Strona 29 z 476
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A wekendy nad nożem to zazdroszczę tez bym się gdzieś wyrwała
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Ojj tak - ja też się już nie mogę doczekać
    Ostatnio miałam taki zakręcony okres w pracy, że z chęcią się trochę zrelaksuję
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

O mnie
    A ja dziewczynki mam strasznego stresa teraz. Miałam dziś jednorazowe mocniejsze krwawienie. Dzwoniłam do gina. Kazał leżeć plackiem i wygrzewac tylek jak to określił. A żebym była spokojniejsza do następnej wizyty to mam w pon zrobić beta HCG i przyjechać do niego na usg. Jejku jak strasznie się boje.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Witajcie wszystkie nowe przyszłe mamusie :-)
    Ja od wczoraj mam jakiś dziwny nastrój... trochę mi smutno, trochę wesoło, trochę mi niedobrze i ogólnie jakaś przytłoczona się czuję. I cały czas mam ochotę na frytki z ketchupem! :-( Mój mąż narzeka na te moje dziwne humorki :-) A ja oczywiście zwalam wszystko na ciążowe hormony :-)
    Piersi mi już trochę urosły i bardzo bym chciała żeby takie zostały (albo i większe), ale nie wiem czy po ciąży i karmieniu one wracają do poprzednich rozmiarów, czy już takie zostają???
    Kasiu nie martw się wszystko będzie napewno dobrze. Spróbuj o tym nie myśleć bo stres szkodzi. Dobrze że krwawienie ustało. Trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki :-*

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez ola87 Zobacz posta
    Dziewczyny robiłyście sobie jakieś badania przed lub w trakcie tej ciąży? Chodzi mi np. o morfologie, tsh, toxoplasmoze, cytomegalie, itp.?
    ja mam skierowanie na morfologię, mocz, glukozę i na razie kiłę z chorób, bo powiedział, że będziemy robić po troszeczku a nie wszystko na raz/
    VeriRose, Anla3, Ania_88 witajcie

Kasia_88 bardzo się cieszę! Z niecierpliwością czekałam na takie wieści od Ciebie Gratuluję. No i zazdroszczę nudy. Korzystaj póki możesz, tyle ciekawych seriali do obejrzenia :P Mi się podobały Desperate Housewives albo klasyczny Dr Hause jeśli jeszcze nie widziałaś. A jak poznałem waszą matkę to obowiązkowo! Teraz doczytałam też o krwawieniu. No mam nadzieję, że to nic poważnego. A nie możesz już jutro zrobić badania? To za wcześnie? nie znam się a tym ...

paulina9521 Super Nie przejmuj się torbielą. Jako ciekawostkę Ci powiem, że jak byłam w poprzedniej ciąży to mój stary lekarz w 5 tyg. oznajmił, że to torbiel (test jeszcze był negatywny) i dał tabletki na wywołanie okresu. Jaja, co? 2 tyg. później dalej nie było okresu, ale test już pozytywny Niestety biustonosz ponosisz krócej niż 8 miesięcy, bo jeszcze Ci się rozmiar zmieni. Ja odkąd zaszłam w poprzednią ciążę, przez okres karmienia do teraz kupiłam chyba z 6 staników (każdy iny rozmiar). Ale najważniejsze jest właśnie teraz dobre podtrzymanie biustu. Warto zainwestować. Ostatnio czytałam gdzieś, że na obwisłość piersi nie ma wpływu karmienie tylko liczba ciąż i dbałość o biust w tym czasie, bo piersi są zanadto obciążone i należy je podtrzymywać, żeby się nie "pourywały" jakieś włókna.

wawel883 niezła historia o tych znajomych. Kurcze ale ten los przewrotny...

Misia1221 gratuluję serduszka! U mnie ta sama sytuacja. Mam ciążę o 3 dni młodszą niż wynikało z mojej owulacji, ale ważne, że serducho bije!

Byłam wczoraj na wizycie. Oznajmił 5w4d i słyszałam już serduszko! Jak widać ciąża ciąży nierówna (ta nie jest torbielą ) i za 2 tyg mam się stawić z badaniami oraz założymy kartę ciąży. Pobrał też cytologię. A najzabawniejsze jest to, że dowiedziałam się, że mam tyłozgiętą macicę!!! Nieźle, że dowiaduję się o tym dopiero teraz. To jest może mój 10 lekarz, którego pamiętam nazwisko a nie liczę tych w szpitalach. Badał mnie raz nawet słynny prof. Dębski i nikt mi tego wcześniej nie powiedział. Dlatego ja sądzę, że to nabyte a ten lekarz twierdzi, że tak już musiało być zawsze. I bądź tu mądry...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    cześć chciałam się przywitać. Dzisiejszy teścik pokazał drugą bladą kreskę, ale wyraźniejszą niż przy pierwszym synku dziś umówię się do lekarki, i tak miesiąc trzeba czekać więc akurat będzie moment na usłyszenie serduszka owulację czułam na końcu sierpnia więc u mnie termin teoretycznie na 23 maja, ale zobaczymy jak to wyjdzie u lekarza.
    Nie wiem czy dam radę być z Wami na bieżąco bo mam prawie 10 miesięcznego szkraba w domu, który właśnie zaczyna powoli dreptać przy meblach i trochę z nim zachodu, ale będę się starać bo pierwszą ciążę także "przeżyłam" z tym forum i zdecydowanie fajna sprawa
    Zawsze chcieliśmy małą różnicę wieku między dzieciątkami, ale ponieważ jestem po cc czekałam na zielone światło od gin, dostałam je miesiąc temu i chyba padł złoty strzał chociaż nie liczyliśmy na to myślałam, że trochę nam to zajmie bo jeszcze karmię no i o starszego staraliśmy się pół roku, a tu proszę... oby tylko wszystko było dobrze pozdrawiam!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

U mnie chyba znowu bezowocny cykl ;/ Robiłam test sikany, dzień po spodziewanej @ i jedna widoczna krecha ,drugiej nawet śladu...
    Ogólnie cykle mam co 29 dni w tamtym miesiącu wydłużył się do 33 i w tym pewnie to samo eh...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Kasia Jak tam u Ciebie dzisiaj? Baaardzo mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Staraj się nie stresowac... (ja wiem, że łatwo się tak mówi)

Ola Ja tez oczywiście wszystkie humorki zwalam na ciążę Taki już Nasz przywilej teraz

Ewcia Ja mam przodozgięcie. Z tym, że kazdy lekarz mi to mówił przy badaniu a jak się pytałam czy mam sie tym martwić to mowili, że nie bo w ciazy macica i tak się tak rozciągnie, że będzie ok. Wiesz cos więcej na ten temat? Może to miec jakiś wpływ? bo nigdy się nie zagłębiałam...

Asia Witaj! gratulacje. Jak widać do lekarza nie ma się co spieszyć, bo później niepotrzebny stres... Ale Ty doświadczona Mamusia już jesteś

Dagusia A sprawdzałaś czy masz cykle owulacyjne? Pisałas wczesniej, że testy owulacyjne nie wychodzą. Może tu tkwi problem. Próbowałas z temperatura? trzymam kciuki. Może jeszcze nie wszystko stracone

O mnie
    Misia a ja leżę i leżę. Moja mama przyjechała żeby chociaż coś do jedzenia mi zrobić. Jeszcze w nocy miałam koszmar. Śniło mi się ze poroniłam. A jak się obudziłam to znowu lekko krwawilam. Pozostaje mi leżeć i modlić się żeby wszystko było ok.

Mi lekarz na ostatniej wizycie powiedział ze mam macice dwurożną. Tak chyba to nazwał. Z taką przegroda lekką po środku.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dagusia jeśli chcesz się dowiedzieć czy masz cykle owulacyjne zrób sobie badanie z krwi na poziom prolaktyny. Obojętnie w jaki dzień cyklu i o której godzinie, byle nie szybko po śnie, seksie i stresie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów