Strona 312 z 476
Pokaż wyniki od 3,111 do 3,120 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella bardzo dobrze Cię rozumiem, ja ostatnio muszę jeść małe porcje, bo inaczej strasznie wysadza mi żołądek, który uciska na płuca i przeponę i jest mi strasznie duszno. W dodatku dzień bez espumisanu i mięty to dzień stracony, mam straszne wzdęcia i gazy, co czasem jest bardzo bolesne... Musiałam odstawić nabiał, bo miałam straszne bóle brzucha i jelit, wiem że to na pewno po tym, bo wypróbowałam specjalnie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Effciak dzięki za inf. odnośnie ketonów, ale to chyba niemożliwe, żebym za mało jadła, chyba pomylili w labo moje wyniki

Jaronia boskie zdjęcie! <3

Anabella te zmiany nastrojów faktycznie są męczące, wiem cos o tym i bardzo współczuję (ja się ostatnio popłakałam, bo sprawdzałam, co nam jeszcze brakuje z wyprawki i się wystraszyłam, że nie zdążymy wszystkiego przygotować…).
    Jaki kupiłaś aspirator?

LiKo fajnie, że się udało z huśtawką Oby się dobrze użytkowała!

Odnośnie ubranek ja planuję prać w płynie bobini i zrobić podwójne płukanie bez płynu.

Madzia_Q89 ja nie kupuję pokrowca na przewijak, chcę rozkładać pieluszkę albo takie podkłady jednorazowe, chyba, że to się nie sprawdzi, to będę myśleć, co dalej. Jak będziesz uzupełniać tabelkę, to możesz mi wpisać datę porodu z OM na 11 maja i z USG na 12 maja.

Ewcia_N w mojej pralce też nie ma opcji podwójnego płukania, u mnie się musi skończyć pranie i wtedy mogę ustawić samo płukanie i wirowanie.

Effciak Oby udało się jak najdłużej Maluszki w brzuchu utrzymać. Dali Ci coś na wyciszenie skurczy?

Koteł bardzo mi przykro Może jednak Dziadek doczeka...

Makuszka zdrówka dla Mamy! Oby to były tylko tarczycowe guzki.

My też po wizycie, w 31 tc Zuza waży 1,5 kg, więc nie będzie za duża. Wyniki na szczęście wszystkie ok, szyjka też w porządku. Następna wizyta 5 kwietnia.
    Pisałyście o zmianie wyglądu sutków- ja mam piersi i sutki jak dziewczę z gimnazjum, zupełnie nie wiem, jak będę karmić…

Odnośnie problemów ze spaniem chciałam Was spytać, czy któraś z Was ma problemy z bólem żołądka po nocy? Ja jak wstaję to żołądek mam tak ściśnięty, że aż boli, czasem ciężko mi się wyprostować.
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 11-03-17 o 22:40

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    U mnie termin porodu wg Iszego usg (genetycznego)na 1 maja a z ostatniego na 3 maja więc już sama nie wiem której daty się trzymać. Raczej poród sn o ile mały w dniu porodu będzie ułożony główkowo, bo wciąż zmienia pozycję :/ ostatnio nawet położna się dziwiła , że za każdym razem kiedy do mnie przyjdzie dziecko jest inaczej ułożone.

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ruda zupełnie o tym nie pomyślałam. Niby nie budzi mnie ból, ale jak już wstanę do Synka to się podnieść nie mogę. Zazwyczaj za chwilę przechodzi, ale zauważyłam też, że jak się budzę to śpię na plecach! Zasypiam zawsze na boku i zdziwiona jestem, że się tak przekręcam. A zaparć to się już chyba nie pozbędę do końca ciąży Także coś z tym moim przewodem pokarmowym jest ewidentnie nie tak.

Dzięki za podpowiedzi co do witaminy, już sobie wrzuciłam do koszyka na Gemini

effciak trzymaj się jak najdłużej w trzypaku! Akurat dziś weszłam na kwietniówki zobaczyć czy się nie zaczęły rozpakowywać, wracam do nas a tu takie wiadomości!!! Zaciskaj uda jeszcze troszkę Myślisz, że poleżysz już do rozwiązania?

Cytat Zamieszczone przez Ruda1988 Zobacz posta
    Effciak dzięki za inf. odnośnie ketonów, ale to chyba niemożliwe, żebym za mało jadła, chyba pomylili w labo moje wyniki

Jaronia boskie zdjęcie! <3

Anabella te zmiany nastrojów faktycznie są męczące, wiem cos o tym i bardzo współczuję (ja się ostatnio popłakałam, bo sprawdzałam, co nam jeszcze brakuje z wyprawki i się wystraszyłam, że nie zdążymy wszystkiego przygotować…).
    Jaki kupiłaś aspirator?

LiKo fajnie, że się udało z huśtawką Oby się dobrze użytkowała!

Odnośnie ubranek ja planuję prać w płynie bobini i zrobić podwójne płukanie bez płynu.

Madzia_Q89 ja nie kupuję pokrowca na przewijak, chcę rozkładać pieluszkę albo takie podkłady jednorazowe, chyba, że to się nie sprawdzi, to będę myśleć, co dalej. Jak będziesz uzupełniać tabelkę, to możesz mi wpisać datę porodu z OM na 11 maja i z USG na 12 maja.

Ewcia_N w mojej pralce też nie ma opcji podwójnego płukania, u mnie się musi skończyć pranie i wtedy mogę ustawić samo płukanie i wirowanie.

Effciak Oby udało się jak najdłużej Maluszki w brzuchu utrzymać. Dali Ci coś na wyciszenie skurczy?

Koteł bardzo mi przykro Może jednak Dziadek doczeka...

Makuszka zdrówka dla Mamy! Oby to były tylko tarczycowe guzki.

My też po wizycie, w 31 tc Zuza waży 1,5 kg, więc nie będzie za duża. Wyniki na szczęście wszystkie ok, szyjka też w porządku. Następna wizyta 5 kwietnia.
    Pisałyście o zmianie wyglądu sutków- ja mam piersi i sutki jak dziewczę z gimnazjum, zupełnie nie wiem, jak będę karmić…

Odnośnie problemów ze spaniem chciałam Was spytać, czy któraś z Was ma problemy z bólem żołądka po nocy? Ja jak wstaję to żołądek mam tak ściśnięty, że aż boli, czasem ciężko mi się wyprostować.
    W sprawie ketonow to masz za dluga przerwe nocna miedzy kolacja a sniadaniem. Mnie diabetolog kazala zjesc ostatnią tzw pozna kolacje tak najdalej 22, kanapke z szynką i serem i jak ręką odjął te ketony. W szpitalu dostaje nospe, luteine- juz pomoglo bo skurcze sa sporadyczne ale zobaczymy po obchodzie.a wy sie trzymajcie jak najdluzej:-)

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    effciak dzięki! Będę pamiętać.
    Daj znać, jak będziesz po obchodzie. A szyjka jak? Będą Ci zakładać pessar jeśli uda się wyciszyć do końca skurcze?

Juz bez pessara w tym tygodniu ciazy no chyba ze sie decyzja zmieni, w weekendy to trudno o decyzyjnych lekarzy, zwlaszcza jak moj prowadzacy bedzie w pon. Narazie sie wyciszyło. Caly czas 1,5 cm. Takze jeszcze kilka dni obserwacji.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ruda jeszcze nie kupilam. Ale zapatruje sie na katarek plus. Taki do odkurzacza. Mialam dzisiaj skladac zamówienie na gemini ale u mnie jest apteka taka bardzo tania i wszystko kupilam z listy w cenie gemini - wysylka. Czyli oszczedzilam 15 zł a katarku akurat nie mieli:/
    Dlygi spacer za mną. Obiadek i deser. A teraz odpoczywam z kicią w łóżku
    Jeszcze dziś czeka mnie nauka z synem.... Jak ja nie cierpię szkoły podstawowej!

hej kobitki, długo się nie odzywałam, ale czytam was na bieżąco, widzę w tabeli wylądowałam na dół. Mam następną wizytę 27 marca, nie podałam tu Madziu do tabeli będę mieć córeczkę i prawdopodobnie cc jeszcze nie wiem kiedy. Pozdrawiam was wszystkie wiosennie i niedługo znów się odezwe.

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,

też macie baaardzo leniwą ndz ?
    szykuję się do prania i prasowania w tygodniu
    Jeśli chodzi o moje dane do tabelki to poród wg OM 04.05.2017, poród wg USG 27.04.2017, planuję SN, następna wizyta 31.03.2017r.
    Przy okazji chciałabym się podpytać o Wasze zdanie / opinie na temat klinu ? Czy planujecie używać, jeśli tak to od kiedy ? Bo dostałam gratis do materaca i szczerze nie wiem, czy mam ogarniać poszewkę i pakować do łożeczka, czy to raczej się nie przyda.

Miłego wieczoru

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów