Strona 295 z 476
Pokaż wyniki od 2,941 do 2,950 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Agucha89 - dołączam się do klubu rodziców których Anabella podziwia . I co do zagotowania to nie ma takiej opcji - wózek wcale się tak mocno nie nagrzewa i jest wykonany z przewiewnych materiałów więc bobas nie ma tam sauny. Koleżanka miała czarny i poleciła mi własnie kupować tylko taki ew. grantowy/brązowy/ciemno szary, bo białe szybko się brudzą przy jakimkolwiek operowaniu w aucie/ stawianiu na ziemi. A ostatnie na co młoda mama ma ochotę to co chwila czyścić wózek żeby wyglądał
    Mówi że w życiu nie miała problemu żeby jej się wózek jakoś bardzo nagrzał - a woziła synka w gondoli 2 lata temu w to upalne lato.

Makuszka - skoro tyle do niego chodziłaś to może po prostu miał gorszy dzień ? Ja całą ciążę chodzę do lekarza na nfz i nie miałam z nim żadnego problemu - zawsze robi badanie usg, a jak zgłosze upławy albo problemy z szyjką to zbada i zmierzy. Chociaż on nie prowadzi prywatnego gabinetu stąd może to inne podejście

Co do niby tych ,,babcinych przepowiedni" to u mnie się akurat nie sprawdziły i nie sądzę żeby była w tym jakaś prawda - mi wszyscy przepowiadali dziewczynkę bo na początku ciąży marniałam i brzydłam w oczach, a tu prosze bardzo będzie księciunio

Wczoraj byliśmy na ostatnim badaniu prenatalnym - i uwaga - Igi całe badanie trzymał rączkę na twarzy, nawet rozszerzył palce żeby nie było nic widać po kim to dziecko to ma ?
    Ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku teraz tylko do przodu
    Zrobiliśmy w Ikei małe zakupy typu ręczniczki, prześcieradła do łóżeczka. Dzisiaj przyszedł laktator z medeli, także ja też powoli dopinam wyprawke na ostatni guzik.

Madzia - też kocham zakupy w internecie jakbym mogła to bym ciągle coś kupowała Już za 9 tygodni cesarkę będziesz miała ? Strasznie szybko ? to nie jakiś 35 / 36 tydzień u Ciebie będzie ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    agucha89 mam to samo!... Mimo że już miałam płeć potwierdzoną 4x to i tak mam stresa, że się coś zmieni hihi też mam już wieeeele dziewczynkowych ubranek, ale większość bardziej uniwersalnych, jakby się czasem jednak okazał chłopczyk to będzie takie samo szczęście jak teraz, chociaż na pewno BARDZO wielke zdziwienie hihi.

Madzia_Q89 ja tak samo jak Ty już stworzyłam liste na Gemini i czekam na wypłatę i też mam obawy, że coś pominę, ale w sumie z drugiej strony teraz wszystko jest tak dostępne wszędzie, że gdyby coś to wyślemy męża i kupi

Makuszka ja od początku chodzę na NFZ i jeszcze nigdy mnie tak lekarz nie potraktował! Jestem w szoku... Przecież po to chodzimy na wizyty, żeby się coś dowiedzieć na temat Naszych maleństw a nie dla lekarza....

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Anabella Zgadzam sie stuprocentowo z tym co napisała Koteł. Czarny wózek już przetestowany - syn w gondoli przejeździł lato 2015, nie zagotował się i nawet nie wyglądał na niezadowolonego, bardzo dobrze Mu sie spało w wózku

MakuszkaA może to traktowanie z tego względu, że się przeniosłaś z prywatnych wizyt na nfz i już nie będziesz mu nabijać kabzy?Wiadomo, że nic nie tłumaczy takiego traktowania pacjentek, ale słyszałam już sporo podobnych do Twojej historii ;/

Madzia_Q89, Koteł Oj tak - ja też uwielbiam zakupy przez Internet. Mam bardzo duży talent do wynajdywania rzeczy, które koniecznie muszę mieć, a dzień kiedy przyjeżdża kurier to prawie jak przyspieszona Gwiazdka

Junior Member
    pulo123

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-12 zobacz kalendarz
    marteczkaa Dziękuje bardzo

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Też kupiliśmy Małej wózek w odcieniach szarości + taki morski kolor na budkach, bo też stwierdziłam że nie będę go ciągle szorować, a my sporo podróżujemy, więc wzięłam to pod uwagę

Koteł dziś wedle USG rozpoczynamy 29 tydzień. Od początku Dominika jest starsza o te 4 dni niż z OM by wynikało (od Fasolki ). Lekarka mówiła (to jej podejście) że jeżeli bobas jest miarowy to ciążę rozwiązują w 38 skończonym tygodniu, więc +/- jeszcze około 9 - 10 tygodni

Ja nie wiem, jakbym miała wypłatę, to chyba całą mogłabym wydać na pierdoły z Internetu, chociaż oczywiście żyję rozsądnie i rozsądek bierze górę he he

Ja ostatnio jak pojechałam na IP to trafiłam na strasznego buca i chama, w końcu się wkurzyłam i zrobiłam awanturę w gabinecie, bo traktował mnie jak jakąś głupią siksę (nawet mój mąż był zdziwiony bo ja rzadko się odszczekuję). Był to szpital, który brałam pod uwagę do porodu, ale teraz to wolę jechać dalej ale w miejsce z ludzkim podejściem do pacjentki.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Aaa. Właśnie dzwoniła do mnie Pani ze sklepu że mój wózek czeka na odbiór Maz zmęczony po pracy nie chce po niego jechać. Jutro jedziemy do Ikei więc też odpada. Dopiero w piątek będę go miała w domku. jakoś muszę wytrzymać.

Ahhh Misia współczuję bo wiem jak to trudno wyczekać! Tym bardziej, że wiesz że wozek już na Ciebie czeka!

Mój syn na razie kota wozi w wózku. Jest zachwycony...syn, nie kot dobrze że zostały tylko plastiki które latwo poprzecierać. Ale jak już wszystko wyschnie i poskladam wozio do kupy to nikomu nie pozwolę go dotknąć tylko mój będzie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    Tak dawno się tu nie odzywałam, że na pewno już mnie nikt nie kojarzy

Zazdroszczę Wam tych zakupów i wyprawek. Ja oczywiście niestety nie mam jeszcze nic przygotowane ani kupione. Jedynie wybrany wózek.
    Nawet jeszcze szpitala nie mam wybranego ech..

Jestem dopiero w trakcie remontu mieszkania a raczej na jego początku.
    Żeby w końcu męża zmotywować do działania powiedziałam że za nic się nie biorę z wyprawką dopóki nie będzie skończony pokoik dla córeczki. A już tak nie mogłam się doczekać aż powybieram sobie wszystko )
    Jestem zwolenniczką tradycyjnego kupowania. Może dlatego że to pierwsze dziecię i chcę zobaczyć jak to wygląda na żywo, wymacać itp.

Wczoraj miałam wizytę i się okazało, że szyjka mi się skraca i jest rozwarcie. Bezwzględny nakaz leżenia, wzięty wymaz, za tydzień w środę kolejna wizyta i jak się okaże że to nie infekcja to mnie też czeka krążek.

Mąż przerażony teraz dopiero naprawdę poczuł się zmotywowany i wiem że remont zostanie przeprowadzony w trybie ekspresowym.

Tylko jak tu z łóżka wybierać wszystko )
    Tyle dobrego że przynajmniej ten wózek mam w sklepie wymacany i wyjeżdżony.
    Może nawet w tym tygodniu zamówię go sobie aby jakoś się pocieszyć że po mału zaczynam jednak coś już gromadzić.

Aa i w końcu wybrane imię dla córci Wiktoria
    O zmianę płci się nie martwię bo jakoś od samego początku czułam, że będzie córeczka

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Dużo zdrówka kochane!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witaj Martiq, trzymaj się, zaciskaj nogi i trzymaj Małą jak najdłużej! Są tu dziewczyny, którym skracają się szyjki i jest wszystko dobrze

A ja dziś od rana w dobrym humorze, pogoda rewelacyjna! Wyniosłam pościel na balkon i biorę się za porządki mam też zamiar poprasować resztę ubranek dla Małej i już przynajmniej tę część wyprawki będę miała z głowy

Kocyk zaczął się robić i już widzę, że będzie piekny! Jak będę go miała w całości to postaram się dodać fotkę. Miłego dnia dziewczynki

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Agucha89 ja tez jakos mam troche stracha odnosnie plci bo u mojej sasiadki 2 miesiace przed porodem powiedziano ze Marysia bedzie Jasiem ale co wizyte lekarz potwierdza mi dziewczynke i nie widzialam nic miedzy nogami ale ciuszki u mnie tez sam roz kilka po synku tylko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów