała.

Dzięki za podpowiedzi co do żelu do higieny intymnej, upoluję ten z białego jelenia i rossmannowski. O tym Lactacydzie własnie czytałam u sroki.
    Podobnie jak Wy nie mam zdjęć z brzuszkiem, chyba w przyszłym tygodniu coś popstrykamy, akurat mąż ma tydzień urlopu.

A co do pampersów jakie kupujecie? My stawiamy na wielorazówki, ale do szpitala i na początek trzeba coś wybrać...

Ja tez juz po wizycie. Bobo na 17 maja planuje wyjść... Ale pewnie koło 10 będę mieć cc.
    W moczu pojawiła sie glukoza 389..... I białko 19..... Szok totalny bo reszta badań wzorowa. Jutro powtórka moczu. Nie zdziwilabym sie gdyby w labo pomieszali-taki sajgon byl. Ja cisnienie mam dzisiaj 90/60.... Po kawie
    Wspomniałyście o zdjeciach i dziś zrobiłam sobie az 3 udalo mi się upoliwac za 8 zl sukienke na szmatach. Wystroilam sie do lekarza a później sesje sobie zrobiłam a co!

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Karo90 super się czyta takie wiadomości cieszymy się razem z Tobą!

Ania mi w poprzedniej ciąży poleciała piątka... A że młoda jestem to nie chciałam chodzić szczerbata i implant kosztował mnie 4 tys. Że już nie wspomnę o ósemkach i kosztach ortodontycznych. Kupiłabym za to 15-letni samochód... Także znam Twój ból. Też nie sądzę, że Ci jakieś tam dziurki podniosły CRP. Musiałby być stan zapalny. Ciekawe co powie rodzinny?

Madzia
    jak tam sytuacja? Też leżałam z synkiem z powodu ktg, ale u mnie akurat były za małe skoki tętna. Leniwy śpioszek był w brzuszku

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ewcia u nas dobrze, zapisy tutaj ze szpitala są w porządku. U mnie był duży skok a potem duży spadek. Ale przepływy w brzuszku i główce też są ok. Lekarz sugerował, że może tak się zadziało dlatego że wczoraj była w ułożeniu pośladkowym i może sobie przycisnęła pępowinę.

effciak daj znać co tam u Was

Madzia, dobrze że u was wszystko ok :-) i oby tak dalej! Mnie wczoraj wypuścili i mam lezec, oczywiscie luteinka i doraznie nospa jakby mnie skurcze bardzo męczyly. Lekarz i tak powiedzial, ze z uwagi na obciazenie to nawet przy lezeniu mozemy sie spotkac wczesniej niz na planowanym cc 10.04. Takze nie pozostaje mi nic tylko czekac.

Halo dziewczyny! A co tu taki spokój i cisza?
    Madzia wychodzisz dzisiaj?
    Znów mamy sobotę!! I u mnie na razie Słonko!!

Powtórzyłam wczoraj badanie moczu i jest idealne

I od kilku dni dreczy mnie myśl że nie mam pajacy dla Kamila, za to od ch..ery i troche body... I na co mi te body na 56? Bez sensu się natraciłam pieniędzy! Jestem zła sama na siebie!

Zaczynam przydzielać obowiązki domowe moim mężczyznom, bo ja nie daje rady sie schylać ani długo stać... Cudnie tak patrzeć jak Oni pracują...tylko że teraz z nudów umrę! Jeszcze 2 miesiące!
    A i przytylam w ciągu 3 tyg. tylko 1 kg! Wiec jestem 13kg na +. Spacery działają

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gdyby Was zaparcia dreczyly, polecam kefir. Tylko taki naturalny bez żadnych udziwnień. Genialnie działa!

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny
    Dawno mnie tu nie było ( jakieś 3 dni ) i jestem w szoku bo prawe nic się nie działo O.O
    Mój dziadek nadal w hospicjum w stanie krytycznym, wszyscy właściwie czekają już na koniec.
    Kupiliśmy z m. w końcu dla mnie autko , ale tak się nalatałam przez to przez ostatnie parę dni że na nic czasu nie miałam. No i się przeziębiłam
    Piję herbatę z miodem, biorę witaminę c, inhaluję ale narazie poprawy nie widać. Mam tylko nadzieję że nie przejdzie w nic gorszego, ostatnie czego mi trzeba to jeszcze paskudne choróbsko teraz.

Myślałam że jak przyjdzie wiosna i zrobi się ładniej to dostanę zastrzyk energii i będę wszystko robić, tymczasem czuję się jak przekłuty balon.
    Też tak macie ?
    Brzuch jest już wyżej i czuję różnicę w poruszaniu - jak rano wstaję to boli spojenie i czuję napór młodego, częściej siusiam, gorzej mi się oddycha i jak podnoszę się z pozycji leżącej to czuję ciągnięcie w boku z którego się podnoszę.

U mnie na plusie 9 kg, ale jakoś tego po sobie nie widzę ( oprócz większego brzucha i piersi )
    effciak - super że nadal w 3paku, mam nadzieję że wróciliście do domu
    Madzia - faktycznie macie małą wiercipiętkę ale dobrze że jednak wszystko ok i niedługo wychodzicie ?
    Anabella - pajace zawsze można dokupić, wyciągnij może swoją brygadę na małe zakupy w weekend ?

Ja wyprawkowo jestem już zamknięta, bo witaminy to już się dokupi na bieżąco.
    Nie wiem kurcze jak to dzisiaj rozwiązać ... ostatnie zajęcia w szkole rodzenia dzisiaj i do dodatku na godzinkę wcześniej więc mój m.nie dojedzie, a ja z tym przeziębieniem średnio mam ochotę iść. I nie wiem jak to rozwiązać do dodatku spotkanie obejmuje rozmowę z neonatologiem, więc można dowiedzieć się czegoś ciekawego.
    Ehhh.... no nic będę namyślać się dzisiaj przez pół dnia
    Niech ktoś zasieje tutaj optymizmem trochę po tym moim poście

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki trzeba przełamać ciszę, która ostatnio nastała.
    Dziewczynyvw szpitalach- mam nadzieję, że wszystko ok i dzieciaczki jeszcze trochę w brzuszkach zostaną: )
    U mojej mamy wyszło bardzo niskie tsh więc te guzy to zapewne sprawka nadczynności więc lepsza taka diagnoza niż coś strasznego.
    My w tym tyg byliśmy na szkole rodzenia i zostaliśmy oprowadzeni po oddziale: porodówce i położnictwie. Mój maluch wciąż pośladkowo ułożony -nie chce się przekręcić i podczas wizyty na sali do cesarek wyobraziłam sobie leżenie tam i musiałam wyjść bo aż słabo mi się zrobiło :/ a później całą noc męczyły mnie głupie sny.
    Zmobilizowałyście mnie co do zdjęć bo ja też żadnych nie robiłam i ustawiłam telefon na strelażu na pranie i natrzaskałam kilka ;p
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170315_141156-1.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	87.7 KB
ID:	100402

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów