Strona 297 z 476
Pokaż wyniki od 2,961 do 2,970 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    Bobaskowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, mam do was pytanie czy któraś z was orbiła kiedyś zakupy w sklepie Vanilla Frog www.vanillafrog.pl ? Ostatnio przechodziłam obok ich sklepu stacjonarnego we Wrocławiu i właśnie ekspedientka powiedziała mi, że mają też sklep internetowy. Czy macie jakieś doświadczenia związane z nimi?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie!
    ja dziś po pobraniu krwi, wizytę mam we wtorek, a wcześniej czeka mnie wyjazd weekendowy z mężem i córcią do rodzinki.. eh .. już nie mogę się doczekać, choć nie lubię podróżować w zaawansowanej ciąży (250 km:/), ale obawiam się, że później nie będę miała na to ani czasu ani ochoty…
    Makuszka – współczuję podejścia lekarza :-/ ja cały czas chodzę na nfz, tzn. chodziłam do niego prywatnie poza ciążą, a jak tylko okazało się, że jestem w ciąży – to przepisał mnie na nfz. Byłam w szoku, ale podobno robi tak ze wszystkimi ciężarnymi mówiąc, że się nam to należy jak ”psu buda”  ogólnie ma specyficzne poczucie humoru, ale jest bardzo ok. Więc tym bardziej podejście Twojego lekarza jest co najmniej nie na miejscu….. :-/
    Co do koloru wózka – mam szary – ale taki ciemny i też jestem b. zadowolona  biały stelaż go rozjaśnia ;-) córka urodziła się w lipcu 2015, więc gorące lato w nim też przetestowaliśmy ;-) ale uwaga na białą ramę – jeśli ktoś ma wątpliwości , to potwierdzam rysuje się …. :-/
    Witaj Martiq – zdrówka życzę! Leż i odpoczywaj ! ale tak jak piszesz, mąż pewnie ma większą motywację na szybsze skończenie remontu….oj nie zazdroszczę Wam tych remontów, sama nie dawno skończyłam i zmęczona tym całym remontem nie umiałam się nawet cieszyć nowym mieszkankiem…
    My imię już też mamy wybrane – Hania choć moja córcia nie umie na razie mówić „h”, więc wg niej w brzuszku mamy jest Ania … heh… jak tylko sobie przypomni, podchodzi do mnie odwija moją bluzkę i całuje brzuszek i się przytula…. Rozczulające…… a najbardziej uroczejest to, jak przykłada swoje zabawki do mojego brzuszka i chce dać „Ani” (choć czasem bolesne jak wciska klocki plastikowe ;-)
    Madzia – z niecierpliwością czekam na fotki kocyka – może moją mamę jakoś natchnę….choć jakoś nie mam sumienia jej prosić, jak widzę jaka jest zmęczona po pracy, choć się nie uskarża……
    Miłego dnia mamusie! U mnie szaro, buro, i ponuro…… eh….

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    a tak w ogole to gdzie jest ta lista z imionami dziudziusiow???

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kaaamiii link do listy jest w mojej sygnaturce pod postami w zasadzie ja tam wpisuję, dlatego, że nie da się tak, żeby każda mogła uzupełnić, bo zrobilam ją u siebie na telefonie podaj datę porodu, termin kolejnej wizyty i już Cię dopisuję

Na efekt końcowy przyjdzie jeszcze trochę poczekać, bo mama nie zawsze ma czas żeby nad tym usiąść, myślę że może za około miesiąc będzie gotowy to na pewno zrobię zdjęcie i wstawię

Chciałabym się w tym miesiącu wyrobić już z całą wyprawką i spakować torby do szpitala. Dobrze że mama jest w domu, to jak będziemy wychodzić to spakuje Małej co trzeba na wyjście (męża pomysłów się trochę obawiam ).

Teraz będę na wizycie w 31 tygodniu, myślicie, że każe mi już przychodzić co 2 tygodnie? I czy dostanę już skierowanie na CC, czy jeszcze? Nie ukrywam, że chciałabym już gdzieś zaklepać miejsce do porodu, bo byłabym spokojniejsza

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    a dzięki Madzia za odp. - ja jakaś ślepa jestem heh....
    a jeśli możesz to bardzo proszę o dopisanie :-)
    data porodu: 28.05.2017, rodzeństwo: Michasia 28.07.2015,termin wizyty 07.03.2017;
    dziękuję

Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Karo90 ech a miałam nadzieję, że przy krążku można normalnie chodzić. Ech no nic, tak jak pisałam, przynajmniej prasowanie mnie ominie. :-)
    Co do remontu, to nas niestety czeka taki generalny, łącznie z wylewaniem posadzek, bo wszystko krzywe. :-) Więc trochę to zajmie.

Bobaskowa Ty z Wrocławia jesteś? A mogłabyś polecić/odradzić szpital we Wrocławiu do rodzenia? Powiem szczerze, że ja jeszcze ciemna w tym temacie jestem.

kaaamiii oj nie zazdroszczę tak długiej podróży. I to jeszcze z takim bagażem z przodu.
    Co do remontu, to niestety jutro chyba się na tydzień przenoszę do mamy. Tutaj po mału warunki stają się ciężkie do życia, a i moja obecność bardzo opóźnia pracę.

Dziewczyny a możecie się podzielić, gdzie w necie zaopatrujecie się w ciuszki dla bobasów?
    Ostatnio edytowane przez Martiq ; 02-03-17 o 13:30

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    milka875 ale boski te fotel!!!!!

Madzia_Q89 ja od wtorkowej wizyty mam już mieć ustalane kolejne właśnie co dwa tygodnie, więc pewnie to już tak będzie wyglądać A jeżeli chodzi o skierowanie na cc t mój lekarz póki co nic o tym nie mówił..

A to ja też się pochwalę co moja Mama szyje dla wnusi --->
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6f1c659a5f122e6c2ac8bcf30d575217.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	88.6 KB
ID:	100254

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Martiq - a ty z Wro ? Jeśli tak to na fb jest taka strona ,,Halo gdzie rodzić Wrocław" i babeczki dzielą się swoimi opiniami na temat porodówek we Wro i okolicach. Ja mam zamiar rodzić w szpitalu pod Wrocławiem ale wybór jest całkiem spory - dużo zależy od tego co oczekujesz - poród cc - borowska , poród rodzinny z mężem na 100% - brochów, max. komfort i poród z własną położną to kamińskiego ( 600 zł) i ja tą opcję rozważałam. Ogólnie jakbym miała jechać na Wrocław to wybrałabym kamińskiego.

marteczkaa - my zakupiliśmy taki kokon z polecenia ponoć świetna sprawa - a zrobiony przez babcię to już w ogóle

U mnie nie tyle szaro buro to wiatr przestraszny no i prądu nie ma trzeba sobie radzić z telefonem

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Milka - też planuję taki fotel ale dopiero jak małego przeniesiemy do jego pokoju to tam taki sobi zafunduje siedziałam ostatnio na takim uszatku w ikeii i mega wygodny - nawet kimnąć się można spokojnie

Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Koteł Tak, z Wrocławia. Super! Dzięki za info o grupie! Widzę, że niestety grupa jest zamknięta, ale mam nadzieję, że babeczki mnie przyjmą do swojego grona.
    Zamierzam rodzić naturalnie z mężem. Jako że poród jest dla mnie przerażającą wizją, to chciałabym w osobnym pomieszczeniu a nie w boksie, i po porodzie pokój z łazienką. (Eh nie wiem, czy nie za duże mam wymagania)
    Ten poród na Kamińskiego z dopłatą 600zł to w osobnym pomieszczeniu może?

U mnie dzisiaj wiatr, ciemno, szaro i nawet gradobicie było.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów