Strona 313 z 476
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 4755

Majówki 2017

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie!
    effciak - trzymam za Was mocno kciuki Wszystko będzie dobrze, to już bezpieczny tydzień!
    Madzia - uzupełniam dane: kolejna wizyta 22 marca, termin wg OM 20 maj, wg USG 20 maj także tak samo wychodzi Ostatnio czytając te artykuły o dziecięcym porażeniu mózgowym kusi mnie opcja planowanego cc... Ale jeszcze decyzji nie podjęliśmy
    Maluch już się mocno wierci i wypycha, ewidentnie ma ciasno od wczoraj boli mnie gdzieś w okolicy przepony/serca, że nie mogę tchu złapać pewnie macica już jest tak wysoko ehhh damy radę Kobietki, z tymi dolegliwościami już niedługo !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Justinne, a dlaczego myslisz, ze CC jest bezpieczniejsze niz SN? CC to powazna operacja, podczas ktorej rozcinaja ci macice, co ma swoje skutki do konca zycia. CC nie jest bezpieczniejsze niz SN ani dla matki ani dla dziecka.

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Himcia wiem o tym i przyznaję Ci 100% racji. Jednak szpital, w którym będę rodzić używa do porodu VE, czyli przyssawki na główkę w wyjątkowych sytuacjach, kiedy tętno spada a główka jest daleko w kanale rodnym... to niesie za sobą wylewy śródczaszkowe i krwiaki...

Dodatkowo moja znajoma miała wynajętą prywatną położną, najlepszą w regionie i poród szedł rewelacyjnie. Zapis KTG nic złego nie wskazywał a Wojtuś urodził się na 2 punkty w ciężkiej zamartwicy i leży na Ujastku w Krakowie na chłodzeniu, ale zmiany w mózgu są nieodwracalne spowodowane niedotlenieniem
    Tak jak pisałam, nie zdecydowałam jeszcze o sposobie rozwiązania, ale po tylu latach walki o dziecko nie chcę patrzeć na jego rehabilitację i cierpienie a cc daje mi wewnętrzny spokój, że oszczędzam Mu potencjalnych skutków...

Choc cc nie jest ,,zabiegiem", tylko poważną operacją i niesie za sobą sporo powikłań.... nie ma dobrego rozwiązania

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Magda ja termin porodu mam wg Om na 28.04 a z usg na 05.05 i ja sie trzymam tego wg usg chociaz polozna mowi ze w szpitalu sie trzymaja wg om. Pozniej postaram napisac co tam u nas i wogole z komputera

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Effciak, trzymajcie się dzielnie, będzie wszystko dobrze
    Justinne, mam podobne myśli jak Ty. Zdaje sobie sprawę, że cc to operacja, ale sn moze nieść przykre konsekwencje dla malucha chociaz tak właśnie zaplanowala to natura i jesteśmy w stanie to przeżyć. Jednak ja jestem pewna, że nie pojde na CC prywatnie, los i młody zdecyduje

Madzia, termin z USG najszybszy na 30.04 po drodze mam ich jeszcze z 3, z OM 19.05 chociaz jak wspominalam ciąża jest starsza o tydzień wiec wydaje mi się że 12/13 maja to bedzie ten czas

A ja dziś mam doła, w sumie od wczoraj, placze bez powodu a jeszcze dziś znalazlam rozstępy na piersi i po prostu peklam. Help...

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witam się Mamusie w poniedziałkowe przedpołudnie!
    Ale szalejecie z pisaniem! miałam sporo do nadrobienia bo w weekendy mam zawsze tyle roboty, że nie ogarniam..heh… dobrze, że w pracy znajdę chwilę na naskrobanie do Was
    U mnie tradycyjnie Hania szaleje w brzuszku, że ho ho . W nocy też się uaktywnia, więc pewnie będę miała powtórkę z rozrywki i drugiego nieprzesypiającego noce szkraba. Dzięki za namiary co do otulaczka, na pewno któryś wybiorę – tak jak pisałam wcześniej liczę, że mnie uratuje heh
    U mnie torba wciąż nie spakowana, nawet rzeczy nie pokupowane…. Ale liczę na to, że jak już pójdę na zwolnienie (czyli za 2 tygodnie )to będzie pierwsza rzecz jaką zrobię- ogarnianie zakupów głównie do szpitala .
    Himcia – dla mnie taka podróż w ciąży z moim zwierconym szkrabem (19 miesięcy) to czysta abstrakcja; dlatego tak jak dziewczyny – i ja Cię bardzo podziwiam !
    Madzia- ja tez mam takie żółte strupki i przy pierwszej ciązy też miałam i potwierdzam – to siara . Przynajmniej tak mi mówił lekarz – kanaliki zatkane siarą, podobno normalny fizjologiczny stan ; ważne, aby nie rozdrapywać. Zresztą moje piersi są tak „napuchnięte”, że mam wrażenie, że zaraz pękną….

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja termin porodu według USG mam na 06.05, szykuje się CC końcem kwietnia.. a termin wizyty na 15.03

Jaronia ja na samym początku nie planuje korzystać z klina (też dostałam w gratisie), może w późniejszym okresie.

Kamowata kochana nie dołuj się! Pomyśl, że już niedługo Maleństwo będzie z Tobą Pocieszę Cię, że piersi mam całe usiane w rozstępach.. niestety większość jest czerwonych, pomimo smarowania ciągłego, a na punkcie swoich piersi mam strasznego bzika, więc też przeżywałam.. Już 3 rozmiary większe mam.. *---*. Także nie przejmuj się.. po porodzie się ogarniemy z tym wszystkim! :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Effciak – trzymaj się cieplutko i nadal w dwupaku !!! jeszcze troszkę chociaż! Dasz radę ! A jak dzisiaj ? jesteś już po obchodzie i badaniach? Jesteś podłączona na stałe do ktg?
    Koteł – współczuję przeżyć z dziadkiem , ale mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze !
    Makuszka – no to miałaś przygodę z kartą …..dobrze, że się zakończyła pomyślnie .
    Madzia – pracowita duszyczko, co czuwasz nad naszymi terminami, podaje moje dane : chciałabym SN, termin porodu wg USG 25.05.2017
    Ruda – ja jak śpię na wznak, to budzę się z bólem brzucha, a niestety prawie zawsze rano budzę się na plecach, choć w przebłyskach nocnej świadomości staram się pilnować spania na boku
    pozdrawiam Mamusie i życzę miłego tygodnia !

Kamowata ja też mam rozstep na rozstepie na piersiach:k i ostatnio na brzuchu zauwazyłam, że mapa mi sie tworzy;( takie życie
    Ale nie płakusiaj! Nie ma po co!
    Moja lista topnieje w oczach. Dziś kupiłam majtki wielorazowe z canpola. I katarek+ i czapeczke, i szczoteczke do włosków.
    Plyn do kąpieli bobini mi spasował. Ale to juz bliżej porodu kupie....

Jesli chodzi o spanie, to tylko na boczku. Na wznak szybko łapię bezdech. I robi mi sie duszno. W ogole ostatnio mam duży ucisk na płuca i sie męczę przy siedzeniu i nie mogę tchu złapać
    Kamil przynajmniej w nocy daje mi pospać. Budzi się 2 razy....może mu tak zostanie. Chociaż on na butelce będzie to i rzadziej się będzie budzić:/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów