Strona 296 z 476
Pokaż wyniki od 2,951 do 2,960 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Martiq - trzymam kciuki za to żeby nie było żadnej infekcji Wypoczywaj dużo - my tu z dziewczynami szalenie polecamy zakupy internetowe jak już któraś napisała - przybycie kuriera z paczką to jak wcześniejsze Boże Narodzenie

Pro po prezentów - wczoraj przybył laktator - wybrałam ten z Medeli model Harmony i muszę powiedzieć że całkiem prosty w obsłudze
    A jak już jestem przy laktatorach - myślicie że mleko pojawiające się dopiero po porodzie to sprawa genetyczna - moja mama i babcie nie miały nic przed porodem dopiero po i u mnie faktycznie do tej pory nic się nie pojawia.

Madzia - policzyłam i faktycznie to tak wyjdzie O.O nie skapnęłam się że to już tylko 10 tygodni do końca chociaż ja mam wrażenie że my się przeturlamy trochę dłużej

Ja też mam ostatnimi czasy dużo energii - w ten sposób komoda Igiego już jest pełna złożonych popranych i wyprasowanych ciuszków w rozmiarze 56-62
    Zostały mi do poprania kocyki ( w ile sztuk kocyków się zaopatrujecie?), ręczniczki i prześcieradła ( prasujecie prześcieradła na gumce ? )
    I myślę że w kwietniu popiorę trochę ciuszków na 3-6 m. żeby później mieć już przygotowane ( prasować nie będę).

Miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 koniecznie pochwal się jak Mama skończy koc, bo jestem ciekawa efektów!
    Zazdroooszcze popranych i poprasowanych ubranek! Ja sobie zaplanowałam to od przyszłego poniedziałku.... Oby była taka pogoda jak dziś, czyli słonecznie i wiosennie bo wtedy jest power!

Mi lekarz powiedział, że prawdopodobnie też będę miec cc w związku z dużą wadą wzroku i dużym ryzykiem odklejenia się siatkówki. Ale dopiero końcem marca czeka mnie wizyta u okulisty i wtedy się dokładnie dowiem. Gdyby tak było to też rozwiązują ciążę w skończonym 38 tygodniu, także mniej więcej koło 20.04 już bym się zobaczyła z moją Zuzią! Czyli jakieś 7 tygodni....? Ufff im bliżej tym bardziej się zaczynam stresować!

Martiq trzymaj się z tą szyjką!

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Koteł ja mam dwa kocyki Domyślam się, że pewnie jeszcze jakiś dostaniemy w prezencie. A reszta to pieluszki, otulacze a prześcieradło na gumce mam zamiar prasować, zresztą jak wszystko

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Witam nową mamuśkę lepiej późno niż wcale
    My już po III prenatalnych z młodym wszystko ok jest bardzo symetryczny i ważny 1 500 g, położenie główkowe potwierdzany chłopak po raz trzeci
    Obkupiłam się ostatnio w sklepie gdzie była wyprzedaż towaru i z nowości kupiłam pojemnik na pieluchy. Przy pierwszym synku nie miałam, ale teraz uznałam, że się przyda
    miłego dnia u nas piękna pogoda słoneczko świeci (ylko wieje) okna myje nie wiem co mnie naszło

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia też jeszcze nic mi nie leci, tzn. mam takie małe żółte strupki na sutkach, ale nie wiem czy to siara, aczkolwiek mnie bolą. Zobaczymy po porodzie, najwyżej wtedy kupię laktator
    Ja będę miała 2 kocyki po bratanicy i jeden chcę sobie kupić bawełniany, no i na lato będę miała ten, który robi mi mama. Te bawełniane już wyprane i wyprasowane. Okrycia kąpielowe zaplanowałam dwa, ale jeszcze nie kupiłam, a prześcieradła mam ze trzy na gumce i też będę prasować

Kurczaki, strasznie denerwuje mnie ten wiatr, przez to jestem jakaś słaba. W dodatku no nie mogę brać żelaza, wzięłam dwa w tym tygodniu i efekt oczywisty i strasznie bolesny. Chciałam chociaż dwa na tydzień ale nie da się, nie wiem co mam zrobić....

Junior Member
    PaulinaH

Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej
    ja kompletuje cały czas wyprawkę, jeszcze w najbliższych tygodniach czeka mnie remont pokoju i dopiero zacznę prać i prasować Dziewczyny gdzie na internecie zamawiacie rzeczy dla dzieci? to jest moje pierwsze i jestem we wszystkim zielona

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    My też zdecydowaliśmy się na ciemny wózek, rama i dół gondoli jest grafitowa, a tkanina jest szara. Nie chciałam, ani białego stelażu ani czarnego, chociaż czarny wydaje mi się i tak praktyczniejszy niż biały. Chociaż jasne wózki też mi się podobają to jednak praktyczność zwyciężyła.

Makuszka cieszę się, że będzie Ci się należeć kosiniakowe, nawet jak nie zarejestrujesz się w UP też Ci się należy, a ubezpieczona możesz być przy mężu. Ja od początku chodzę na NFZ, chociaż ta lekarka ma też prywatny gabinet. Mnie przeraża to, że wszystkie badania musiałabym robić prywatnie, bo za samo usg chętnie bym zapłaciła, żeby podglądać dzidziusia na lepszym sprzęcie. W każdym razie jestem zadowolona, zawsze robi mi usg i wszystko tłumaczy. No i co najważniejsze, szybko zareagowała z tą moją szyjką. Wydaje mi się, że temu Twojemu bucowi chodzi o to, że się przeniosłaś z prywatnych wizyt na NFZ… Palant!

Koteł
    nasza Marysia nawet jak lekarz próbował nią potrząsnąć to nie wzięła ręki z czoła, a jeszcze bardziej zasłoniła buziulkę. Może teraz na III uda się ją lepiej podglądnąć. Mi się wydaje, że dużo rzeczy związanych z ciążą jest genetyczne, więc ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu. Ja kopiuję moja mamę we wszystkim, mamy taką teorię, że jesteśmy klonami

Anabella mój mąż! chciał psa wsadzić do wózka i jechać na jazdę próbną

Martiq nie martw się, ja mam krążek od 22. tygodnia, szyjka dalej się nie skraca, chociaż niestety nie pomógł na tyle, żebym mogła chociaż w miarę normalnie funkcjonować. Leżę właściwie cały czas. Remont się nawet nie zaczął, bo mąż pracuje w delegacji, wraca do domu tylko na weekendy. Od 1.04 będzie pracował na miejscu i dopiero wtedy weźmiemy się za remont. Jak łatwo się domyślić w 22. tygodniu niewiele miałam kupione, więc też został mi Internet, chociaż tak jak Ty wolę wszystko pomacać. Oczywiście nic nie jest wyprane ani wyprasowane i niestety sama tego nie zrobię, muszę liczyć na mamę i teściową.

marteczka 7 tygodni to już baaardzo realnie brzmi!

PaulinaH ja wyprawkowe rzeczy zamawiałam na allegro od JustineX, a ciuszki kupuję pojedynczo jak uda mi się wyrwać na pół godziny do sklepu. Na szczęście Tesco, Rossmaanna, Pepco i Biedronkę mam 3 minuty na nogach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 dziękuję za słowa otuchy. Widzę, że dodałaś imię córci do listy. Mam tylko prośbę, abyś zmieniła te imię na Wiktoria Musiała się wedrzeć jakaś pomyłka. Ale też ładne imię.
    Kocyk naprawdę przepiękna pamiątka od babci. Na pewno dziecko będzie miało potem sentyment do niego.

Koteł dziękuję bardzo za kciuki, ale w sumie bym chciała, aby się właśnie okazało, że to infekcja. Moja dr móiwiła, że lepiej by było tak dla mnie, bo infekcję szybko by się wyleczyło, a jak to nie infekcja, to tylko krążek i leżenie cały czas, żeby córcia nie miała za bardzo jak się pchać wcześniej na ten świat.
    A co do zakupów internetowych, to na pewno mają bardzo dużo plusów, samo to, że nie trzeba chodzić po sklepach i pod sam dom wszystko przywożą. I ogromny wybór.
    Ja się po prostu boję tego, że coś będzie bardzo ładnie na zdjęciu wyglądało, a w praktyce okaże się inaczej. Nawet kolory inne.

Co do prania i prasowania ubranek, przynajmniej moja "ulubiona" czynność jak prasowanie mnie ominie, bo będzie musiała to za mnie mama zrobić, jak dalej będę musiała leżeć.
    w sumie po zamówieniu wózka zacznę się rozglądać za ubrankami w necie, może mi się to bardziej spodoba niż sądziłam.

Pozdrawiam Was gorąco kochane i trzymajcie się zdrowo!

Cześć Dziewczyny.
    U mnie też wyprawkowy progres ☺ Wózek i fotelik już przyszedł i czeka w domu☺ U nas kolor ruda ekoskora+szary. Dla mnie cudny ☺
    Większość ubranek poprana i poprasowana. W niedzielę jedziemy do Rodziców i tam Mama ma jeszcze reklamowke ubranek dla wnuczki to jeszcze zostanie uprac.
    Kocykow mam 4 plus taki duży bambusowy otulacz 120×120. Ręczniki 2, prześcieradła też 2, wszystko już uprane ☺
    Brakuje mi jeszcze łóżeczka i materaca, ale to na dniach zamówię bo już wybrane.
    Ja też uwielbiam zakupy przez internet Zamówiliśmy allegro zamawiam dużo rzeczy ze sklepu Hubiworld. Polecam. No i oczywiście solidna paka z Gemini też przyszła ☺
    Zamówiłam też sobie fotel uszak do karmienia ☺ Już się go nie mogę doczekać ☺

Strasznie fajnie się czyta o tym że dzieciaczki ładnie rosną, że są zdrowe, a my możemy z czystą przyjemnością kompletowac wyprawkę ☺ Uwielbiam ☺

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów