Strona 309 z 475
Pokaż wyniki od 3,081 do 3,090 z 4748

Majówki 2017

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo mnie szlag trafi napisałam tak długiego posta i usunęłam i nie działa ctr+z

w skrócie zazdroszczę Wam prania, prasowania, bo nie mam komody, łóżeczka, ale mam za to remont! jak skończymy to wtedy kupimy komodę i łóżeczko i zacznę działać. Trochę się boję, bo czas leci, a mi coraz ciężej, ale mam teściową piętro niżej dzięki Bogu
    pytałam Was też o pranie, bo kupiłam mleczko do prania Lovela i się zastanawiam czy płyn do płukania kupić też?

wczoraj miałam wizytę i mój grubasek waży 1760g czyli jest pod górną granicą, trochę geny trochę pewnie też moja cukrzyca kochana. Z dobrych wieści to mały nadal jest chłopakiem więc dziadek zachwycony, bo bardzo się boi, że się okaże Filipina a nie Filip, a widać że liczy na wnuka bo przedłuży nazwisko, a poza tym wnuczkę już ma

okazało się też, że mam wysokie CRP czyli ukrytą infekcję, we wtorek idę do dentysty sprawdzić czy moja kanałówka coś się nie posypała. Jak nie to zaczynam wycieczkę po lekarzach. Wczoraj po kąpieli na stopie zauważyłam kroste i to chyba jest kurzajka, zastanawiam się czy nie ma ona wpływu. Napiszę maila do mojej gin zobaczę co powie. Trochę się podłamałam, bo infekcja może przejść na młodego i muszę ją pilnie wykryć. Tak poza tym to przepisała mi Aspargin kazała brać 3x1 3x2 i z tego wszystkiego nie wiem jak brać. Biorę póki co po jednej, jak Wy bierzecie?

prześcieradełko mam do wózka jedno, bo dostałam w komplecie od laski, która mi wózek sprzedawała. Ale jedno jeszcze awaryjnie planuje dokupić, póki co wstrzymuje się, bo mam armagedon na chacie przez ten remont. Do łóżeczka mam dwa póki co. Tylko łóżeczka brak

A ja miałam się pytać Was co kupiłyście do kąpieli z tej serii Babydream? bo posłuchałam Sroki i kupiłam w Rosmanie kupiłam żel do kąpieli i mleczko do ciała. I krem do buzi.

Aa i pytanie nr dwa macie jeden rożek czy więcej? teściowa kupiła jeden i mówili jej że jeden wystarczy w zupełności. Ja planuje aby mały spał pierwsze dni w rożku. Później przerzucę go w śpiworek, ale w razie W awaryjnie będę miała też pościel.

chyba wszystko co chciałam napisać

aa i następna wizyta 06.04
    Ostatnio edytowane przez Ania_88 ; 10-03-17 o 07:24

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Podobno przez cały weekend ma być brzydka deszczowa pogoda.
    Dobrze Was rozumiem z humorami myślę, że pogoda też robi swoje wczoraj jeździłam dużo autem i tylu kłótni i trąbienia w jeden dzień to nigdy nie miałam :/

Kupiłam jakiś czas temu lano-maść Ziaja. Używam już, bo moje sutki są gotowe do karmienia jakby mi dwa smoczki wyrosły :] Jestem bardzo zadowolona skład 100% wysokooczyszczonej lanoliny (cokolwiek to znaczy ) opakowanie 15 g, więc pewnie będę musiała dokupić drugie. Chce jeszcze kupić z Ziaja mama mia masło do ciała ujędrniające po porodzie, ale z tym się nie spieszy

Dziewczyny dzięki za linki bardzo przydatne ja sobie kupie papcie i ręczniczki z Ikea fajny pomysł.

Ruda dzięki za link do huśtawki/bujaczka wczoraj udało mi się kupić na olx blisko mnie tanio i jest jeszcze na gwarancji dzisiaj ją przetestuje

Obserwuje jeszcze wózki i tak czekam na ideał nie wiem czy się doczekam.

Ja jem codziennie jabłka i co kilka dni śliwki + pije kawę i u mnie działa

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Ania_88 mogę wypowiedzieć się tylko w kwestii prania Na szkole rodzenia położne nas uczulały że skóra maluszka jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego nie potrzebuje dużo kosmetyków i to samo z proszkami i płynami. Powiedziała, żeby na samym początku używać samego proszku (my zdecydowaliśmy się na Lovelę) z podwojnym płukaniem bez żadnych mleczek czy płynów.

ja mam z rosmana bobini baby płyn do prania i płyn do płukania. i nastawiam pranie z podwójnym płukaniem. chociaż mnie po praniu i płukaniach nadal ten zapach mydła drażni. Ubranka mam poprane, kocyki i prześcieradła też. ale na razie nie prasuje. Zrobię to na samym końcu żeby powypalać wszystkie ewentualnie zalegające paparuchy w ubrankach Ja nie mam rożka bo to ciut za gorące na maj. Za to bedę mieć - właśnie zamawiam - otulacz, mam jeden śpiworek- też dostałkam w prezencie z wózkiem i jeden taki cieplejszy otulacz w też w prezencie już dostałam. śliczny i ciuplusi w razie gdyby pogoda nie dopisała....
    Zamawiam teraz dodatkowo butelkę (2 już mam) szczotkę do włosków i aspirator i bepanthen maść na odparzenia- przy pierwszym dziecku super się sprawdził.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

Witam się piątkowo
    Dzisiaj też skusiłam się na zakupy w gemini. Dość tanio był bepanthen właśnie. Anabella u nas też się bepanthen przy pierwszym dziecku dobrze sprawdził, właściwie stosujemy go teraz również na różne rany, czy odparzenia, nawet u siebie. Tylko dla maluszka wzięłam ten extra, od urodzenia, nie wiem, czym się różni, kiedyś go nie było.
    Ja mam wizytę kwalifikacyjną do porodu 6 kwietnia i pewnie dowiem się, kiedy mam się stawić do szpitala. Madzia ja tez mam napisaną karteczkę od neurologa ze wskazaniem. Jestem ciekawa, jak będzie z tym znieczuleniem, ale do porodu chyba zabiorę swój wynik rezonansu, żeby anestezjolog sobie w razie czego zobaczył, myślę, że nie zaszkodzi. Bo boję się trochę wkucia w kręgosłup nigdy nie miałam.
    Mam pytanie do Was. Jakie duże podkłady na łóżko kupujecie? Zastanawiałam się nad 60x60, ale nie wiem, czy nie lepiej kupić 60x90.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny!
    u nas też szaro, buro- ogólnie brzydko - dobrze, że chociaż jak narazie nie pada....
    Hania od kilku dni mnie tak kopie, że aż na prawdę czasem jest to dość bolesne....na ostatniej wizycie była ułożona główką do góry i daje mi po dole, że hej.....

a tak w ogóle - czy któraś z mam jest może z Warszawy lub okolic? - tak z ciekawości pytam..... a jeśli tak, to w jakim szpitalu chce rodzić?

co do prania, to zgadzam się w 100% z jaronia, też mam lovelę - proszek do prania i na tym koniec (oczywiście z podwójnym płukaniem na początku); tylko te ubranka niestety nie pachną bobaskiem.... w ogóle nie pachną....ale podobno tak ma być, tzn.. chemia cała wypłukana.

Anabella a jakie masz otulacze? nie miałam przy pierwszym dziecku, miałam tylko śpiworki, ale teraz chcę wypróbować otulacz - może dzięki niemu malutka będzie lepiej spała niż jej starsza siostra .....

Kawi,
    podkłady na łóżko miałam 60x90 - i chyba teraz też takie kupię...w sumie jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale myślę, że przynajmniej na sam początek większe będą lepsze.

Junior Member
    PaulinaH

Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej
    ja właśnie się zastanawiam w czym prac ciuszki dla maluszka, czytam wasze wypowiedzi i powiedzcie mi czy nie lepiej na początek prać w płatkach mydlanych i ewentualnie potem wprowadzić lovelę? czy nie martwić się i tak nie przesadzać ? jak w ogóle pierzecie? ja myślałam, aby wyprać 1 raz w proszku codziennym i dopiero później docelowo prac w czymś dla dzidzi chętnie przeczytam jak Wy się za to zabieracie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Otulacz z motherhooda zamowilam. Przy synku miałam rożek, ktory sie nie sprawdzil, bo w maju było za gorąco. Dlatego teraz postawiłam na otulacz i śpiworek.
    właśnie ściągam poprawne ubranka i mam 8 body z krótkim rękawem na 56 ,5 body z długim rękawem na 56 ,7 pajacyk i kilka spodenek na 62 czego mi zabraknie to dokupię później...
    Ich! Telefon mi strajkuje!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ania ja mam proszek do białego i kolorów z Loveli, kupiłam też płyn do płukania z tej samej firmy
    Sama musiałam wziąć antybiotyk na pęcherz, bo niestety wyszły leukocyty i bakterie, no ale zdrowie Maluszka najważniejsze
    Mnie moja ginekolog polecała magnez z chelatem ale kiepsko jakoś działa i też biorę aspargin, zazwyczaj 3x2 i wtedy działa najlepiej
    Ja kupiłam płyn do kąpieli z Hipp, taki od pierwszych dni życia, a z Babydream krem do pupci i chusteczki nawilżane. Z resztą jako przewrażliwiona matka kupiłam też Bepanthen i Linomag żeby wiedzieć co się lepiej sprawdzi
    Rożki mam dwa, ale tylko dlatego że jak kupowałam ten jeden to nastąpiło opóźnienie w wysyłce i drugi dostałam gratis
    U mnie w szpitalu pisze że podkłady 90x60 mają być więc takie zakupiłam.

Ja mam wizytę we wtorek ale już nie mogę się doczekać, ciekawa jestem tej mojej szyjki, czy się nie skraca i nic złego się nie dzieje mam mieć też przy okazji to ostatnie usg prenatalne, mam nadzieję Małą podejrzeć w 3D, bo ostatnio nie chciała się pokazać
    W ogóle ostatnio strasznie się rozpycha, a jak się uprze cisnąć główką w szyjkę, odbyt i pęcherz to koniec świata, czasem na prawdę boli i jest mega nieprzyjemne.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U Nas też dziś od rana brzydko i ponuro.. Dopadło mnie przez to wieeelkie lenistwo, ale wzięłam się w garść i wyprasowałam dziś spoooro rzeczy, już jestem na szczęście na końcówce

Ja prałam w Loveli i tak jak dziewczyny płukanie 2x Płyn do płukania mam ale po przeczytaniu wielu opinii póki co sobie odpuszczam, im mniej chemii tym lepiej

Też chętnie się dowiem jakie otulacze kupujecie/już macie

W Rossmanie od dzisiaj misie-szumisie - 99zł

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów