Strona 293 z 476
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Makuszka a Ty pracujesz? będzie Ci się należeć macierzyńskie? Pytam bo jest coś takiego jak kosiniakowe. Dostają je kobiety, którym z różnych względów nie przysługuje macierzyńskie. Wynosi 1000 zł na miesiąc, niezależnie od dochodów drugiej połówki. Co do pozycji bobasa to całkiem możliwe, że w takiej właśnie leży.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Makuszka Potwierdzam to co napisała Karo90 o kosiniakowym. To jest 1000 zł miesiecznie do momentu ukończenia przez dziecko 1 roku. Dodatkowo dla osób, które mają niskie dochody jest możliwość uzyskania dodatkowego becikowego - zamiast 1000 zł, jest dwa razy tyle, ale to musiałabyś poczytać sobie jeszcze dokładnie.

Dziewczyny, które mają mieć dziewczynkę (m.in. Antosia89, Madzia_Q89, Ruda1988, marteczkaaa, Karo90, Kawi) czy Wy też macie takie obawy, że za chwilę okaże się, że w brzuchu jest jednak chłopczyk?Mi lekarz od początku mówił o tym, że to córka, pokazywał nawet wargi sromowe, ale przez gadanie innych osób mam mętlik w głowie. Że dużo innych osób miało mieć dziewczynkę, a okazywało sie np. ok. 30 tygodnia, że jednak chłopak. Pytam, bo nie ukrywam, że mam już dosyć zaawansowany stan wyprawki (w oczywistych kolorach) i się zaczynam stresować. A Wy jak się na to zapatrujecie?

W ogóle skończyłam robić w końcu porządki z ciuchami po Synku, bo miejsca zaczyna brakować. Podsyłam linka na moje aukcje na allegro, może któraś sie na coś skusi http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=6436898

A jeżeli chodzi o ułożenie dziecka to moje jest w poprzek i to tak, że twarz ma w głąb mojego ciała, więc wypina sie pupą w stronę brzucha. Wypina się, oj wypina :P Ale znając życie nieraz się jeszcze przekręci. Fakt jest, że teraz te ruchy są już bardziej odczuwalne, czasami bolesne...Ale już bliżej niż dalej

Agucha89 ja w 31 tyg. Dowiedziałam się ze bede miec chlopca zamiast dziewczynki szok i zaskoczenie! Ale jakos wewnetrznie czulam ze to nie babeczka ino chopcyk i z różowych kupiłam tylko 1 body.
    Teraz szybko mi zmienili z dziewczynki na chłopca czyli w 21 tyg. Na polowkowych ale mój gin. Też mi pokazywał wargi sromowe...

Dhl zgubil 1 cz paczki z wozkiem i teraz nie wiem ile mi przyjdzie czekać

U mnie dziś deszcz. Dobrze że wczoraj zrobilam wszystko co zaplanowałam! A dziś mogę czytać i sie lenić!

Dziewczyny jeśli chodzi o kopniaki to ja mam czasem obawy że mój mały kosmita wyjdzie przez brzuch. Takie figury skomplikowane wyczynia! A ostatnio cos naciska - jelita chyba? Bo tak mi się nagle kupke chce że ledwie dobiec do wc mogę...a potem praktycznie nic nie idzie :/ .... Hehehe ale temat do porannej kawy
    Spalam dzis od 1 do 6:30! Super

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Karo Myslałam o Kotel a nnapisałam Karo

Makuszka Z tym 500+ i innymi swiadczeniami to masakra. Tak dokładnie sprawdaja. 7 zł. Koszmar. Pamietam kiedys mój tata musiała zapłacic jakas kare w urzedzie bo mu cos przekroczyło o 2 grosze!!! Dosłownie.

Justinne penie tak ci sie ułozył. Ja np wiecej czuje w dole. Kopanie rzadziej odczuwam.

Agucha ja znam historie ze zamiast chłopca urodziła sie dziewczynka. Bardziej bym słuchała lekarza, bo takich histori kilka jest, ale rzadko sie zdarza ze lekarz sie myli. Bardziej to sie zdarza w przypadku jesli na usg mało widac.

Anabella oby sie szybko znalazła paczka.

Mój mnie dzis w nocy tak kopnał ze az krzyknełam Niestety jestem nie wysdpana. nie spałam od 1 do 4:30. a wstałam o 6:30 bo Antos tak sie obudził Wiec dzis dzien zaczne od kawki
    Za oknem na razie fajnie, ale wczoraj tez tak było i zaczeło wiać.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam się z samego rana! U mnie dzisiaj szaro, buro i ponuro, w dodatku w nocy padało...
    Ja ogólnie ostatnio śpię dobrze, kładę się spać około 22 i budzę się w okolicach 7 może trochę wcześniej

Mój Dzieć jest tak ułożony że non stop chcę mi się siku, a jak idę to pójdzie kropelka albo wcale, to mega nieprzyjemne. Pomaga czasem leżenie z poduszką pod pupą, albo na boku, choć niestety nie zawsze. Generalnie widzę różnicę jak dużo chodzę, wtedy zmienia położenie i jest lepiej ale trzeba być wytrwałym także Anabella bardzo dobrze Cię rozumiem

Ja wiem że będzie dziewczynka w sumie od pierwszych prenatalnych, z resztą układa się tak że wszystko widać

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Agucha ja wiem na 98,99%, że będzie dziewczynka, bo robiłam test NIFTY, więc u mnie sprawa jasna. Nawet na usg nie pytam, tylko lekarz się śmieje, że ja taka pewna jestem i nie pytam ale twierdzi zawsze, że chłopaka nie znalazł
    Przy pierwszej ciąży od 20 tygodnia wiedziałam, że chłopak, ale i tak dla pewności ubrania neutralne kupowałam. teraz też mam kilka neutralnych, bo nie mogłam się do różu przekonać.
    Makuszka a to nie jest jakoś proporcjonalnie liczone? Że jeśli niewiele przekraczasz, to wypłacają mniej? Tak coś gdzieś kiedyś wyczytałam. Przy drugim na szczęście nie ma już widełek dochodowych, więc wszyscy się załapią.
    Anabella z tym wózkiem to pech, ale na szczęście jeszcze trochę czasu jest, więc na pewno sprawa się wyjaśni. Ja jeszcze nawet nie zamówiłam, chociaż z tego co słyszałam, to ten wózek, który wybrałam, sprzedawca ma na bieżąco na magazynie, co najwyżej na fotelik będzie trzeba 2 tygodnie czekać. Zamierzam złożyć zamówienie w połowie marca dopiero.
    Super, że w weekend ma być ładna pogoda, bo ja mam łóżeczko do malowania, to zrobimy to na zewnątrz. Jednak zdecydowałam, że nie będę kupować tego Chicco next to me, skoro mam łóżeczko na strychu po jednym dziecku, w ogóle nie zniszczone. Chyba, że będę bardzo nie wyspana nocnym wstawaniem, to wtedy pomyślę

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    PaulinaH – witaj wśród majowych mamusiek
    Marteczkaa – skorzystałam z Twojej podpowiedzi co do suwaczka dzięki
    Justinne – ja z kolei mam wrażenie, że mój skarb buszuje po wszystkich moich wnętrznościach heh…. Czasem rzeczywiście te ruchy stają się nawet bolesne….
    Agucha89 – ja też mam mieć dziewczynkę ! i obaw jakoś nie mam …… ostatnio mój lekarz się nie pomylił i teraz też na to liczę …. Po prostu mu ufam, nie słyszałam, żeby zdarzyła mu się taka „pomyłka” ;-) aczkolwiek jeśli rzeczywiście by się okazało, że w brzuszku jest chłopiec – też bym się ucieszyła ; ubranka zawsze można wyprać z granatową skarpetką i będą niebieskie ;-) heh
    Co do pogody to mnie też szaro ponuro, choć widzę nadzieję na słońce, bo zaczyna się przebijać ...
    Co do problemów z zasypianiem, na razie odpukać takich nie doświadczam – po prostu ok 23 padam i zasypiam od razu – budzi mnie dopiero moja córeczka ok 6 rano – ale nie ukrywam, że jeszcze bym pewnie pospała heh …
    Miłego dnia mamusie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie dostalam wozeczek:l rozebralam go ze wszystkich ściągalnych materialow i wrzuciłam do prania na 30 st z dod. Płukaniem..... Trzymajcie kciuki żeby mi sie ten material jakoś nie zniszczył. Bo 1000 zl szlag trafi:/

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A ja buszuję po Gemini, jak tylko dostanę wypłatę robię ostatnie zakupy wyptawkowe dla siebie i Małej powiem Wam że pokochałam zakupy intetnetowe, wszystko pod drzwi a wystarczy jedno kliknięcie

[b]Anabella[b/] na pewno się dopierze i się nie zniszczy, a w jakich kolorach jest? ja muszę wyprać fotelik po bratanicy, bo siedzi na strychu już ze dwa lata i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać...

W ogóle, mama obiecała mi, że zrobi mi na drutach mój wymarzony, dziergany kocyk! Jestem mega szczęśliwa, bo zakochałam się w takich, a Mała będzie miała piękny i niepowtarzalny prezent od babci

W ogóle dopada mnie jakiś stres, że czegoś w tej wyprawce mi zabraknie, że nie zdążę się spakować, że ciągle za mało mam, tk jest przy pierwszym dziecku czy przy kolejnych też? też macie takie obawy czy ja jestem tylko taka matka wariatka?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Anabella, 30 st - to na pewno będzie ok ! trzymam kciuki ! mnie też czeka pranie wózka i leżaczka, bo ostatnio na olx kupiłam leżaczek samobujający - już nie pamiętam nazwy i też muszę się za to zabrać; heh daj znać jak upierzesz !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów