Strona 288 z 475
Pokaż wyniki od 2,871 do 2,880 z 4748

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki!
    Kawi jeśli chodzi o majtki poporodowe to kojarzy mi się, że dziewczyny pisały, że lepsze są te spodenkowe, bo nie wpijają się w ranę po cc.
    Do szpitala kupuję dwie paczki 0 newborn, jedne Dady, drugie pampersy.
    Jeśli chodzi o ruchy to powiem Wam, że się już zaczynałam martwić, bo we wszystkich opisach/ aplikacjach jest napisane, że teraz powinnam czuć bardziej kopniaki dziecka, a ja właśnie nie czuję takich typowych kopniaków (a raczej odczuwam, ale rzadko), za to częściej czuję przeciąganie, rozpychanie, nieraz widzę, jak Mała wypina pupę, aż mi się w tym miejscu brzuch twardy robi. Trochę się uspokoiłam, jak przeczytałam, że macie podobnie.
    Madzia jak mój tata miał takie skurcze w łydkach to lekarz kazał mu brać bańkę albo termofor do spania i kłaść w okolice stóp. Podobno od zimna skurcze łapią częściej i są mocniejsze. Współczuję ciężkiej nocki
    Z tym spaniem 15 godzin to pewnie zależy od dziecka, u mnie jest dzień, że Mała się wierci praktycznie co kilka/ kilkanaście minut, a są dni, że pół dnia jest spokojna, potem kilka razy fiknie i znów dłuższa przerwa.
    Jeśli chodzi o walizki do szpitala, to ja w sumie się nie mogę zdecydować. Ostatnio mi znajoma pisała, że wygodnie jest mieć osobno rzeczy swoje i dziecka.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Jaką aplikacje używacie?

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Liko- ja mam aplikację HappyBaby

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Antosia89 coś znikłaś ostatnio (chyba,że przegapiłam posta) co tam u Ciebie? Akurat dziewczyny tu piszą o torbie do szpitala a na stronie oddziału w Trzciance nie ma żadnych informacji. Nie wiesz czy trzeba zabierać wszystko dla maluszka? Pytam o ubranka, pieluchy itp. W Drawsku nic nie wymagali, szpital zapewniał swoje. A teraz w sumie nie wiem co powinnam spakować.

Kurcze zazdroszczę tym dziewczynom, które znają termin cc. To już całkiem inne oczekiwanie

Kawi my też dziś we dwoje z synkiem tylko + brzszek. Wzięłam go na salę zabaw, bo stwierdziłam, że będzie mi lżej. E tam! I tak wszędzie mnie ciągnie za rękę, bo było tyle dzieci, że bał się bawić sam. bardziej się wymęczyłam niż jakbym została w domu...

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

Co do pytania o pieluszki - ja kupiłam na promocji pampersy 1 i 2. Zerówek nie kupowałam. Do szpitala wezmę 1 bo są od 2-5 kg o ile się nie mylę, więc nawet dla nowonarodzonego malucha powinny być ok.

Madzia - co do staników z alles to mi wtedy wypadało z ich rozmiarówki 75F i wzięłam taki oraz 70G ( kupowałam w listopadzie) i 75F jest za luźny w obwodzie ( nawet teraz mi się podciąga) a 70G uwielbiam, leży idealnie.
    Nie kieruj się aktualnym rozmiarem pod biustem tylko tym z przed ciąży i biorąc biustonosz sugeruję zjechać z obwodem w dół a miseczką w górę. Haftki mają 4 stopniową regulacje, więc jak weźmiecie 70 to spokojnie wyregulujecie do 75 i 80.
    Ja mam niby teraz pod biustem 80 cm ( przed ciążą 73) i stanik 70 leży idealnie, a ta 75 nadal się podciąga.

Mnie czeka intensywny początek tygodnia bo jutro wizyta u mojego gina i powiem mu o tej szyjce, a we wtorek usg prenatalne i wizyta w ikeii po pierdółki
    Coś się znowu zakatarzyłam na szczęście narazie bez innych objawów.

Ja kupiłam pampersy newborn 2-5 kg w gemini 19,90 zl za 43 szt. Co do biustonosza to wlasnie mam problem, bo jakos biust mi sie za bardzo nie zmienil dalej mam 85B. Nie wiem czy do karmienia kupic taki sam czy jeden wiekszy? Nie wiem czy pojarm na tyle powiekszy mnie w obwodzie :-) u mnie po wizycie wszystko ok, dzieciaki w 3 tyg przybraly po 500 gram ( duzo strasznie, dlatego juz mi ciezko i latam do toalety), ktg idealnie w normie, niestety co do diety cukrzycowej to rano i tak mam podwyzszony cukier ( po posilkach jest ok) wiec dostalam na noc insuline. Dobrze ze to wszystko jest refundowane :-). Kolejne wizyty 6.03 i 10.03

O rany Wy juz kupujecie pampersiaki?! A ja tylko je ogladam w sklepie i ciagle mysle ze mam czas. Ale mam już chusteczki nawilżanie
    Już prawie marzec i za jakies 2 tygodnie złoże zamowienie na kosmetyki...nie ma co czekać. A potem pranie,prasowanie,sprzatanie i oczekiwanie na bombelka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja juz wszystko mam, tak na wszelki wypadek. Uprane, uprasowane i przygotowane na godzine zero bo roznie z moją dwójką moze byc. Z resztą na szkole rodzenia mowili zeby w 32 tc miec juz wszystko spakowane. A 32 tc to juz niedlugo sie zacznie. Z resztą mnie i tak zostalo 5-6 tyg do cc.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A ja dziewczyny mam dzisiaj jakiś kiepski dzień, a właściwie to od wczoraj... wykańczanie domu w końcówce ciąży to kiepski pomysł. Strasznie się wczoraj zdenerwowałam bo oczywiście mamy z mężem pewne odmienne koncepcje na kuchnię... w dodatku chciałam dziś jechać na zakupy, bo chciałam zrobić zakupy takie higieniczne dla mnie i dla Małej to mąż że nie, bo on idzie na budowę... ech i poryczałam się, bo przecież moim marzeniem nie jest co dzienne siedzenie w domu w kapciach i dresie, też chciałabym wyjść do ludzi, ubrać, umalować się. Strasznie jestem ostatnio placzliwa i drażliwa, wszystko mnie wkurza... hormony dają mi strasznie w kość.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Makuszka, my mamy Xlandera i wydaje mi się spoko

Ja też mam zamiar zaopatrzyć się w pampersy i dade 1 i jak bedą na promocji to od razu 2, ktoś mi jeszcze polecał te z lidla, ale nie wiem jak z jakością

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów