Strona 299 z 476
Pokaż wyniki od 2,981 do 2,990 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Karo mówisz o SIMIN w Chorzowie? Leżałam tam w tym roku i średnio to wspominam, ale więcej napisałabym na priv

Liko nad Raciborską też się zastanawiałam, ale nie mam realnych opinii, a z Bogucic mam kilka znajomych, które tam rodziły i mniej więcej wiem co i jak

Martiq to już pierwsze kroki w wyprawce poczynione, teraz powoli ido przodu, pomalutku ze wszystkimi zdążysz

A ja dziś miałam kiepską noc, przed 2 obudziłam się na siku i jak się położyłam to dostałam jakichś dziwnych boleści, chyba od jelit, i nie spałam do 4 rano... oczywiście zestresowałam się i nakręciłam i po spaniu. Buu... a już się tak cieszyłam że w miarę przesypiam noc

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Witam w ten ponury dzień:/
    ja wpadłam na pomysł żeby mi mąż przed spaniem nogi masował i lekkim kocykiem tylko sie nakrywam i odpukać zasypiam szybko i na całą noc.

Wszystkie elementy wozka już wyschły i teraz stoi i sie kurzy.... I strasznie wielki jest ten wózek! Nie sadzilam że aż tak duży będzie

Junior Member
    PaulinaH

Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Ja jestem ze śląska, dokładnie Częstochowa i właśnie się zastanawiam gdzie rodzić... Ciężka decyzja bo u nas o każdej z placówek krążą różne opinie, plus jest taki, że blisko do domu. O jakim jeszcze szpitalu ze śląska myślałyście?
    co do Misia szumisia to ja znalazłam ostatnio Baranka http://magicznybaranek.pl/pol_m_KUP-...AN-R-1868.html i zastanawiam się właśnie nad nim, więcej kombinacji szumu wszyscy mają te szumisie wiec nie mam nawet gdzie porównać tego baranka, widziała któraś z Was u kogoś Ewana?

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witam się dziś i ja

W sumie to nie mam pomysłu co ze sobą zrobić przez cały dzień, pewnie jak zwykle będę sprzątać :P Jutro za to w końcu odwiedzę rodzinkę bo wszyscy wyzdrowieli, a po południu spotkam się z koleżanką
    Może wypiorę dzisiaj kocyki ? Mam dwa z minky i 2 bawełniane i zastanawiam się jak to prać żeby było dobrze

Anabella - a udało Ci się wykurzyć z niego koty ? Jak mój był rozłożony to ciągle tam właziły a ja je wyciągałam - ale to była syzyfowa praca. Nie chciałam żeby nauczyły się spać w tym miejscu co dziecko, ale chyba toczę z góry przegraną bitwę ( łóżeczko już zostało zajęte )

Dziewczyny mi już z wyprawki do kupienia zostały same pierdółki, resztę mam. I na co ja mam teraz wydawać pieniądze ?

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 Ja rodziłam parę lat temu na Raciborskiej i byłam zadowolona moja koleżanka rodziła na Bogucickiej i też była zadowolona. Mi osobiście pasowało, że byłam w pokoju z 2 mamami, bo bardzo sobie pomagałyśmy jak jedna szła się umyć to pilnowałyśmy dzidziusia (łazienkę miałyśmy w pokoju). Jak karmiłam młodego cycem na łóżku i nam się zasnęło to koleżanka mówiła, że cały czas na nas zerkała czy wszystko ok.

Koteł nie chwaląc się mam mega inteligentnego kota (jest mądrzejszy od mojego M) raz mu powiem "nie wolno" i on rozumie i ani do wozka ani do fotelika się nie zbliża...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Wiecie co, zrobiłam listę w Gemini i przeraziła mnie kwota! Ile to jeszcze wydatków i rzeczy do kupienia? No ale człowiek świadomie rezygnuje z rzeczy dla siebie na rzecz takiej Małej kochanej Kruszynki

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i mówiła mi że fajne podkłady poporodowe są z Canpola, że są z paskiem kleju i są dobrze chłonne A jakie majtki poporodowe polecacie? Chodzi mi o te jednorazowe.

Mnie po wczorajszym prasowaniu bolą dziś plecy, ale przynajmniej już wszystko gotowe Dziś dzień lenia u mnie, przez to niewyspanie się jestem padnięta mimo że pogoda ładna, koleżanka nawet na spacer wyciągała ale mi się nie chce

Mój kot jest z tych domowo - wychodzących i więcej go nie ma jak jest (zwłaszcza teraz wiosną biologia się oddzywa ) ale ciekawi mnie czy jak rozłożę rzeczy Małej to też będzie taki ciekawski

Kto wie, może dziś z nudów przerobię naszą tabelkę chronologicznie według dat porodów?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Cześć
    Ja też ze Śląska - Racibórz. Szpital całkiem OK.
    Pozdrawiam

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Moje koty też są nauczone że na niektóre miejsca nie wolno im wchodzić np. meble kuchni , ale łóżeczko najwyraźniej jest mięciutkie i wygodne i mają w nosie moje ksykanie i pryskanie wodą
    Madzia może jeszcze wstrzymaj się z tymi datami bo jak ktoś będzie miał cesarkę do data się zmieni więc wykorzystasz jakiś dzień bliżej końca marca jak dopadnie cię leń
    Ale myślę że liste można spokojnie okroić o dziewczyny których po nicku już nawet nie pamiętamy i nie ma prawie żadnych danych. Ja dzisiaj próbuje walczyć z zaparciem ( a już tak dawno nie miałam) i wcinam mieszankę płatków orkiszowo-żytnich z ostropestem mielonym jogurtem naturalnym i borówkami.

Właśnie moja lista jest już załośnie krótka ja kupiłam jednorazowe z canpola i jeszcze jakieś innej firmy i te z canpola siateczkowe są super. Wciągałam je na tyłek ( nosze Mke i wzięłam M i są dobre a w razie potrzeby się jeszcze rozciągną). W gemini za 2 sztuki płaci się coś koło 8 zł

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

dawno się nie odzywałam, ale codziennie Was czytam.
    U nas wszystko w porządeczku (pomijając straszną zgagę, szczególnie wieczorami przed snem). Od lutego jestem już na L4, więc wpadałam tak jak Wy w wir zakupów przez internet (kupowalam na allegro od użytkownika Świat_Dziecka - polecam). Nakupowałam pieluszek, prześcieradeł, kocyków. Na allegro kupiłam też nowe łóżeczko i komodę. W sobotę udało nam się przemeblować naszą sypialnię i łóżeczko z komodą już czeka jutro planujemy podjechać i kupić jakiś materacyk (polecacie/odradzacie jakiś konkretny rodzaj? ) Dwa razy w tygodniu chodzimy z Mężem na szkołę rodzenia, którą prowadzą położne w szpitalu gdzie chcemy rodzić (Wrocław, Kamieńskiego). Zastanawiamy się też nad wykupem "cegiełki" położnej. Jest opcja za ok. 600 zł i położna jest wtedy tylko dla nas niby. Dużo osób to poleca, no zobaczymy jeszcze.
    Wczoraj też byliśmy na spotkaniu z Panią z PBKM, bo zdecydowaliśmy się na pobranie komórek z pępowiny. Czy któraś z Was też się jeszcze zdecydowała ?

Z wyprawki trafiłam też na okazję na olx na leżaczek Tiny Love 3w1 i wózek Baby Design Lupo (cudowny zielony kolorek ) Wczoraj Mąż przyniósł od koleżanki z pracy chustę do wiązania, żebym sobie zobaczyła czy za 100 zł bym nie chciała. Ogólnie chcę chustę, ale myślałam raczej na kółkową (zależy mi na szybkim zawiązaniu, bo mieszkamy na 3 piętrze, i nawet żeby wózek znieść na dół, czy do sklepu na 5 min wyjść chciałabym to szybko ogarnąć, a to jeszcze taka długa ponad 5m, ja malutka więc nie wiem czy się zdecydować, stan niby bdb. Sama nie wiem co robić, Brałybyście ?

Na przyszły tydzień zaplanowałam pranie i prasowanie ciuszków, dwa worki dostaliśmy od kuzyna, więc z ciuszków nic nawet nie kupiliśmy. Zostały nam do kupienia kosmetyki i rzeczy do szpitala typu piżamka itp itd.

Ale się rozpisałam, nadrobiłam dwa miesiące
    Jeśli chodzi o tabelkę to następne badanie mamy 9 marca no i imię wybrane Będzie Michaś
    Ostatnio edytowane przez jaronia ; 03-03-17 o 11:47

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów