Strona 316 z 475
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 4748

Majówki 2017

Witam się we wtorkowe przedpołudnie. Mój syn wczoraj stwierdził że będzie chory - ból gardła i temp. 37,5 no więc został w domu ze mną i od rana jakby miał owsiki w zadku skacze i rozrabia (i szczerze troszkę na nerwy mi działa) tym bardziej że noc miałam ciężką. Jednego trzeba było pilnować czy mu temp. nie skacze i przebierać co jakiś czas bo strasznie się pocił. Drugi postanowił pozycje zmienić i pół nocy tak wierzgał nogami że szału można było dostać. teraz ma pupę po lewej a nogi po prawej a do tego zmiana pogody ze złej na gorszą idzie i tak mnie nogi piekły jakbym w ogniu trzymała.... Jednym słowem chciałabym mieć chwilę ciszy i spokoju ale nic z tego....
    Na SROKAO weszłam z ciekawości i już mam powybierane kosmetyki hipp, cien baby i babydream.... pomyśleć że sieciowe marki mają lepszy skład niż te wielkie i drogie...
    Polecam też majtki wielorazowe z canpola. wczoraj przymierzyłam i są rewelacyjne!!!! kupie jeszcze 1 opakowanie bo naprawdę super trzymają nic nie uciskają...
    Do torby szpitalnej dla mnie brakuje tylko klapek pod prysznic. A dla dziecka pampersów...
    No to ja idę się uczyć z synem. A Wam życzę miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny, wiecie że za tydzień już wiosna?

Ania_88 Doskonale Cię rozumiem. Dopóki było łóżko (i już tylko łóżko ze wszystkich mebli), a wszystko dokoła rozgrzebane, to jeszcze siedziałam w domu. Ale jak już niestety trzeba było się i łóżka pozbyć, to już musiałam się przenieść. Jedno jedyne łóżko a wszędzie dokoła plac budowy
    Życzę zdrówka dla Ciebie, dzidzi i Twoich ząbków, aby dzisiejsza wizyta u dentysty szybko i owocnie przeleciała

jaronia oj ja bym się skusiła na te warsztaty, niestety nawet szkoła rodzenia mi koło nosa przechodzi, bo muszę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć

effciak najważniejsze, że wszystko pod kontrolą i jesteś w dobrych rękach. Wypoczywaj dużo i tydzień za tygodniem zleci jakoś. Cieplutkie pozdrowiona dla całej Waszej trójki:*

Wy dziewczyny torby wietrzycie a ja nawet nie mam takowej. Wszystko przede mną.

Wczoraj siedziałam pół dnia na stronie polecanej przez Was apteki Gemini i rzeczywiście porównując nawet niektóre ceny do Rossmana, to w gemini wychodzi taniej.
    Ale przerażają mnie te zakupy. Po prostu nie wiem co należy kupić, co mi się przyda a co nie, co jest niezbędne i jakie marki wybrać, aby było najlepiej dla córci.

Jeżeli chodzi o proszek, to chciałam kupić jak większość z Was Lovele, ale jak mama dowiedziała się, że jest hypoalergiczna to mi odradziła i doradziła kupić proszek/płyn dla dzieci ale niekoniecznie właśnie hypoalergiczny, żeby za bardzo w tę drugą stronę nie przesadzać, bo wtedy wg niej dopiero dzidzia nabawi się alergii.
    No nic, próbuję, jak się okaże, że jednak to nie zdaje egzaminu to się przerzucę na Lovelę.

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kokon1.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	96.3 KB
ID:	100364Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kokon2.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	95.3 KB
ID:	100365

Nie zgadniecie jaka zachcianka mnie ostatnio dopadła.... Strasznie mam ochotę na piasek i węgiel- do wąhania oczywiscie a nie jedzenia ach jak ten zapach mnie śledzi

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Hejka mamuśki......wczoraj miałam wizytę, mała waży 1790g 31 tydzień -spora baboszka chyba, żeby do porodu w 4kg tylko się zmieściła , wszystkie wymiary prawidłowe tylko u mnie krew ,,słaba" także dostałam tardyferon 2 razy po 1, dzisiaj uskuteczniłam naturalne metody walki z anemią i zrobiłam soczek z buraczka z dodatkiem chlorelli, będę pić też herbe z pokrzywy i jeszcze jakieś cuda powynajduje

Jeśli chodzi o zakupy i przygotowania do porodu to jestem w tym samym punkcie co 7 miesięcy temu heheheh......może dlatego że u mnie to już 3 szkrab, pierwszorazowym mamuśkom chyba nie ma się co dziwić

u mnie Madzia możesz wpisać imię Iga, poród siłami natury, z OM 10 maj, z usg i owu 15 maj

pozdrowionka i trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie !
    Effciak - trzymajcie się dalej w 3 ! ściskam i pozdrawiam !
    Antosia - doskonale rozumiem Twoje obawy co do żłobka; my naszą Michasie posłaliśmy jak skończyła 14 miesięcy; uznaliśmy, że żłobek prywatny bezpieczniejszy niż niania, zresztą mała też lgnęła do dzieci...tylko te choroby...niestety po 2 miesiącach musieliśmy zrezygnować - u nas sprawdził się czarny scenariusz: żłobek bardzo ok, mała super się zaadaptowała, ale ciągle była chora.. przez miesiąc non stop miała katar, bez żadnych innych objawów; oczywiście chodziliśmy na kontrole do pediatry - nic niepokojącego nie widziała..... aż w końcu od tego kataru dostała ostrego ropnego zapalenia ucha, z którym walczymy do dziś; już niby jest ok, ale na kontrole do laryngolog dalej jeździmy - tym razem prywatnie; teraz Michasi siedzi w domu z nianią (na szczęście znajomą) ; my wybraliśmy zły moment , okres jesienny (październik), pełen chorób, wirusów, itp.... ale chciałam po pierwszym macierzyńskim wrócić na trochę do pracy; u Ciebie na pewno będzie ok! trzymam kciuki!

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    a Karo, co do płynu do higieny intymnej, to ja używam aktualnie facelle chyba sensitive z rossmana (też z polecenia sroki); wczesniej używałam lactacyd, ale po przeczytaniu kilka lat temu blogu sroki - zrezygnowałam; i na połóg tez planuje ten płyn, ale na początek tylko szare mydło biały jeleń - ostatnio się u mnie sprawdziło w 100 % (przy nk)
    Mamusie, gratuluje pomyślnych wizyt ! ja jeszcze poczekam te 2 tygodnie......

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaaamiii Zobacz posta
    a Karo, co do płynu do higieny intymnej, to ja używam aktualnie facelle chyba sensitive z rossmana (też z polecenia sroki); wczesniej używałam lactacyd, ale po przeczytaniu kilka lat temu blogu sroki - zrezygnowałam; i na połóg tez planuje ten płyn, ale na początek tylko szare mydło biały jeleń - ostatnio się u mnie sprawdziło w 100 % (przy nk)
    Mamusie, gratuluje pomyślnych wizyt ! ja jeszcze poczekam te 2 tygodnie......
    O to i ja w koncu musze tego bloga poczytać laktacyd używam już chyba z 9 lat

Ok jakieś takie miesiączkowe bóle mnie dopadly dobrze ze jutro wizyta!

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Anabella weź no-spę i magnez i leż sobie Dobrze, że jutro wizyta, na pewno wszystko jest w porządku, może to skurcze przepowiadające?

Kawi dziękuję za wsparcie, jesteś kochana

Ja już od dwóch tygodni nastawiam się na pranie i prasowanie ale ciągle pada i pogoda mi nie pozwala tego ogarnąć Ehhh, niech już będzie ta wiosna My z meżem stwierdziliśmy wczoraj, że przez całą ciążę praktycznie w ogóle nie robiliśmy fotek! Musimy koniecznie to nadrobić i planujemy jakąś domową sesję amatorską Później jak Adaś się urodzi zrobimy taki fajny kolaż i będzie do nowego domku na ścianę Dziewczyny, ja się już nie moge doczekać spotkania z Synkiem, po prostu aż mnie skręca żeby już go przytulić, zobaczyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów