Strona 308 z 475
Pokaż wyniki od 3,071 do 3,080 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, również wszystkiego co najlepsze w dniu naszego święta, oby zawsze świeciło dla nas Słonko tak jak dziś

Kawi ja dostałam od neurochirurga takie odręcznie napisane zaświadczenie, w którym pisze jaki jest problem z kręgosłupem i myślę że będzie potrzebne przy konsultacji z anestezjologiem w szpitalu i to pewnie on o wszystkim zadecyduje jeśli chodzi o znieczulenie

Co do karmienia piersią to bardzo bym chciała, mam nadzieję że się uda i tak będzie -.nawet dziś śniło mi się że karmiłam, tylko nie córeczkę a syna (co te hormony robią to się w głowie nie mieści ).

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Witam się Dziewczynki kawałek czasu Was nie czytałam i mi się troszkę zaległości nazbierało. Postaram się nadrobić wieczorkiem to może się w końcu dowiem co u Was. Na razie samolubnie napiszę o sobie. Wczoraj byliśmy u lekarza (następna wizyta 4.04). Piękniś mój waży 1757 g, czyli o 200 g więcej niż starszy brat na tym samym etapie. Lekarz mówi, że jeśli się urodzi w terminie to będzie ponad 3,5 kg. Obwód główki starszy o tydzień.... Ehhh coś mi się czuję że przenoszę i możemy do 4 kg dobić Ważne, że dalej główkowo ułożony i kazał się nie martwić, pewnie tak zostanie, bo od początku ma taką tendencję. Zwiększył mi na tydzień liczbę magnezu do 6/dobę, żeby się pozbyć nocnych skurczy łydek. Na zaparcia polecił saszetki Laximama. Pomogła już jedna wczoraj! Zabawne, bo ja nie chciałam z niej robić kisielu, bo nie lubię. Wsypałam proszek do buzi i miałam zamiar popić szklanką wody (tak jest napisane na opakowaniu). No i tak mnie pozaklejało, że chyba z pół butelki wody wypiłam dziś już polubiłam kisiel

Agucha przyszło mi zamówienie z IKEI!!! Przywiozła Ariba, którą poleciłaś Także jeszcze raz dziękuję, bo za transport z wniesieniem zapłaciłam mniej niż 100 zł a nie dość, że mam wszystko, co od dawna chciałam to jeszcze bez wyjścia z domu. Wysyłka tej komody z Allegro kosztowała 75 zł. :*:*:* Także jak tylko Mąż mi ją skręci (koniecznie dziś) to od jutra biorę się za pranie i prasowanie. Aż sama jestem ciekawa co tam mam po starszaku. Do usłyszenia :*

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny również życzę wszystkiego, wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego w życiu z okazji naszego święta

Super, że wszystkie wizyty udane.

Ewcia_N Nie ma za co dziękować, aż mi się buzia cieszy, że też jesteś zadowolona z usług tej firmy Ja zamawiałam przed Bożym Narodzeniem i też byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Madzia, tak, to ten co ja uzywalam!

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny szalejecie! nie było mnie dwa dni i tyle stron do nadrobienia Samych wspaniałości z okazji wczorajszego Naszego Dnia!

Lista super!, na pewno coś podpatrzę, już większość mam skompletowanych rzeczy, zostało jeszcze tylko spakować

Ja na materac do łózeczka mam 4 prześcieradła (1 frotte, 1 lniane i 2 bawełniane ) a nad wózkiem (wyposażeniem) właśnie też się zastanawiałam...

Na ten tydzień zaplanowałam sobie pranie i prasowanie, w sumie zostało poprać kocyki, wyprać wózek i nosidełko. Najgorsze dla mnie prasowani, bo po chwili nogi mam spuchnięte przeokropnie, wczoraj prasowałam siedząc i to jakaś porażka dla mnie A w dodatku mój mąż znów jest chory (dopiero co dwa tygodnie temu był przez tydzień na L4...) , więc wiecie jak to jest z chorym facetem w domu... Ale stwierdził, że bierze wszystkie wirusy na klate, żebym ja nie chorowała, więc wybaczam..

Ciesze się, że wszystkie wizyty tak pozytywnie wypadają i Nasze maluszki rosną! :*

O mnie
    Hej, co za kiepska pogoda dzisiaj... brrr nic tylko pod koc i spać.

Za mną kolejna ciężka noc, najpierw koło 1 dwa mega skurcze w obu nogach - już ledwo co chodzę, a potem takie wzdęcia i ból brzucha, że myślałam że się wykończę, o 3 zasnęłam a o 6 się obudziłam. W dodatku kręgosłup boli....

Ech, samo narzekanie u mnie ostatnio, ale przynajmniej pęcherz mi przeszedł i da się żyć

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Oj Dziewczyny, u mnie też pogoda nie rozpieszcza :/ chciałam dzisiaj wziąć się za pranie, ale chyba poczekam do przyszłego tygodnia (ma być ładniej) żeby nie kisić się w mieszkaniu z mokrymi ciuszkami. Jeśli chodzi o prześcieradełka to mam dwa bawełnianie do wózka (oczywiście kupione na allegro) i dwa do łóżeczka- w szkole rodzenia polecali prześcieradła z czegoś takiego jak tencel , też na allegro znalazłam (ponoć super jak Dzidziuś się zmoczy czy uleje). Ostatnio śpię super w nocy. W każdej pozycji mega mi wygodnie, zobaczymy jak długo. Jeśli chodzi o listę do szpitala, to wydaje mi się że wszystko pięknie wypisałyście, chyba w przyszłym tygodniu mamy na szkole rodzenia temat związany z tym związany, więc jak coś dostaniemy to wrzucę.
    Dzisiaj o 17 czeka nas USG trzeciego trymestru. Ciekawa jestem ile Mały już waży, bo jak chodzę do mojego gina to na usg zawsze sprawdza tylko czy serduszko ok, i ogólnie tak, a jak pytam, ile waży, to zawsze mówi że się dowiem na tym dokładniejszym badaniu. Więc zobaczymy.
    Słodkiego leniuchowania

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Uch ta zmiana pogody wykonczy mnie! Mam tak zmienny nastrój że sama siebie się boję! A może to hormony? Od samego rana byłam nerwowa, rozdrażniona, a skonczyło się wybuchem wulkanu i potokiem łez;( teraz jestem zła sama na siebie, że z byle głupoty wybuchłam. Ale to silniejsze ode mnie było:/
    Oby jutro słonko świeciło i moje nerwy wróciły do normy....

O mnie
    A ja pierwszą noc od dwóch dni przespałam w całości, juhu!!! - żadnych skurczy itp. przyjemności .

Anabella bardzo dobrze Cię rozumiem, mam to samo, irytuję się w sekundzie a do tego płacz na zawołanie. Niech Ci nie będzie głupio, takie twoje święte prawo w ciąży i nie masz się za co obwiniać - gdzieś czytałam że kobieta nie ma humorów - ona ma hormony

Ja mam straszny problem ze wzdęciami, już nie wiem co i jak mam jeść, bo prawie wszystko powoduje ogromne kłopoty - brzuch jak balon i chce pęknąć i te bardzo nieprzyjemne bóle jelit jem już małe porcje, rezygnuje z nabiału, ale jak zjem mało to mój Bąbel w brzuchu dostaje szału i muszę coś przekąsić

Jaronia jak tam wczorajsze USG? Nic się nie chwalisz

Miłego dnia dziewczyny, pomimo tej fatalnej pogody

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89

My już po USG, wszystko jest elegancko. Mały w 32 tygodniu waży 1984g, także też kawałek chłopca
    Śliczne zdjęcia dostaliśmy w 3d. (wrzucę jedno z wielu) Termin porodu troszkę też przyśpieszył. Wg OM to 04.05. a wg USG 27.04.

A my w polu z praniem i prasowaniem , ale przyszły tydzień bierzemy się do roboty

Dużo słoneczka Wam życzę

Michaś
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BOBO.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	9.5 KB
ID:	100338
    Ostatnio edytowane przez jaronia ; 10-03-17 o 07:37

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów