Strona 303 z 476
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Na razie jest ok, zobaczę jak będzie do wieczora, najwyżej po południu pojadę.

Powiem Was że ja ostatnio wolę dzień niż noc, w nocy się budzę, brzuch mi ciągnie jak leżę na bokach, na plecach się nie da bo duszno i macica ciśnie, na bokach znowu strasznie bolą mnie biodra. Do tego dochodzi mi zgaga i refluks. I ostanio zaczął mnie boleć kręgosłup... uff, to ponarzekałam

A obniżył Wam się już brzuch czy jeszcze?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ale normalnie pracusie z Was.
    Ja jedyne co robię, to czasem coś do jedzenia a i w tym w większości mnie mąż wyręcza

Co do wózków, to zdążyłam być tylko w jednym sklepie, i jak się przymierzałam do różnych, to tylko jeden jakoś mnie urzekł. W miarę lekki, łatwo się prowadził, prawie sam jechał, więc też i jego zamówiłam przez internet. Graco Evo XT Storm 4w1
    Ale zdaję sobie sprawę z tego, że naprawdę okrojony wybór miałam i zaledwie kilka wózków przetestowałam.

Teraz cały czas się zastanawiam nad łóżeczkiem.
    Co sądzicie o tym?
    http://allegro.pl/baby-raj-19el-posc...s_rule_id=201#
    Dzisiaj chcę zamówić, ale nie znam się na tym kompletnie, więc może doradzicie/odradzicie?

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia ja mam to samo jeśli chodzi o noce. Ciężko mi się jakoś wygodnie ułożyć, rano wstaję obolała i niewyspana. W domu się nudze, ale boję się chodzić na dłuższe spacery, bo jak gdzieś na chwilę wychodzę to czuję takie ciągnięcie w podbrzuszu i parcie na pęcherz...
    Z łóżeczkiem nie doradzę- my zamówiliśmy przez internet, a potem żałowałam, bo trzeba było reklamować i więcej było przy tym nerwów, niż to warte. Ale ktoś tu podobny zestaw wrzucał, może się Dziewczyny wypowiedzą.

O mnie
    Dziewczyny wróciłam z IP i na szczęście wszystko w porządku, szyjka długa i zamknięta - nic się nie dzieje, na KTG tętno Małej ok, brak skurczów i napinania się brzucha, wody na USG też w porządku - i zadaję sobie pytanie - czy jestem w stanie przetrwać od wizyty do wizyty bez odwiedzania Izby przyjęć? Ech... lekarz kazał zbadać mocz i wtedy coś ewentualnie zastosować. Już się wystraszyłam, że to wody, ale na szczęście nie. Jeszcze tydzień do wizyty, i pogadam z moją gin na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Madzia_Q89 ; 05-03-17 o 16:31

O mnie
    Madzia właśnie weszłam sprawdzić , czy są wieści od Ciebie. Może masz jakąś infekcję i stąd tyle śluzu? Dobrze, że pojechałaś na ip, przynajmniej jesteś teraz spokojna. Lepiej jechać raz za dużo niż raz za mało.

O mnie
    Też myślałam o infekcji, ale lekarz badając mnie na fotelu chyba by zauważył że coś tam na dole nie gra?
    Nic, wspomnę o tym mojej ginekolog za tydzień, niech się wypowie. Najważniejsze że wszystko inne jest w porządku, i to mnie cieszy

W tym tygodniu znowu odwiedzi nas Święty Mikołaj - przychodzi paczka z Gemini - mąż powiedział że puszczę go z torbami a ja już nie mogę się doczekać
    Zostało mi jeszcze zakupienie stojaka pod wanienkę, okryć kąpielowych, małej torby dla Dominiki i karuzelka do łóżeczka ale pewnie jeszcze coś tam wyjdzie w praniu

Na ten tydzień przewiduję spakowanie swojej torby do szpitala, wypranie fotelika i akcesoriów do łóżeczka.

Ach, chciałabym żeby był już kwiecień

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

O mnie
    Madzia ja miałam infekcję bez żadnych objawów, wyszło dopiero jak mi ginekolog pobrał wymaz na stopień czystości pochwy. Skończyło się na globulkach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie

O mnie
    Ruda robię dzisiaj ten mocz, chociaż na ostatniej wizycie dwa tygodnie temu był idealny. Jak wyjdzie dobry to zapytam się jej czy to nie może być właśnie jakaś infekcja, bo nie będę z tym czekać jeszcze tydzień czasu (mam z nią stały kontakt między wizytami). Dobrze że na diagnostyce można szybko sprawdzić wynik.

Miałam dziś jechać zawieźć pity do rozliczenia, ale tak leje że mi się mega nie chce

Jeszcze przede mną walka z kuchnią, trzeba wybrać płytki i inne rzeczy, a mnie się już tak nie chce po sklepach - jak w sobotę połaziłam po podwórku to wczoraj strasznie bolał mnie kręgosłup.

W ogóle w ciąży zrobiła mi się dziwna reakcja na nabiał, normalnie jak jadłam wszystko na tony - to moje życiowe pożywienie- tak teraz jak tylko zjem cokolwiek z nabiału to zaraz boli mnie brzuch i mam mega wzdęcia. W efekcie nie mam co jeść

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Witam się
    Madzia ja mam podobnie. ogólnie zawsze jadłam dużo nabiału, w pierwszej ciąży też. Teraz muszę ograniczać, bo dziwnie się czuję po nabiale. Nie mam wprawdzie wzdęć, ale dziwny posmak w buzi.
    My wczoraj kupiliśmy wózek. Pojechaliśmy tylko obejrzeć, ale akurat ten kolor był na magazynie, więc mąż powiedział, że on nie będzie drugi raz jeździł i wzięliśmy cały komplet z fotelikiem już wczoraj.
    Także ja też już większość mam w takim wypadku kupione. Pozostało kilka drobiazgów jeszcze, jak pokrowiec na przewijak, bo przewijak po synu mi został, malowanie łóżeczka itd.
    Nie mogę przestać kupować ciuszki dla córki. Powiedziałam sobie ostatnio, że już więcej nie będę kupować, ale byłam w smyku i na wyprzedażach jeszcze coś fajnego znalazłam. Nie mogłam się powstrzymać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów