Strona 289 z 476
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,890 z 4757

Majówki 2017

Ja wyszłam dziś na spacer i przy okazji wstapiłam do apteki. W której tak mnie zemdliło że wypadlam z stamtąd jak poparzona. Pociemnialo mi w oczach, nie dobrze mi sie zrobiło, zlało mnie potem. I tak do teraz kiepsko sie czuje a to juz 2 h minęło. I ten syraszny ucisk w tyle glowy obiad musze robić ale nie wiem czy ustoje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, nie martwiaj się, mam podobnie z tymi hormonami. Oczy mi się szklą prawie o wszystko i chociaz normalnie nie sprawiloby mi to żadnej przykrości tak nagle ukradkiem kąciki musze ocierać Mam nadzieje, że to mnie.

Effciak, wow -5-6 tyg to takie realne... U nas 10 i wydaje mi się to jeszcze wiecznością chociaz z drugiej strony to tylko albo aż 2 miesiące!

Anabella, wspolczuje tych przeżyć w aptece...

Mi został ostatni tydzień takich intensywnych spraw,bo zalatwiam sobie indywidualny tok studiow i potem zamierzam odpocząć, zająć się wysprzątaniem mieszkania, wyprawką do końca, szkołą rodzenia i magisterką Zapowiada się fajnie!

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Madzia ja mam już ułożenie główkowe i mniej kopie a czesciej głowa i rekai uderza. Przynajniej juz nie uderza az tak mocno jak kilka tygodni temu. Wtedy to myslałam ze mi wyskoczy już Nie dziwie ci sie ze chciałabys wyjsc. Jak b yłam chora 2 tyg siedsziałam w domu i miałam dosyc Ale pamietaj ze on ten dom robi dla was

Anabella ja tez jakos nie kupuje, a nawet sie nie rozgladam za bardzo za rzeczami. Jedyne co ostatnio kupiłam to skarpeteczki w rossmanie przypominajace trampki i krem wiec szaleje. Współczuje samopoczucia. Mam nadzieje ze juz przeszło i jest lepiej.

Pisłyscie o pampersach. Ja kupowąłam 1 i teraz tez tak zrobie. A 2 to juz beda Dady bo teraz sa lepsze niz 4 lata temu.

Z kosmetyków odradzałabym johnsona. Czesto słyszałam ze dzieci miały uczulenia.

Fajnie ze juz wózki kupujecie. Jka tylko zrobi sie ciepło ja moj wypiore. A bede normalnie prała, bo jednak musze troche doprac.

Chciałam was równiez zapytac. Swedzi was skóra w ciazy? Np rece, stopy lub nogi? Bo ja mam strasznie sucha, ale kilka razy swedziały mnie wieczorem stopy i rece. Po posmarowaniu balsamem przechodziło. Jutro musze zadzwonic do gin i zapytac ja czy mam sie czym martwic.

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Ja właśnie dostałam wiadomość od Pani, z którą byliśmy na jutro umówieni na oglądanie tego xlandera, że jednak go nie sprzedaje, bo w rodzinie ma się urodzić dziecko. Ehh, wszystko pod górkę :/
    Kamowata- ja też właśnie załatwiam sobie indywidualny tok na uczelni ale pisanie magisterki to koszmar, nie mogę się za to zabrać.
    Kurcze, Wy już wszystko macie a my dopiero wózek i łóżeczko załatwiamy. Tyle mi się rzeczy na głowę teraz zwaliło, że szok.
    Mój mały chyba cały czas ułożony jest pośladkowo, bo cały czas czuję go w tych samych miejscach- w środę usg więc zobaczymy. Ja byłam ułożona pośladkowo i moja mama mnie tak urodziła i wszyscy teraz się śmieją, że natura chce być sprawiedliwa i mi zgotuje ten sam los.

Agula mnie tak ostatnio czesto wszystko swedzi. Zaczynaja nogi i brzuch a potem to już wszystko. Wiec szybko zaczynam sie smarowac balsamami i jest lepiej
    Ja zjadlam zapiekankę makaronową i już sie czuję cudownie. Kamil po obiadku fika koziołki

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    agula2 Z tym swędzeniem to może być nic groźnego, a może być bardzo groźna dla dzidzi choroba choleostaza, więc zadzwoń koniecznie, żeby się upewnić, że to nie to. Zazwyczaj ujawnia się koło 30. tygodnia. Wiadomo, że jak czasem zaswędzi i to jeszcze w okolicach brzucha to to na pewno nic groźnego, ale jak swędzi całe ciało to lepiej dmuchać na zimne.
    Effciak 5-6 tyg, a u mnie jeszcze 12! przepaść
    Kamowata ja dzisiaj załatwiałam sprawy na uczelni, na szczęście się udało, poszło łatwiej niż myślałam, mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie.
    Co do skurczy to mnie z tydzień temu złapał w łydce taki, że przez 2 dni go jeszcze czułam, teraz biorę magnez 3 razy i jest spoko.
    Odebraliśmy wózek, jest super, wszystkim się podoba, gondola jest olbrzymia, łatwo się składa i rozkłada. Dostałam tez sówkę z cloudb zamówioną na kiido.pl, trochę się obawiałam, bo nigdy nie zamawiałam na tej stronie, a ceny były dużo korzystniejsze, a wiadomo, że jak coś jest za tanie to podejrzane. Najtaniej sówkę znalazłam za 125 zł, a na kiido zapłaciłam 86, więc sporo taniej. Było napisane, że pudełko jest uszkodzone i było naderwane w jednym rogu.. także śmieszne to uszkodzenie.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    agula2 jak bardzo bardzo Cię swędzą ręce i stopy to dzwoń koniecznie do lekarza, bo czasem to może być cholestaza ciążowa... Mnie też często coś swędzi, ale najczęściej brzuch albo piersi, ale faktycznie po balsamie przechodzi

Dzisiaj też zasiadłam jak któraś z Was ostatnio nad blogiem srokao i kosmetykach i wytypowałam albo HiPP albo Babydream z Rossmana, aż zaskoczona jestem że nivea tak źle wypada

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A myśmy jednak pojechali kupiłam już chusteczki nawilżanie - z Babydream były w 4paku, wzięłam takie Sensitive różowe, krem przeciw odparzeniom też z BD, oliwkę i płyn do kąpieli z Hipp, z kosmetyków to tyle, bo mam jeszcze całą oliwkę z Penatena od koleżanki. Kupiłam też sobie wkładki laktacyjne z Bella Mama w takim fioletowym opakowaniu, podpaski poporodowe też z Belli no i majtki jednorazowe z Canpola. Już zaczynam wszystko gromadzić bo u nas jeszcze 9 tygodni do CC jutro jadę po ubranka jeszcze, zobaczymy co wybiorę, jak będą spoko to nie będę na ten moment nic dokupywać

Kurcze, mnie to nic nie swędzi, ani brzuch ani nic, w sumie mega rzadko czymś się smaruję na piersi jednej mam tylko dwa świeże rozstępy. Ale fakt nie ma żartów, jeśli swędzą stopy i dłonie a w końcu całe ciało warto zrobić próby wątrobowe, bo jak pisała Karo,może to oznaczać cholestazę i trzeba to sprawdzić. Moja znajoma to miała.

Wiem że z tym domem tak jest, zwłaszcza że wszystko zwaliło się teraz na koniec ciąży, no ale trzeba wszystko ogarnąć, jutro ma przyjść pan wymierzyć kuchnię, a za tydzień zaczynamy wykończenie hurra! Sierpień - wrzesień się wprowadzimy, mam nadzieję że odbiory przejdą spokojnie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    marteczkaa mam takie same typy babydream, bo tylko jeden produkt jest niefajny, a nie mam zamiaru za każdym razem się zastanawiać czy to miała być ta oliwka czy tamten balsam. Za babydreamem przemawia też cena, a że rossmanna mam bardzo blisko to mogę polować na promocje też z hippa.

Pytanie co do kosmetyków, co kupujecie na początek, bo szampony czy oliwki podobno są zbędne, jeżeli ze skórą dzidziusia jest wszystko ok. Ja chyba na razie kupię płyn do kąpieli, jakiś krem do pupy i ewentualnie lekki balsam do ciała.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,a przygotowujecie się już jakoś do porodu? Ja mam za tydzień wizytę i chcę spytać gina czy mogę ćwiczyć mięśnie Kegla i robić masaż krocza. Zastanawiam się, czy jeszcze coś mogę zrobić, żeby na porodówce było łatwiej. Ćwiczycie sobie coś?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów